میلیاردرهای که به اندازه کافی شجاع برای ورود به نشر فضا مهم نیست از دست دادن پول در آن آنها آن را “سرمایه گذاری”—تا روز انجام می دهند. آن روز آمد و امروز برای Laurene Powell مشاغل که متعلق به اکثریت سهام در اقیانوس اطلس رسانه ها پس از سال 2017 که از مدیریت فقط گذاشته 17 درصد از آن سر تعداد قطع پرداخت برای مدیران و قرار دادن یک توقف در حقوق.

شغل کاهش—جناس در نظر گرفته شده—متفاوت از رسانه ها اخراج پراکندگی چشم انداز مانند صحنه از میدان جنگ قتل عام. در حال اجرا نامزدها از رسانه ها اخراج furloughs و پرداخت-کاهش توسط پوینتر را کریستن خرگوش است که به اندازه کافی به تاریک ترین اتاق خبر کلبی چوک خود را در صفرا است. Alt-هفته نامه روزنامه, ماهنامه دیجیتال تلویزیون و رادیو—هر رسانه ای نهاد که بستگی به تبلیغات و یا شرکت های بزرگ پشتیبانی شده شده از انگلیسی توسط coronavirus همه گیر را از رکود اقتصادی است. حتی پروتکل یک سایت جدید آغاز شده توسط سیاسی را شرکت مادر مجبور شد قطع شده است.

اما این کسب و کار را حذف مشاغل و کوچک شده عملیات از ضرورت و نه انتخاب. Laurene Powell, مشاغل, ارزش خالص $26 میلیارد و می تواند در حفظ ابد 68 اطلس موقعیت او فقط jettisoned و هرگز متوجه شیب در نمونه کارها خود را مگر اینکه یک حسابدار قانونی هشدار داده او را به آن. این واقعیت است که او متوجه شده نشان می دهد که مانند میلیاردرهای قبل از او شغل را نگه می دارد چشم خود را بر روی سکه است و فقط خیلی تحمل از دست دادن. او خوشحال به غرور مطبوعات ناجی, اما نه یک شهید.

ترین خیریه راه برای خواندن اخراج خواهد بود به عنوان شغل’ ادامه داد: حمایت از اقیانوس اطلس خود را گل سرسبد مجله که در اطراف سابق اکثریت صاحب دیوید برادلی به دنبال ساخت یک امپراتوری رسانه ای پس از خرید این عنوان در سال 1999 به مبلغ 10 میلیون. اگر او واقعا بیمار سازمانی نمی خواهد او فقط در برابر آن را به طور کامل و یا فروش خود را به اشتراک بگذارید ؟ در عوض او در حال گسترش است این شرکت در رد پای. فقط دو سال پیش در اقیانوس اطلس رسانه ها شروع به 100 نفر استخدام ولگردی و قانونی شکنی که افزایش سر آن تعداد 30 درصد تا امروز را کاهش نمی کاملا به عنوان اژدهایی به عنوان آنها را صدا. در پاییز گذشته و قبل از سرایت اعلام کرد خود اطلس بنا paywall و شروع به فشار سخت تر برای مشترک درآمد که تولید گزارش های موفقیت از Editor-in-Chief جفری گلدبرگ. شغل بود به وضوح سیگنالینگ پس از آن که او از ذهن نیست پرداخت یارانه خواندن خود را عادات اما که او آماده نبود که به پای این لایحه کل.

قضاوت از برادلی اخراج یادداشت چند مواضع سرمقاله قطع شده است که به عنوان مستاجر از سرمقاله موقعیت و خواننده از اقیانوس اطلس, ستایش می کنم. اکثریت ختم به نظر می رسد در رویدادهای بخش—که او می گوید شده است بازگشت “شبانه” توسط pandemic و فروش و تصویری. جامد قطع بسته برادلی یادداشت به ما می گوید در حال توزیع است که خوب است. (Bradley چوب پای خود را در آن حداقل یک بار در این یادداشت ، “امروز ما در حال اطلاع رسانی 68 از همکاران ما است که ما نمی خواهد که یک محل برای آنها در اطلس جدید دوره” او می نویسد و آن را به صدا به عنوان اگر او صدور جرم لغو رزرو هوایی نمی دادن کارکنان گونی.)

در یک هوشمندانه استدلال دوشنبه, ارسال, رسانه مهره خبرنامه نویسنده جاش استرنبرگ متصل به اقیانوس اطلس رسانه اخراج به طور کلی کاهش از روزنامه نگاری کسب و کار. “ما در حال رفتن برای دیدن روزنامه های ملی سفت کردن کمربند خود را به عنوان درآمد تبلیغ در ادامه به nosedive. ما قصد داریم برای دیدن دیجیتال رسانه ها و نشریات چاپی بیرون رفتن از کسب و کار. شرکت های رسانه ای را به انجام برخی از جدی جستجوی روح” او می نویسد. روح جستجو به گسترش حوادث استرنبرگ مشاوره. که اطلس رسانه ها—که کمک پیشگام وقایع کسب و کار و تولید شد 100 از confabs یک سال است که در حال حاضر عقب نشینی حاکی از سقوط یک کل subindustry شده است که در پر رونق برای بیش از یک دهه است. که انتشار وقایع کسب و کار سقوط خواهد کرد ؟ این نیویورکر‘s? به وال استریت ژورنال‘s?

غرور مطبوعات مقتدر تمایل به رها کردن رسانه های خود را به کسب و کار همه در یک بار است اما در مرحله, که من نوشته ام قبل از. که گفت: من هیچ چیز در امروز اعلام کرد که نکات که شغل رشد کرده است خسته از رسانه ها بازی پس از سه سال بازی کردن آن و یا که او در حال ساخت برنامه ای برای خیط و پیت کردن اقیانوس اطلس. اما اخراج و paywall نشان می دهد که در حالی که او خوشحال به کمک مالی به این شرکت مانند دیگر غرور مطبوعات مقتدر قبل از او را سر در گم می شود اگر او را برای رفتن به یک هدیه از مجله به توده ها. اگر شما واقعا می خواهید خود را آتلانتیکاو اخراج به نظر می رسد گفت: شما باید برای آن پرداخت.

******

“من ساخته شده است متوسط با بحران جهانی” برادلی در خود اخراج یادداشت. اوه من نشان می دهد که آن لطمه می زند کمی fella! من صدمه دیده است یک ایمیل به [email protected]. من هشدار ایمیل و توییتر خوراک خواهد شد اشتراک در اقیانوس اطلس اگر Laurene Powell مشاغل نشانه برای من خوراک RSS.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de