نظر | که ’88 و 2′ تایید ثبت تهمت بالند مورد ؟ سعی کنید 6-6.

Category: پلیتیکو Comments: No comments

میان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بسیاری از ادعا می کند به قدرت و نفوذ او را به نام خود “موفق ترین” “محبوب ترین جمهوری خواه در تاریخ”—این است که او را ستایش رئیس. پس از مغلوب ساختن پیشی جستن-حمایت سیاسی نوچه تامی Tuberville زدم جف جلسات بیرون از مجلس سنا نژاد در آلاباما در هفته گذشته و رئیس جمهور سابق پزشک Ronny جکسون برنده تگزاس خانه رواناب مغلوب ساختن پیشی جستن جمع در مورد آن در توییتر:

“88 و 2 (واقعا 1) در تایید این چرخه انتخابات و @FoxNews حیاتی بود. کسی تا حالا انجام داده ؟ من شک دارم!” او در توئیتر خود نوشت.

هشتاد و هشت و 1 کاملا یک رکورد است که 99 درصد برنده رای برای نامزدها با تهمت را پشتیبانی می کند.

و یک تعداد انگشت شماری از رسانه ها ارائه شده مشابه ارزیابی: “رئیس جمهور تهمت نشان داد که قدرت خود تاییدیه در جمهوری runoffs در آلاباما و تگزاس به پایان مختصری از دست دادن خط و نشان دادن کشش قوی او در ادامه به میان اوباما رای دهندگان حتی خود را به عنوان ملی تصویب تعداد اسلاید” chimed خبرنگاران در وال استریت ژورنال. در ماه ژوئن مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین با استناد به خود برنده اصلی میدارد به عنوان مدرک که “شور و شوق واقعی است” و یک op-ed در خبری محافظه کار سایت مجله غربی اعلام کرد که “حزب دموکرات باید quaking در چکمه های خود را” به دلیل آن است: “اعداد هرگز دروغ—و نه نتیجه.”

اما اگر شما در واقع مشکل به تجزیه و تحلیل مغلوب ساختن پیشی جستن را تایید ثبت اعداد به عنوان موثر به عنوان رئیس جمهور و یا متحدان خود آنها را صدا. در واقع مغلوب ساختن پیشی جستن-تایید نامزدها را از دست داده اند نه یک یا دو اما حداقل پنج مسابقه: ویرجینیا RepresentativeDenver Riggleman از دست داده و شانس خود را برای یک دوره دیگر به باب خوب; فیلم آموزش بنت از دست داد تا 24 سال مدیسون Cawthorn در صندلی نژاد در کارولینای شمالی برای مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس ستاد علامت مراتع’ در منطقه و پنج-مدت کلرادو نماینده اسکات Tipton شکست خورده بود برای renomination توسط تفنگ فعال حقوق بشر و اتهام QAnon توطئه نظریه پرداز لورن Boebert. تهمت نیز موفق به دریافت داکوتای شمالی خزانه دار مسابقه درست زمانی که دانیل جانستون از دست داد به همکار جمهوری خواه Thomas Beadle. و قبل از آن تهمت رفت و همه جانبه در حمایت از وقت محافظه کار ویسکانسین دیوان عدالت دانیل کلی بود که مورد ضرب و شتم توسط لیبرال جیل Karofsky در ماه آوریل است.

و کسانی که تاییدیه رسمی. او را زده و غیررسمی از جمله: تهمت به طور فعال در توییتی در برابر کنتاکی نماینده توماس Massie هر چند او هرگز به طور رسمی تایید شده Massie حریف تاد McMurtry. با این وجود Massie به راحتی برنده اصلی خود را در ماه ژوئن.

حتی با کسانی که ضرر و زیان یک نفر می تواند هنوز هم فکر می کنم برگ برنده رکورد بسیار خوب است تا زمانی که نگاه دقیقتری به برندگان او را برداشت. ما مجموعه ای را به واقعیت بررسی تک تک 2020 حمایت—Ballotpedia تعداد 115 در سراسر خانه سنا و دولت انتخابات 11 که هنوز اتفاق افتاده است—و این چیزی است که ما یافت می شود. مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین نه پاسخ به یک درخواست برای روشن شدن خود جولای 15 “88 و 2” صدای جیر جیر.

اکثریت قریب به اتفاق رئیس جمهور تاییدیه برای امتیازهای. در 23 مورد تهمت ترجیح نامزد یا نمی صورت حریف در تمام و یا تا به حال کمتر شناخته شده رقیب که کاهش یافته است قبل از اولیه ساخت “برنده تایید” و نه مسئله. در 69 باقی مانده موارد جمهور را تایید نامزد مواجه نشانه مخالفت در رابطه با مکان دوم مانكن به طور متوسط تنها حدود 16 درصد از آرا. چند تایید نامزدها مواجه حریف با هر انتخاباتی را تجربه کنند. به دیگران اشاره کرده اند که بسیاری از رئيس جمهور توييتها از پشتیبانی کاملا عمومی با کمی تغییرات—و پس از بازرسی با کمی واردات یا نه.

در مجموع مغلوب ساختن پیشی جستن تایید 92 نامزدها در مسابقات که در آن تایید شده بود بی ربط—تنها یک کیفرخواست ممکن است متوقف کرده اند خود را نامزد از برنده شدن و شاید حتی نمی که.

آنچه در مورد این مسابقه ؟ از تمام نامزدهای مغلوب ساختن پیشی جستن تایید شده وجود دارد که تنها 12 بود که هر گونه احتمال جدی از دست دادن تعریف شده صورت گذشته نگر خود را نامزد داشتن برنده 15 درصد یا کمتر در پایان.

مغلوب ساختن پیشی جستن نامزد برنده پنج نفر از کسانی که در پنسیلوانیا 7 منطقه (که در آن لیزا Spurgin برنده 51 درصد به 48 درصد) در کالیفرنیا 8 و 50 منطقه (که در آن نماینده سابق دارل عیسی برنده 3 درصد دولت و مجلس Jay Obernolte برنده 14.2 درصد) در یوتا (که در آن دادستان کل شان ریس حفظ شغل خود را از 54 درصد به 46 درصد) و در تگزاس با جکسون (که موفق به کسب 11 درصد). اضافه کردن آن به Tuberville در آلاباما که برنده بیش از 20 درصد بود اما در مواجهه با یک سناتور سابق و دادستان کل ایالات متحده در جلسات است و این تهمت شش واقعی و ادعا می کند برای ساخت یک تفاوت—نژادها که در آن نامزد به خوبی ممکن نیست برنده بدون توییت خود پشتیبانی می کند.

اما به یاد داشته باشید وجود دارد شش—در ویرجینیا و کارولینای شمالی, کلرادو, داکوتای شمالی و ویسکانسین در علاوه بر این به Massie در کنتاکی—که در آن تهمت قرار دادن انگشت شست خود را در مقیاس و نامزد خود را از دست داد حاشیه اعم از 5 به 76 درصد است. یک مسابقه دیگر در تگزاس چهره بازشماری پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را انتخاب کنید و خود را رقیب بود که تایید شده توسط تد کروز از هم جدا شدند و تنها هفت رای اولیه خود را رواناب در هفته گذشته. مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است ویژگی های تایید رکورد 98 و 5 اما رئیس جمهور با موفقیت در برابر ضرر و زیان خود را در 12 مسابقه که در آن اهمیت و رسمی خود مهر تایید است و در واقعیت هیچ بهتر از 50-50.

در ایران بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن تاثیر می آید از نامزدهای ترس از پایگاه خود را و به این معنا است که شما نمی توانید عبور تهمت بدون هزینه خودتان فعالیت های سیاسی. درک نزدیک به کامل تایید رکورد شاید دروغ تقویت این تصور که کسی نمی تواند یک انتخاب رسمی در حزب جمهوری خواه بدون دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برکت و رحمت است.

اما همانطور که شواهد نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن را تایید دلاوری است که تقریبا به عنوان قوی به عنوان او و یا حامیان او این مفهوم را میرسانند. وجود دارد یک تفاوت بزرگ بین یک تا 99 درصد میزان موفقیت و حقیقت: اگر تهمت قرار می دهد نام خود را در خط برای شما آن را بیشتر شبیه یک سکه بازی شیر یا خط که آیا این کمک می کند تا در همه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>