زمانی که کاخ سفید وزیر مطبوعات Kayleigh McEnany آمار تخته در James S. بردی نشست خبری اتاق برای اولین بار در بعد از ظهر جمعه به دوپهلو حرف زدن و هکتور خبرنگاران آن را مانند تماشای یک البدل عهده دار نقش از یک چاشنی بانوی برجسته پس از ماه و ماه از آماده سازی.

صحبت کردن در سرعت از کسی که تا به حال فقط chugged یک گراند McEnany شبیه بور نسخه سارا هاکبی ساندرز که در گذشته انجام شده در بردی مرحله در تاریخ 11 مارس 2019. McEnany را کامل ساندرز با سخنرانی مطبوعات در آنچه در آن باید پوشش—به طور خاص مایکل فلین تلاش برای ردیف عقب خود گناه, تماس خود را تعقیب “یک مورد از بی عدالتی است.” او آمار ساندرز علامت دوباره زمانی که او در پاسخ به سوال مستقیم از شبکه خبری ABC’ جان کارل—آیا “رئیس جمهور هنوز هم اعتقاد مایکل فلین به دروغ معاون رئیس جمهور و FBI?”—با پاسخ دادن به یک سوال ساخت خود او کارگردانی کارل به اظهارات اخیر معاون رئیس جمهور مایک پنس در آن او گفت که او فکر نمی کنم که فلین عمدا گمراه او. اتمام طلبانه Sanders, جعل هویت, McEnany ثابت خودش مایل کشتی برای مغلوب ساختن پیشی جستن آخرین تئوری توطئه—که coronavirus سرچشمه در یک دولت چین آزمایشگاهی در ووهان—با وجود این بیانیه از رئیس جمهور خود جامعه اطلاعاتی گفت: هیچ مدرکی وجود ندارد که که این ویروس در انسان ساخته شده است.

اگر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن لغو جلسات بیش از یک سال پیش به دلیل گزارش او تصمیم گرفت خشن-و-forths نیست کمک به او در انتخابات ریاست جمهوری, چرا مرحله احیای آنها پس از بیش از یک سال و غیاب? با توجه به استفانی گریشام به ندرت دیده می شود دبیر مطبوعاتی که در خدمت مغلوب ساختن پیشی جستن بین ساندرز و McEnany tenancies های دستی تبدیل شده بود به اعمال “تئاتر” برای روزنامه نگاران که به هم زده تا اقدام به منظور “معروف” در تلویزیون و برنده کتاب قرارداد.

“رئیس جمهور تهمت ارتباط مستقیم با مردم آمریکا بیش از هر رئیس جمهور در تاریخ” گریشام گفت: ABC News. “واقعیت این است که کاخ سفید با فشار سپاه دیگر نمی تواند جایگاه در تلویزیون است بدون هیچ نگرانی به ما.”

داشتن خود را صرف کسب و کار حرفه ای دستکاری خبرنگاران—اغلب از صحبت کردن با خبرنگاران را به عنوان “جان بارون”—مغلوب ساختن پیشی جستن آمد به باور او می تواند انجام عملکرد وزیر مطبوعات بهتر از هر واقعی مطبوعات ، قرار دادن خود را مسئول کاخ سفید پیام در پست-ساندرز دوران تهمت صحبت به خبرنگاران گفت هر زمان که او را دیدم یک دوربین در کنفرانس مطبوعاتی مشترک با مقامات خارجی در عکس ops و در طول پروازهای دریایی یکی (“هلی کوپتر-بحث”) و ورود در نیروی هوایی. در اواسط ماه مارس تهمت گسترش این مواجهه با کروناویروس جلسات در بردی اتاق عمل کمتر مانند یک دبیر مطبوعاتی و بیشتر شبیه به یک بحث میزبان نشان می دهد او به عنوان سازی و مشاوران و اعضای کابینه و سلامت عمومی کارمندان به میکروفون در در حال نمایش خود ارتقاء.

مغلوب ساختن پیشی جستن در نهایت آموخته شده از نظرسنجی و کارکنان است که او خیلی بهتر در شغل دبیر مطبوعاتی از او در فروش استیک و یا در حال اجرا یک “دانشگاه.” عمومی تصویب عملکرد خود را کاهش و حتی قبل از او تحویل داده و توصیه های خود را برای تزریق مواد ضد عفونی کننده برای درمان Covid-19 ترک او هیچ جایگزین اما به آتش خود را به عنوان دبیر مطبوعاتی و استخدام McEnany برای بازگرداندن وضع موجود.

مغلوب ساختن پیشی جستن به عقب نشینی ممکن است مانند یک ایده بد برای ادامه ریاست جمهوری خود. تقریبا روزانه coronavirus دستی, او پس از خوش و خرم برگزار شد و او به صورت وحشی سرایت در مبارزات انتخاباتی سال است. مانند لیندون جانسون و ریچارد نیکسون که ریاست جمهوری شد و با شناسایی تعدادی از کیسه های بدن از بازگشت از ویتنام coronavirus دستی, بودند, نشان دادن ناتوانی خود در حاوی طاعون. با گرفتن McEnany به تلافی ساندرز’ نقش خود را به عنوان obfuscating منادی و صورت گوشت-چرخ سوال در مورد این بیماری همه گیر از مطبوعات مغلوب ساختن پیشی جستن بهتر می تواند تمرکز بر استعدادهای خود را در بازی بخشی از “رئیس جمهور” در کمپین بلیزرز. مغلوب ساختن پیشی جستن استعداد برای درام و بیس بال مدیر عادت به طور مداوم برروی آن بکشید خود را خط به بالا—همیشه در خدمت او هست. اما ممکن است کمک به گسترش اجرا خود را برای چهار سال دیگر.

******

که شوخی وجود دارد در مورد تهمت شلیک خود را به عنوان دبیر مطبوعاتی? من pilfered که از جاش مارشال صدای جیر جیر. با تشکر از جاش و نگه داشتن آنها را به آینده! ارسال تهمت جوک به [email protected]. من هشدار ایمیل با خوشحالی در خدمت به عنوان خوراک توییتر را فشار دهید ، من آر اس اس می گوید آن را به عنوان یک تازه کار, دروغگو, اما هرگز به عنوان یک حرفه ای.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر