نظر | نیویورک تایمز ” به یک خشم و اوباش. روزنامه نگاری برای آن رنج می برند.

Category: پلیتیکو Comments: No comments

در یک زمان که در آن حتی یک ویروس تبدیل شده است و این موضوع حزبی دروغ و اسطوره ساخت آن را ضروری است که جریان اصلی روزنامه نگاری موسسات تعهد خود را واجد fides به عنوان بی طرف purveyors از واقعیت و صادقانه کارگزاران از جنجال. در این راستا اخیر دوره از عمل توسط نیویورک تایمز است که باعث زنگ.

در دسامبر 27, 2019, این بار انتشار یک ستون نظر خود را روزنامه نگار برت استفانز “اسرار یهودی نابغه” و متعاقب آن اختلاف نظر منجر به یک پاسخ فوق العاده ای توسط سردبیران.

است. در زمان این سوال که چرا یهودیان اشکنازی هستند از نظر آماری در مقایسه با نسبت جمعیتی فکری و زمینه خلاق. این اختلاف شده است مستند برای سال های بسیاری از جمله در سال 1995 در کتاب یهودیان و جدید آمریکایی صحنه توسط جامعه شناسان برجسته سیمور مارتین Lipset و ارل Raab. در برابر ستون Stephens ذکر آمار از یک های اخیر کارشناسی علمی, مقاله, مستروف توسط عضو منتخب آکادمی ملی علوم. هر چند نویسندگان این مقاله پیشرفته ژنتیکی فرضیه برای overrepresentation با این استدلال که اشکنازی یهودیان بالاترین ضریب هوشی متوسط از هر گروه قومی به دلیل به ارث برده صفات Stephens را ندارد که استدلال. در واقع مقاله خود را به سرعت تنظیم آن را کنار گذاشته و استدلال کرد که ریشه های یهودی دستاورد از نظر فرهنگی و تاریخی موجب عادات از ذهن است.

با اینحال ستون تحریک خشمگین و ad hominem پاسخ. مخالفان کشف کرد که یکی از نویسندگان این مقاله است. تا به حال ذکر شده در ادامه به بیان نژادپرستانه انداز و به دروغ ادعا کرد که استفن خود پیشرفته بود ایده که “ژنتیکی” (او) نیست “نژادپرستانه” (او ساخته شده هیچ اظهارات در مورد هر مسابقه) و “eugenicist” (اشاره به بی اعتبار سیاسی جنبش برای بهبود این گونه انسان با پرورش انتخابی که از راه دور مربوط به هر چیزی Stephens نوشت).

آن شده اند که مناسب برای نیویورک تایمز به اذعان جنجال انتشار یک یا چند پاسخ و اجازه می دهد تا Stephens و منتقدان خود را برای روشن شدن مسائل. به جای سردبیران حذف شده قسمت ستون—نه به این دلیل که هر چیزی در آن نشان داده شده بود در واقع نادرست است اما به دلیل آن بحث برانگیز تبدیل شده بود.

بدتر توضیحی برای حذف در سردبیران توجه داشته باشید نمی شد دقیق در مورد ویرایش کاغذ ساخته شده پس از انتشار. سردبیران نه تنها حذف “اشاره به مطالعه است.” آنها expurgated مقاله اصلی زیرنویس (که به صراحت اعلام کرد “آن را در مورد داشتن ضریب هوشی بالاتر”) دو اشاره از یهودی ضریب هوشی و یک لیست از آمار در مورد یهودی دستاورد: “در طول قرن 20 [اشکنازی یهودیان] ساخته شده در حدود 3 درصد از جمعیت ایالات متحده اما موفق به کسب 27 درصد از ایالات متحده نوبل علوم جوایز و 25 درصد از ACM تورینگ جوایز. آنها حساب برای بیش از نیمی از جهان شطرنج قهرمانان.” این آمار در مورد یهودی دستاوردهای شد به نقل از به طور مستقیم از مطالعه اما منشأ آنها در مطالعات دیگر. بنابراین حتی اگر بار ویراستاران می خواستم به رد مقاله اشاره شده است. روزنامه می تواند جایگزین گذشت با نقل قول از منابع اصلی است.

این بار دست زدن به این ستون مجموعه سه مهلک سوابق روزنامه نگاری آمریکایی.

در حالی که ما نمی دانیم چه سوار ویراستاران’ تصمیم گیری ظاهر این است که آنها تسلیم به خشم اوباش در روند دادن مجوز و پروانه از مشروعیت به غلط و ad hominem حملات علیه Stephens. سردبیران توجه داشته باشید توضیح می دهد که Stephens “بود و نه حمایت مطالعه و یا نویسندگان آن’ انداز” و این بود که او قصد “ترک برداشت با بسیاری از خوانندگان که [او] بود با این استدلال که یهودیان ژنتیکی برتر است.” ترکیبی از این توضیح و پس از انتشار نسخه ضمنی که چنین تصور معقول و منطقی بود. آن نمی شد.

مگر اینکه این بار برعکس البته ما می توانیم انتظار برای دیدن بیشتر از این اوباش بیشتر retractions و نیز پیشگیرانه رد از سردبیران ترس از داشتن چنین retractions. روزنامه خطر بخشش گیری به هوا بحث برانگیز و یا ایده های نامتعارف به خشم اوباش که رانده احساسات خود را بیشتر ایدئولوژیک پلیس به جای سلامت فکری عوام.

دوم بار redacted منتشر شده مقاله بر اساس نگرانی در مورد عطف به ماسبق اخلاقی آلودگی نه در مورد دقت و صحت. در حالی که درست است که یک نویسنده از مقاله Stephens ذکر اواخر شناس هنری Harpending ساخته شده برخی از اسفناک اظهارات نژادپرستانه این بدان معنا نیست که هر نقطه در هر مقاله او تا کنون مستروف باید تلقی رادیواکتیو است. حقایق و استدلال باید مورد بررسی در محتوای خود را. آیا بار و دیگر روزنامه ها در حال حاضر نظارت بر گفتار از دانشمندان و محققان و سانسور مقالات است که استناد به هر یک از آنها که سال ها بعد می گویند چیزی توهین آمیز? آن جمعی که کار به توییتر و سپس redact آن نسخه آنلاین هر زمان که هر کسی نقل قول شده در بار است که بعد از “لغو”?

سوم برای بار برای “ناپدید” معابر از انتشار مقاله به یک حافظه غیر قابل دسترس سوراخ است Orwellian عمل می کنند که به لطف روزنامه اقدامات ممکن است در حال حاضر دیده می شود به عنوان روزنامه نگاری قابل قبول عمل است. آن است که همه بدتر زمانی که ویراستاران’ منتشر شده حساب از آنچه آنها حذف شده است به خودی خود نادرست است. این زیانی به خوانندگان مورخان و روزنامه نگاران که در سمت چپ قادر به برای خود تعیین کند چه بحث در مورد بود و به Stephens که در سمت چپ قادر به دفاع از خود در برابر خوانندگان بدترین سوء ظن.

ما به شدت به مخالفت با نژادپرستی و یهودی ستیزی و همه اشکال تعصب. و ما معتقدیم که بهترین وسیله برای مبارزه با آنها تبادل ایده ها. این بار‘ عطف به ماسبق سانسور از معابر از یک مقاله منتشر شده به نظر می رسد برای حمایت از یک دیدگاه متفاوت است. و در انجام آن دست مهمات به cynics و obfuscators که ادعا می کنند که هر منبع خبری صرفا یک ارگان سیاسی ائتلاف.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>