نظر | چه آتش نشان می تواند برگ برنده دولت در مورد Covid-19

در سال 1993 در اوایل تصدی من به عنوان یک کشاورزی مقام رسمی در دولت کلینتون من فرستاده شد به کالیفرنیا برای کمک به دولت و مقامات محلی مبارزه با آتش سوزی است که تبدیل شده بود به یاد ساحل مالیبو جامعه و اطراف دامنه کوه به یک مواج دوزخ. همانطور که ما در پرواز به این منطقه در اواخر شب به دامنه کوه میدرخشد قرمز به عنوان شعله های آتش زد و از پایین کوه از بین بردن خانه ها و تهدید کل جوامع است. این بود که اگر جهنم باز کرده بود و بلعیدن چشم انداز.

همانطور که ما نزدیک به آتش ما می توانید ببینید موتور و خدمه پیش از شعله قلم مو برش و حفر آتش خطوط سعی کنید به سرعت آتش را گسترش. ما شاهد هوایی تانکر انداختن بازدارنده به غرق شعله های آتش و چراغ چشمک زن از محلی EMTs هدایت ترافیک به دور از آتش سوزی منطقه. این یک فاجعه است که درگیر هماهنگی تیم از آتش نشانان از یک آرایه وسیعی از شهرستان های دولت و سازمان های فدرال به حد ضرر از جان و مال. آن را یک چالش لجستیکی.

اما من یاد گرفتم دست اول بیش از چند روز آینده ما در واقع تا به حال کمتر شناخته شده اما بسیار قوی دستگاه برای حمل تدارکات در مقیاس بزرگ بلایای طبیعی است. که من به تماشای این کار من یاد گرفتم که اعتماد به دانش و تخصص و توانایی های حرفه ای و مقامات دولتی به مدیریت آتش سوزی. آن را برای من روشن شد که بهترین چیزی که من می تواند انجام دهد به عنوان یک سیاسی منصوب به کمک آتش نشانی تلاش شد از راه حفظ و مقامات منتخب رسانه ها و کاخ سفید اطلاع داد.

کلید موفقیت در مبارزه با آتش سوزی است که در سیستم فرماندهی حادثه. این سیستم که در حال حاضر استفاده شده است برای پنجاه سال بود که پس از مدل نیروی دریایی فرمان سیستم طراحی شده برای اطمینان از اجرای موثر از عملیات نظامی است. این برای اولین بار اتخاذ شده توسط مقامات کالیفرنیا مبارزه با خدمات برای مقابله با آتش سوزی های گسترده آنها اغلب مواجه شده و در طول زمان آن را تبدیل به جهانی استراتژی توسط فدرال و ایالتی و محلی آتش نشانان در سراسر کشور در همکاری با یکدیگر برای مقابله با آتش سوزی بزرگ و در نهایت دیگر بلایای طبیعی مانند 9/11 حملات. ICS ساخته شده بود و اجباری برای تمام آژانس فدرال اضطراری فاجعه پاسخ زمانی که وزارت امنیت داخلی تاسیس شد در سال 2004. که همان سیستم بود و در نهایت تصویب شده توسط دولت و سازمان های فدرال مانند FEMA و CDC به راهنمای پاسخ اضطراری به تمام مقیاس بزرگ بلایای طبیعی است.

آن است که دقیقا این نوع از دولت فدرال همکاری و هماهنگی شده است که فاقد برگ برنده دولت در پاسخ به Covid-19. و وجود دارد به هر دلیلی برای باور ICS رویکرد سازگار است به بحران مواجه هستیم در واقع این احتمال وجود دارد مناسب تر و به صرفه تر از کیسه مخلوط از نیروی کار و FEMA نظارت است که واشنگتن با استفاده از در حال حاضر.

به کاخ سفید پوستی با ایده انحلال coronavirus وظیفه نیروی خروج آمریکایی ها به تعجب می کنم چه خواهد شد راهنمای فدرال پاسخ به یک بیماری همه گیر به احتمال زیاد با ما برای سال های ICS به ما می دهد یک هوشمند ثابت راهکار به دنبال و یک دولت در حال حاضر می داند که چگونه به اجرا.

در حالی که آنها ممکن است به نظر می رسد متفاوت در وجود شباهت های بسیاری بین مبارزه با همه گیری و مبارزه با آتش سوزی

هر دو پتانسیل را دارند که باعث آسیب قابل توجهی به مردم و جوامع و اقتصاد خود را. یک پاسخ موثر نیاز به هماهنگی در یک مقیاس بزرگ به ارائه تجهیزات لازم و لوازم و پرسنل با تجربه برای مقابله با این فاجعه در دست است. همکاری در تمام سطوح دولت فدرال و ایالتی و محلی – ضروری است به انجام یک استراتژی مشترک با استفاده از اطلاعاتی که همه احزاب موافقت خود را با دقت نشان دهنده خطرات و پاداش از تاکتیک های آنها پیاده سازی شده است. از همه مهمتر وجود دارد که هر یک از زنجیره ای از فرمان برای جلوگیری از سردرگمی و رقابت برای منابع ضروری.

ICS به طور خاص طراحی شده برای رسیدگی به بسیاری از مشکلاتی که گرفتار تهمت و دولت Covid-19 پاسخ: (1) نامشخص زنجیره ای از فرمان و نظارت; (2) عدم منظم سیستماتیک فرآیند برنامه ریزی; (3) یکپارچه سازی ضعیف از درون سازمان مدیریت ساختار و فرآیندهای; (4) ارتباط ضعیف; و (5) عدم پاسخگویی در بالا.

این کاستی ها در قلب مشکلات بودجه ای آمریکا همه گیر پاسخ. به عنوان یک نتیجه هر دولت فرماندار مجبور شده است به “مستقل” در تلاش برای به دست آوردن تست مواد پرسنل protective equipment (PPE) و هواکش. که به نوبه خود منجر به رقابت بین ایالت ها و دولت فدرال برای همان منابع. و آن است که در حال حاضر منجر به طیف گسترده ای از “بازگشایی” استراتژی رغم فقدان اطلاعات ضروری را برای ردیابی پیشرفت بیماری از جمله کافی تست و قابلیت ردیابی.

در مقایسه با Covid-19 پاسخ بین استراتژی استفاده جهانی توسط آتش نشانی جامعه ثابت کرده است که موثر در صرفه جویی در زندگی و کاهش اثرات به اقتصاد محلی با وجود تعداد زیادی از آتش سوزی در هر سال. ملی و بین آتش (مرکز NIFC) در آیداهو است که بخشی از ICS سیستم مختصات مبارزه با آتش سوزی در ایالات متحده از جمله خرید و توزیع بحرانی منابع و منابع و همچنین تخصیص آتش نشانان و تجهیزات. این NIFC موفق, 71,000, آتش سوزی در سراسر کشور در سال 2017, و بیش از 50000 آتش سوزی هر یک از دو سال گذشته بر تمام 50 ایالت منطقه کلمبیا و چند تن از مناطق ایالات متحده. NIFC همچنین از پاسخ به دیگر شرایط اضطراری مانند سیل و طوفان و زلزله در ایالات متحده است.

ICS کار می کند. این قابل درک است و به طور معمول مورد استفاده توسط فدرال و سازمان های دولتی از جمله FEMA و CDC برای مقابله با بلایای طبیعی و بیماری شیوع است. به جای یادگیری در مورد ISC و اعتماد در توانایی خود را در سازمان های فدرال مدیریت بحران رئیس جمهور تهمت انتخاب کرده است به “اتهام” از همه گیر پاسخ خود و مدیریت فرایند از کاخ سفید تریبون. این شده است به حداقل می گویند معکوس.

این بیماری همه گیر است که به مراتب بیش از. کارشناسان هشدار داده اند که تصمیم گیری توسط برخی از فرمانداران به “بازگشایی” کشورهای خود را می تواند منجر به flareups پایین خط — فقط به عنوان می تواند رخ دهد با آتش سوزی. با توجه پیش بینی های دانشمندان است که حیات Covid-19 است که به احتمال زیاد در پاییز و هشدارهای موج دوم سال آینده ما نیاز به یک سیستم موثر برای مبارزه با این تهدیدات است. این سیستم در حال حاضر وجود دارد.

اگر رئیس جمهور تهمت می خواهد به بهبود هماهنگی منابع بین ایالت ها و دولت فدرال و بهبود پاسخ خود را به اجتناب ناپذیر نقاط مهم و شیوع بیماری که شعله ور خواهد شد تا در ماه های آینده از آن زمان به اعتماد مردم با تجربه و تخصص لازم برای مدیریت این بحران و می دانند که چگونه به کار با هم به سوی این هدف است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر