نظر | در ن Shrewdness از بایدن کمپین

Category: پلیتیکو Comments: No comments

این بایدن مبارزات انتخاباتی شده است, خوش شانس ترین از همه, اما آن را نیز هوشمند حداقل به اندازه کافی هوشمند.

برای رفتن به جو بایدن هم از سمت چپ برای مرده پس از سه دموکراتیک مسابقات به جارو به نامزدی و پس از آن به سرعت در حال ظهور به عنوان مورد علاقه را به نفع خود در انتخابات ریاست جمهوری در ماه نوامبر است و اجرای موفقیت خواهد بود که حسادت از هر سیاستمدار ملی.

آن را آسان به در نظر گرفتن این صرفا یک حادثه با توجه به ضعف بایدن از مخالفان, اولین سوسیالیستی دموکراتیک مقدماتی که همیشه به حال یک سقف در حمایت و در حال حاضر یک رئیس جمهور کنونی که رأی باید همسو در طول Covid-19 بحران و جنجال و هیاهو در پی قتل جورج فلوید.

این بایدن تیم مطمئنا نمی خواهید به بازنویسی هر کمپین playbooks یا خیره هر کسی با درخشندگی اما آن را به اجتناب از اشتباهات جدی و نشان داد یک درک اساسی سیاسی زمین و نامزد خود را نقاط قوت در هر دو بخش مقدماتی و انتخابات عمومی ،

این نه خواسته بایدن به انجام هر کاری خارج از منطقه راحتی خود و یا فراتر از توانایی های خود شده است و محتوا برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تسلط بر تمام, توجه, تا زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن است پیشرفت او شود و اغلب تنظیمات آن را به عقب با تمام اعتبار و سرفصل.

بالاتر از همه این کمپین خودداری کرده است که بیشتر به لحاظ سیاسی خطرناک ایدئولوژیک افراط در سراسر. این مورد نیاز است که به برخی از نظم و انضباط با توجه به نفوذ بیدار توییتر در سمت چپ و چگونه آن را تحت فشار قرار دادند در اطراف دیگر نامزدهای دموکرات (دیدن هریس کامالا).

بایدن نظریه حزب دموکرات حتی اگر آن مشکوک به نظر می رسید در ابتدا ثابت صحیح—که مرکز ثقل این حزب هنوز هم با او به عنوان قرار دادن آن اوباما-بایدن دموکرات ها و نه با قسم خورده سوسیالیست و پرشورترین اجتماعی-عدالت رزمندگان.

بایدن hewed به این خط زمانی که دیگر نامزدها بودند رفتن راه دیگر. این ممکن است واضح به نظر می رسد که حمایت “مدیکر برای همه” که شامل دهنی, انگشت کردن دور بیمه درمانی خصوصی بیش از 100 میلیون آمریکایی احمقانه است و به لحاظ سیاسی غیرقابل دفاع است اما در غیر این صورت چندین نامزد جدی در حزب دموکرات مسابقه انجام آن به هر حال.

او را هدایت و روشنی از دیگر مشکلات پس از قفل کردن نامزدی. او گفت که او نمی ممنوعیت fracking. او تایید defunding پلیس و در واقع گیر کرده و موقعیت خود را در حمایت از بودجه های بیشتر برای پلیس. او در دفاع از مجسمه های امریکا بنیانگذاران زمانی که آنها در حال کشیده پایین و گفت: مؤتلفه مجسمه باید قانونی.

او را مسلم تضعیف چپ. این بوده است که او M. O. تمام زندگی خود را به ماندن با صدا غذا خوردن در وسط هر چه اجماع موقعیت حزب دموکرات در هر زمان داده شده. او را در حال اجرا در سمت چپ پلت فرم از هر نامزد دموکرات در یک زن و شوهر از نسل اما رفته خارج از راه خود را برای نرم کردن لبه ها به عنوان آنجا که ممکن است.

او وعده داده شده به افزایش مالیات بر هر کسی را که کمتر از 400.000 دلار در سال درآمد آستانه بالاتر از گذشته فوری دموکراتیک رئیس جمهور بیل کلینتون و باراک اوباما.

به طور کلی ماده هیچ چیز او را گفت: ساخته شده بسیاری از تصور یک راه یا دیگری. مبارزات انتخاباتی طبعا ندارد سخت در تلاش برای تغییر آن است. این می داند که آن را به نفع اگر انتخابات صرفا یک همه پرسی در مغلوب ساختن پیشی جستن—و اقدام درآمده است. از سوی دیگر تهمت باید بدانید که آن لطمه می زند و او اگر انتخابات صرفا یک همه پرسی در او—هنوز ادامه دارد در ساخت آن به هر حال.

چرا باید بایدن سعی کنید برای گرفتن میکروفون از تهمت اگر رئیس جمهور این است که با استفاده از آن به دشمنی با بابا والاس و Anthony Fauci?

نه تنها این انحرافات انجام هیچ چیز را به مبارزه بایدن به آنها خدمت می کنند به اعتبار معاون سابق رئیس جمهور است که این شهرستان نیاز به بازگشت به حالت عادی.

اگر چه بایدن به احتمال زیاد برنده اگر انتخابات برگزار شد امروز هیچ چیز تصمیم گرفته است در ماه جولای. حوادث در زمان دست در اوایل این سال در ساخت چه باید سیاسی دم باد برای مغلوب ساختن پیشی جستن به سفت سر باد. چیزی پیش بینی نشده می تواند تغییر در عین حال پویا را دوباره و بهتر شرایط اقتصادی می تواند به بهبود فضای کلی.

بایدن را ضبط و دستور کار را مغلوب ساختن پیشی جستن به اهداف شلیک کنید (یکی از اهداف مغلوب ساختن پیشی جستن را درهم و برهم باغ گل رز در کنفرانس خبری روز سه شنبه بود به مقابله با بایدن آب طرح سیاسی آسیب پذیری). رئیس جمهور باید از هر فرصتی برای ایجاد انتخابات در مورد رادیکالیسم حزب دموکرات به جای بایدن نفسه.

در نهایت وجود دارد بایدن خود را که ناپایدار مجری در بهترین حالت. تنگی اطراف Covid-19 را رها او را از سختی معمولی مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری, اما او می گذرد به ظهور برای شرکت در یک بحث یا بحث در پاییز و هیچ کس نمی تواند رد کردن برخی از شکست فاجعه بار.

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را نمی توان شمارش خارج است. اما بایدن کمپین canny به اندازه کافی است که آن را در حال رفتن به آن را برای او آسان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>