من انجام شده است بسیاری از مصاحبه به تازگی در مورد Netflix مجموعه مستند “تشویق” که من کارگردانی شده. من اغلب پرسیده که چگونه ما به عنوان یک فیلم خدمه قادر به تصرف مردم اصیل در دوربین. حقیقت این است که ما فیلم خام است سرند با اصیل لحظه—مردم می گویند و انجام آنچه آنها فکر می کنم این دوربین می خواهد آنها را به. ما یاد گرفته ایم به سادگی به صبر آن لحظات ، پس از حدود 15 دقیقه مردم رها تظاهر و که آنها واقعا در حال شروع به پدیدار شود. پس از سال ها از انجام این کار من تبدیل شدن به ماهر در تشخیص بین معتبر لحظات و تحت تاثیر هستند.

من برای اولین بار یاد گرفتم این حدود 13 سال پیش زمانی که من شروع فیلمبرداری میت رامنی به عنوان او آماده برای اجرا به رئیس جمهور در سال 2008 و پس از آن دوباره در سال 2012. من یک غریبه کامل به او در شروع پروژه. طبعا مبارزات انتخاباتی خود کارکنان تمایلی به فیلم برداری می شود. اما به نوعی رامنی و خانواده اش تصمیم به اعطای من منحصر به فرد دسترسی داشته باشید. من در نتیجه شش سال را صرف مشاهده او تقریبا در هر وضعیت قابل تصور.

رامنی بود و اغلب مورد انتقاد در طول مبارزات انتخاباتی خود را برای بودن سفت unrelatable از لمس و مایل به تغییر دیدگاه های خود را از سیاسی راحتی. برای مثال تبدیل او از یک طرفدار سقط جنین فرماندار ماساچوست به یک ضد سقط جنین جمهوری خواه نامزد انتخابات ریاست جمهوری ساخته شده او را در چشم بسیاری از کسی که فاقد درست نمی شود. اخیرا پس از سناتور رامنی رای دادند این هفته به محکوم کردن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در یک مقاله از استیضاح رئیس جمهور او را متهم کرد که یک “دموکرات راز دارایی” و به نظر می رسید حاکی از آن است که رامنی بود نوع از کسی که با استفاده از “ایمان خود به عنوان توجیهی برای انجام آنچه آنها می دانند که اشتباه است.”

اما من سال ها وقت صرف فیلمبرداری رامنی و عارفان واقعی لحظات و کسانی که بیش از حد خود آگاه است و آگاهانه از دوربین. و من احساس می کنم که برخی از آنچه ما دیدیم در طبقه سنا این هفته بود واقعی فرد: عاری از تظاهر و دقيق مورد مطالعه قرار عصبی اما حل و فصل عاطفی اما کمی خجالت از هر گونه نقش آن احساسات را در مهار توانایی های خود را به انجام کار خود را.

مانند هر کس دیگری من فیلم برداری من قطعا شاهد لحظات inauthenticity در حالی که فیلمبرداری رامنی: عصبی, تیک تیک, خنده در یک شوخی که نیست, خنده دار بودن بیش از حد مودب و یا رسمی. اما من همچنین متوجه شدم که چگونه اغلب و به سرعت خود را نما ذوب شده در اطراف خود را خانواده. او را به یک بحث شدید با پسر خود که بیش هواپیمایی ترمینال در JFK تا به حال بهترین مواد غذایی است. من تو را دیدم او را نا امید بر کسی سفارش شیر از طریق خدمات اتاق به جای بسیار ارزان تر 7-Eleven در سراسر خیابان. من تو را دیدم او را بسیار متحرک در بحث و گفتگو در مورد فیلم “O Brother, Where Art Thou.”

احساسی ترین من تا کنون دیدم او بود که در یک خانواده جمع آوری و در یک زمین گلف در آیووا. بسیاری از خانواده گسترده خود را (و دارای خواص قابل توجهی خانواده) جمع شده بودند برای کمک به کرباس دولت پیش از سال 2008 آیووا قفقاز. بیش از ناهار او ایستاده بود به تشکر از آنها را برای ساخت این سفر هنگامی که او به طور ناگهانی متوقف شد و تلاش برای حفظ خونسردی خود. در آن زمان آنچه به نظر می رسید مانند یک دقیقه کامل برای دریافت این عبارت: “من … من نمی خواهد هر چیزی را انجام دهید … به … شرمسار این خانواده است.”

من دیده ام رامنی بیشتر سخنرانی ها از من می توانید تعداد دفعات مشاهده. او می تواند فصیح و الهام بخش در مرحله, اما این چیزی است که من تو را دیدم در سنا در روز چهارشنبه. راه او با دقت تبدیل صفحات خود نوشته اظهارات گاهی تکرار یک کلمه احتمالا از صفحه قبلی—حصول اطمینان از هر کلمه بود و در حال صحبت با دقت حتی اگر که دقت آمد در هزینه بیشتر جلا تحویل شد نشانه ای به من گفت که او نگران چیزی مهم تر از به سادگی آینده در سراسر هست. من می دانم که بسیاری از مردم خواهد شد موضوع را با او چگونه رای دادند یا مخالف با استدلال خود را—اما اتهامات که او عمل کرده و برای هر دلیل دیگر از کسانی که او به سادگی نمی تطبیق با صداقت من شاهد.

من به تازگی خواندن دنباله ای از ویلیام شکسپیر Henry V. در عمل 4 صحنه 1, زمانی که یک سرباز ادعا میکند “ما اطاعت از پادشاه دستمال مرطوب جرم آن را خارج از ما” مبدل پادشاه هنری به سرعت پاسخ می دهد: “در هر موضوع را وظیفه پادشاه است; اما در هر موضوع را در روح خود را.” پس از گذراندن سال فیلمبرداری رامنی و صدها ساعت های اضافی بررسی است که فیلم به نظر من که سخنرانی خود را این هفته بود که یک مرد به سادگی گفتن حقیقت و حفظ تمامیت روح خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im