پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار دهنده تهدید به ارسال فعال-سربازان وظیفه به شهرستانها ایالات متحده بسیاری از آمریکایی ها اطمینان عمومی با مقاومت مواجه از وزیر دفاع علامت Esper و رهبران نظامی سابق. اظهارات خود را به نظر می رسید نشان می دهد که قوی چک هنوز هم وجود دارد از رئیس جمهور استفاده از ارتش است.

اما حقیقت این است که بیشتر نگران کننده است. ارتش ایالات متحده قانون اساسی guardrails و غیر سیاسی سنت شده است به آرامی فرسایش در سال های اخیر است. آن را به سادگی دیگر می توان فرض کرد که پنتاگون را مقاومت در برابر دستورات غیر قانونی از رئیس جمهور و یا درخواست از سازمان های دیگر کار او را تحت. به عنوان یک نتیجه, ما سیستم خود دولت ممکن است خطر—و شاید زودتر از آنچه ما فکر می کنم.

من شاهد این فرسایش نزدیک به عنوان دستیار ویژه رئیس ستاد مشترک ارتش ژنرال جوزف Dunford از 2018-19. هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان او پیدا وزارت دفاع را رهبری غیر نظامی در یک دولت ضعیف داشتن واگذار نفوذ به یونیفورم پرسنل. مغلوب ساختن پیشی جستن شتاب روند. او به نظر می رسد به درستی نتیجه گرفت که ژنرال و admirals اغلب بیشتر مطیع رئیس جمهور و کمتر سیاسی زرنگ و دانا از غیر نظامی انتصاب. در واقع او به سادگی کاهش یافته است را پر کنید تا به یک سوم از ارشد غیر نظامی نقش در پنتاگون ترجیح می دهند disempowered “اقدام” مقامات. او همچنین به تدریج جایگزین مستقل تر فکر مسئولان مانند وزیر سابق جیم Mattis.

تضعیف رهبری دفاع کادر تهمت تا به حال آزادتر دست به تضعیف مرزهای هنجاری و فشار محدودیت های قانونی. او با استفاده از خدمات اعضای مقدس زمینه را به عنوان حزبی غرفه منحرف کمیاب منابع نظامی به سمت سیاسی به پایان می رسد خراب نظامی عدالت و مسخره محدودیت های اعمال شده توسط کنگره است. هر تخلف کمک به هموار کردن راه برای آینده.

بسیاری از نظامی و غیر نظامی و رهبران خود را انجام داده اند بهترین غیر ممکن است تحت شرایطی. آنها باید به دنبال اطاعت بموقع انتخاب فرمانده در حالی که در همان زمان حفظ قانون و حفظ نهادی ارزش. اما این عمل متعادل بود و محکوم به شکست دیر یا زود مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان خواسته های رشد فراتر از آنچه Mattis و دیگران می تواند تحمل. به نوبه خود یک پوسیدگی در پنتاگون E-حلقه به عنوان یک گروه جدیدی از رهبران در برابر بی امان ریاست جمهوری فشار است.

میزان پوسیدگی قرار گرفت در مارس با اقدام وزیر نیروی دریایی توماس Modly. در یک تلاش آشکار لطفا جمهور Modly rashly اخراج فرمانده یو اس اس تئودور روزولت و یک معشوق افسر که آوازی درخواست برای کمک در طول یک Covid-19 شیوع در هیئت مدیره تا به حال خجالت دولت. Modly خیلی متعصب در انجام آنچه به اعتقاد او تهمت می خواهم که او توزیع با پروتکل های عادی و گمراه عمومی—ایجاد خود را رسوایی و در نهایت استعفا در رسوایی. مسخره بود آن را به عنوان قسمت نشان از یک مشکل جدی: برخی از پنتاگون ترین رهبران ارشد تا به حال از دست رفته راه خود را در داخل تهمت سیاسی گردباد.

در روز دوشنبه بیهوده تکرار شد به عنوان تراژدی. این سی گارد ملی اقدام تحت فدرال قدرت شرکت در یک بدیهی است که خلاف قانون اساسی سرکوب متمم اول قانون اساسی حقوق صلح آمیز معترضان در پارک لافایت در خارج از کاخ سفید. پس از این واحد تا به حال پاک پارک Esper پیوست برگ برنده برای شرکت بدنام عکس-op در خارج از کلیسای سنت جان. دو روز بعد وزیر دفاع تا حدی فاصله خود را از مغلوب ساختن پیشی جستن فاحش ترین تلاش برای militarize اعتراض پاسخ خود را تهدید به استناد قیام و عمل ارسال در فعال-سربازان وظیفه برای برقراری نظم در شهرهای آمریکا.

Esper سخنان شد و بسیار مورد نیاز خدمات عمومی. اما به عنوان یک سابق پنتاگون speechwriter من پرداخت می شود توجه به کلمات خود را. Esper است در واقع محکوم به پاکسازی پارک. و نه او عذرخواهی کرد برای شرکت در این عکس-op. او disclaimed هیچ مسئولیتی در قبال حوادث—اولین شفاعت جهل سپس با انگشت اشاره. او “آگاه نیست [نظامی] اجرای قانون برنامه پارک,” او گفت: “نباید از من انتظار داشته باشد. اما آنها تا به حال گرفته شده چه اقدامات من فرض آنها احساس لازم بود.” به عبارت دیگر: رهبران نظامی بودند به سادگی انجام درخواست های داده شده به آنها توسط سازمان های دیگر.

این استدلال بود که همه بیش از حد آشنا. در پنتاگون من کمک کرد کرافت مشابه صحبت کردن امتیاز در سال 2018 زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن دستور داد هزاران نفر از نیروهای نظامی برای کمک به تامین امنیت مرز است. غیر معمول استقرار فعال وظیفه نیروهای آمد هفته قبل از یک دورۀ انتخابات که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن به شدت و به کرات تهدید از مهاجر کاروان ها; به نظر می رسید مانند گران سیاسی کاری. پنتاگون عنوان مسئولیت خود را برای این ماموریت با اشاره به جای آن به سازمان های غیر نظامی که تا به حال درخواست پشتیبانی و انجام بررسی حقوقی ماموریت.

پاکسازی پارک لافایت نشان داد اخلاقی و قانون اساسی محدودیت از این بحث. نظامی است که به مراتب قوی تر از غیر نظامی و اجرای قانون و مراتب کمتر آموزش دیده برای کار در داخل میهن. وجود دارد می تواند بدون تخلیه از زمانی که مسئولیت نظامی ایالات متحده ممکن است استفاده می شود در برابر شهروندان آمریکایی با توجه به خطرات ذاتی. و پنتاگون رهبران باید قادر به اطمینان از آمریکایی ها که سربازان را پشتیبانی نمی کند هر گونه عملیات—نظامی-رهبری و یا در غیر این صورت—که آمریکا نقض حقوق اساسی.

امروز وجود دارد هیچ تضمینی وجود ندارد. آن را دشوار است به تصور توده تظاهرات و ناآرامی های مدنی تداوم به ماه نوامبر است. اگر فدرال آمريکا باقی می ماند فعال در سرب تا سال 2020 انتخابات چه اطمینان داریم که تهمت نمی خواهد به نوعی مانور آنها را به موثر بر نتیجه? این نیز قابل تصور است که مغلوب ساختن پیشی جستن به دقت از دست می دهد انتخابات اما برچسب آن را به عنوان “تقلب.” اگر چنین ادعا منجر به حملات ناآرامی و یا اگر رئیس جمهور در برابر مسالمت آمیز انتقال قدرت—چه نظامی انجام دهد ؟

این سوال در حال حاضر زمزمه, در مورد, در حال حاضر باید آشکارا خواسته. برای کسانی که آنها را دور از ذهن من خواهد استناد جان آلن بازنشسته ژنرال چهار ستاره که نوشت: این هفته که لافایت پارک شکست مفتضحانه “ممکن است به خوبی سیگنال آغاز پایان آمریکا آزمایش.” مغلوب ساختن پیشی جستن فعلی و سابق و همکاران خود را پرسش در مورد اینکه آیا سال 2020 انتخابات رخ خواهد داد در برنامه و یا در نتیجه یک تحویل مسالمت آمیز اگر تهمت از دست می دهد.

در سال 1974 وزیر دفاع جیمز شلسینگر نگران شد که ریچارد نیکسون رئیس جمهور در آستانه استیضاح می تواند با استفاده از نیروهای نظامی برای براندازی قانون اساسی فرآیندهای. شلسینگر بود نه هیجان و یا منحرف کردن او از آن ساخته شده شناخته شده است که چنین چیزی اتفاق می افتد در سازمان دیده بان خود را. در سال 2020 آمریکایی ها نمی توانند به سادگی فرض پنتاگون را در خدمت همان نقش است. به تقاضای پاسخگویی و حفاظت از دموکراسی در آنها نیاز به بالا بردن صدای خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im