نظر | جوانان آب و هوا فعالان یک بار مخالف جو بایدن. در حال حاضر آنها می گویند آنها به او رای.

Category: پلیتیکو Comments: No comments

آن را فقط پنج ماه پیش که طلوع جنبش مترقی گروه آب و هوا پشت سبز “معامله جدید”به یک “F” امتیاز به جو بایدن آب و هوا طرح گفت: آن را فاقد جاه طلبی و “مقدار زیادی از اتاق را برای بهبود!” به عنوان با بسیاری از مترقی چپ آب و هوا فعالان چهره بسیار حاد تر سوال حالا که بایدن است presumptive دموکراتیک نامزد برای رئیس جمهور. “طلوع آفتاب حرکت است که واقعا در تلاش برای زندگی با جو بایدن” را بخوانید اواسط ماه آوریل در تیتر معاون.

جوانان جنبش آب و هوا که شامل طلوع و دیگر گروه هایی که هماهنگ تظاهرات و اعتصابات در سراسر کشور از رفتن به پشت نامزد? خواهد شد و یا اعضای آن بود بخشی از “هرگز بایدن” مشروط در ماه نوامبر ؟ تحقیقات نشان می دهد که افراد جوان کمتر احتمال دارد به رای, اگر بایدن واقعا می تواند استفاده از حمایت خود را به پیروزی در انتخابات.

نتایج جدید از یک بررسی انجام شده در پایان ماه آوریل نشان می دهد که اکثریت قریب به اتفاق آب و هوا فعالان را برای رای دادن بایدن. اما این داده ها همچنین نشان می دهد که آنها نمی خواهند از او حمایت کورکورانه و آماده به علت مشکل اگر او را رد نگرانی های خود را.

به عنوان بخشی از یک پروژه مطالعه جوانان جنبش آب و هوا من به تازگی مورد بررسی محلی میزبان سه روز بسیج به مناسبت 50 سالگرد روز زمین. به دلیل Covid-19 آنچه در اصل برنامه ریزی شده بود به سه روز در شخص حملات شد سه روز livestream به نام روز زمین زندگی می کنند. 171 نفر از سراسر آمریکا شرکت کننده در مطالعه از جمله سازمان از هاوایی, داکوتای جنوبی, مین و بسیاری از شهرهای بزرگ و در میان.

بر خلاف آنچه که ما ممکن است انتظار می رود از اجتماعی و رسانه های جریان اصلی تحت پوشش این چپ متمایل فعالان بسیار شبیه مورد نظر خود را نامزد انجام طرح خط برای presumptive دموکراتیک نامزد: همه به جز یک نفر در نمونه گزارش داد که اگر انتخابات برگزار شد فردا آنها را برای رای دادن به بایدن به جای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و یا هیچ در تمام.

این یافته ها علامت یک تغییر قابل توجهی از داده های جمع آوری شده در ماه سپتامبر سال 2019 زمانی که ابتدایی بود و هنوز هم در نوسان کامل در سی تظاهرات جهانی آب و هوا اعتصاب. سپس شرکت کنندگان به شدت پشتیبانی الیزابت وارن و برنی ساندرز با بایدن دور سوم به عنوان انتخاب اول تنها 12 درصد از افراد مورد بررسی.

این به این معنا نیست آن را صاف قایقرانی برای نامزد یا به عنوان نامزد و یا به عنوان رئیس جمهور. پس از ساندرز کاهش یافته و از نژاد ائتلافی از رهبران مترقی گروه های جوانان از جمله طلوع آفتاب قرار داده و از یک نامه سرگشاده به بایدن با مجموعه ای از خواسته های نامزد “به کسب اعتماد اکثریت قریب به اتفاق #YouthVote.” بیشتر کاملا ایالات متحده جوانان آب و هوا اعتصاب که یکی از اولین گروه برای سازماندهی آب و هوا اعتصاب در آمریکا اعلام کرد در مارس 10th که آن را تایید فرمودند. اما نه حمایت بایدن گریه به دور از انتخاب به نشستن انتخابات و یا رای گیری برای مغلوب ساختن پیشی جستن. با این حال آن را نیز سخت به تصور کنید که این گروه را تشویق اعضای خود را به کار در حمایت از بایدن انتخاباتی. درآمد این فعالان ” رای فقط گام اول است در بدست آوردن حمایت خود را.

بیش از نیمی از این آب و هوا فعالان بررسی همچنین گزارش تجربه در سال گذشته با اقدام مستقیم مانند محاصره و راه رفتن-outs مرگ-فهم و دیگر اشکال نافرمانی مدنی. در حالی که چشمگیر 61 درصد از برگزارکنندگان سپتامبر 2019 آب و هوا اعتصاب در سراسر ایالات متحده در حال تجربه با اقدام مستقیم تعداد رفته بالا و حتی بیشتر: شصت و نه درصد از میزبان آخرین هماهنگی هفته بسیج گزارش چنین تجربه.

این نرخ از شرکت در نافرمانی مدنی به میزان قابل توجهی بیشتر از کسانی که گزارش بسیار تحصیل کرده میانسال سفید زنان را که تا بخش عمده ای از ضد مغلوب ساختن پیشی جستن “مقاومت” که من کرونیکل در آمریکا مقاومت. این حرکت راهپیمایی در خیابان ها و کار با مترقی گروه در جوامع خود و کنگره مناطق برای کمک به منتخب دموکرات در انتخابات 2018. بسیاری از جوانان آب و هوا فعالان گزارش که در اوایل اعتراض تجربه شد و در یکی از مقیاس بزرگ پیاده روی بودند که در بخش مرکزی از این ضد مغلوب ساختن پیشی جستن مقاومت اما آنها در حال حاضر با تمرکز بر بیش از برکناری مغلوب ساختن پیشی جستن—به طور خاص در موضوع تغییر آب و هوا و مایل و قادر به استخدام مخل تاکتیک برای رسیدن به اهداف خود.

بدون آب و هوا فعالان’ کمک به سازماندهی دیگر به سمت چپ متمایل افراد جوان به نوبه خود از این بایدن کمپین را به سختی برنده جوانان رای در سال 2020 انتخابات. اگر چه هیچ سوال وجود دارد که این بسیار درگیر فعالان اجتماعی خواهد شد, رای وحدت خود را در شبکه های اجتماعی بسیار مهم خواهد بود برای غلبه بر بایدن را مستند عدم درخواست تجدید نظر با رای دهندگان.

حتی اگر او را انتخاب عواقب ناشی از عدم ارتباط با رای دهندگان به طور فزاینده ای آشنا در مقابله و تاکتیک می تواند کشیدن در بایدن کرد. اگر نامزد بایدن رئیس جمهور می شود بایدن دولت او و حزب دموکرات خواهد بود عاقلانه به نگرانی از این فعالان پیشرو به طور جدی و یا آنها را پیدا خواهد کرد خود را در خشن و افزایش آب با اعضای دموکرات پایه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>