Oppo افسردگی و پشت صحنه لابی: بایدن را به معاونت جستجو گرم

Category: پلیتیکو Comments: No comments

جو بایدن مشاوران و متحدان تبدیل شده اند پاره شده بیش از آن است که آیا مطلب مهم برای انتخاب یک آفریقایی-آمریکایی یا مترقی همسر در حال اجرا.

در حالی که این دو لزوما متقابلا منحصر به فرد وجود دارد یک بحث در مورد اینکه آیا بایدن “در رای قفل شده است” یا “این که آیا بزرگتر نیاز ما این است که به کسی که در سمت چپ متمایل” در بلیط یک استراتژیست آشنا با مباحث گفت.

استراتژیست یکی از چندین دموکرات که توصیف یک بحث در اطراف حاشیه بایدن انتخاباتی در مورد اهمیت نژاد و ایدئولوژی در معاون ریاست جمهوری انتخاب شده است. آنها همچنین بحث چگونه با احتیاط بایدن باید در انتخاب کسی که تست شده است توسط لرز از انتخابات ریاست جمهوری است.

نیاز به ایجاد شور و شوق در درون دموکراتیک پایه نیروی محرکه در هر سناریو — و بالقوه در حال اجرا آمپول و حامیان آنها به خوبی از آن آگاه است. در تلاش برای قاب بایدن تفکر تعدادی از آنها در حال حاضر نصب اولیه و در برخی موارد تهاجمی لابی و کانتر-لابی مبارزات.

استیسی آبرامز سابق گرجستان نماینده مجلس و نامزد ناموفق برای فرماندار شده است بخش خصوصی خواستار دموکراتیک زورمندان درخواست از آنها برای گفتن بایدن کمپین مقامات که او باید معاون رئیس جمهور با توجه به متعدد رهبران کارگری آشنا با مباحث.

الیزابت وارن استارت آپ کوچک-دلار ماشین. این بایدن کمپین متوجه شده است که در رسانه ها ظاهر Warren, the progressive سناتور ماساچوست به طور مداوم متصل JoeBiden.com و در خواست از مردم برای اهدای — درخواست که یک بایدن مشاور گفت: نمی آمد از مبارزات انتخاباتی.

“او را برای انجام آن در خود” مشاور گفت.

دیگر چشم انداز زیر مسیرهای مختلف. کامالا هریس برگزاری نمایشگاه حزب سازی, اعتبار, برنامه ریزی مجازی حوادث با نامزدهای سنا در ایالت مین مونتانا و کارولینای جنوبی و راه اندازی یک مشترک جمع آوری کمک های مردمی با همکاری کمیته ملی حزب دموکرات. و کالیفرنیا سناتور جذاب است در این نوع از توسعه است که می تواند با ارزش را به یک سفید, مرد 77 ساله با نامزد — نوشتن یک op-ed در پالایشگاه 29 که مخاطبان جوان است, زنان مترقی و مطبوعات رسیدن جوان, سیاه و آسیایی-آمریکایی به مردم است.

روز دوشنبه هریس در شرکت مجازی تاون هال برای بایدن کمپین در نامتناسب اثر coronavirus در جوامع از رنگ.

سناتور. ctq که او نیز برگزار مجازی تاون هال بایدن به نظر می رسد در بایدن پادکست و جلب توجه برای تلاش های خود را برای گسترش رای توسط پست الکترونیکی به طور فزاینده ای برجسته کمپین موضوع است.

استوارت Appelbaum, رئيس جمهور از خرده فروشی و عمده فروشی و فروشگاه اتحادیه گفت: از مانورهای رندانه “من فکر می کنم این چیز خوبی است که نامزدهای انتخاباتی این موقعیت به دلیل آن را به ما می دهد یک فرصت برای ارزیابی است.”

با بایدن کمپین پروسه بررسی به زودی شروع به حامیان بالقوه در حال اجرا آمپول نیز درگیر: مخالفت با تحقیقاتی که کنار گذاشته شد در پایان ریاست جمهوری اولیه است که در حال حاضر شروع به recirculate در تلاش برای پنهانی کشیدن پایین نگر معاون ریاست جمهوری رقبا. هریس وارن و به میزان کمتر Klobuchar — که به کشش نسبتا دیر در مبارزات انتخاباتی — همه رو موشکافی شدید در طول ریاست جمهوری اولیه. در حال حاضر در گفتگو با خبرنگاران دموکرات کار به داد و بیداد آنها دوباره بردن, پیر انتقادات در مورد سوابق خود را.

“قطعا وجود دارد داخلی و خارجی جنگ بیش از که رفتن به نشت ترین گه بر مردم” یکی از استراتژیست دموکرات گفت.

آشکار انتخاباتی معاون ریاست جمهوری به طور سنتی ناپسند تضعیف کسانی که به نظر می رسد بیش از حد مشتاق و یا به اندازه کافی احترام به نامزد. و غیر از آبرامز — که گفت: “من عالی خواهد بود در حال اجرا همسر” — برترین-قفسه نامزدهای این سال شده اند محافظت در مورد جاه طلبی های خود را حتی در حالی که آنها موقعیت خود را به صورت بالقوه انتخاب شده است.

“من فقط می دانم که شما می دانید, شما لازم نیست برای اجرای آن” میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer گفت: راهکار سیاسی در روز دوشنبه — یکی از بسیاری از رسانه ملی حضور Whitmer ساخته شده است که در هفته های اخیر — که در مورد خواسته معاون ریاست جمهوری اضافه کرد “که مجموعه ای از بالای بلیط و هر کس دیگری باید فقط مشغول انجام کارهای خود است.”

هریس گفت: او را “افتخار به خدمت می کنند.” هنگامی که وارن خواسته شد Rachel Maddow در MSNBC اگر او را از این کار اگر بایدن ارائه آن او پاسخ داد: به سادگی “بله.”

ترین آوازی فشار بر بایدن است که به معرفی یک زن سیاه و سفید. بایدن نمی خواهد presumptive نامزد اگر نه برای پیروزی خود را در کارولینای جنوبی و رای دهندگان — به خصوص زنان — آیا انتقادی به این چشم انداز در انتخابات عمومی ،

هریس که سابقه قوی در مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری عملیات اما قبل از آیووا قفقاز دارای تعداد زیادی از کارکنان سابق ترویج — بسیاری از آنها با روابط برجسته دموکرات در داخل بایدن مدار. اما آبرامز و وال Demings های فلوریدا در کنگره و سابق اورلاندو رئیس پلیس همچنین به گروه هواداران.

“اهدا کنندگان شناخته شده درباره او را برای یک دهه” یکی از استراتژیست گفت: از Demings.

از همه مدعی آبرامز بوده است قاطعانه در موضوع مسابقه گفتن ABC “نمایش” که در آن خواهد بود “نگرانی” اگر بایدن را انتخاب کنید نه یک رنگ.

“به عنوان یک جوان سیاه, زن در حال رشد در می سی سی پی به من آموخته است که اگر شما لازم نیست بالا بردن دست خود را, مردم نمی بینید و آنها نمی خواهد شما را به توجه” او به تازگی با سی ان ان گفت.

اما مرور بایدن کمپین سیاست های داخلی ممکن است روی حیله و تزویر برای آبرامز داده آتلانتا شهردار Keisha لنس کف’ روابط نزدیک با بایدن برنج. لنس کف شده است یک آبرامز رقیب کاهش به تایید او در سال 2018 فرمانداری اولیه و مثبت صحبت درباره حریف استیسی ایوانز.

“آنچه یک زن نامزد را یک توانایی برای بالا بردن شور و شوق … و ما در حال رفتن به نیاز است که در یک انتخابات است که بر خلاف یکی است که ما تا کنون دیده ام قبل از اینکه گفت:” برگرد. لی Daughtry یک دیرین دموکراتیک عمل که در خدمت به عنوان مدیر عامل از سال 2008 و 2016 دموکراتیک ملی کنوانسیون کمیته.

Daughtry که می خواهد بایدن برای انتخاب یک زن سیاه پوست گفت: بایدن مبارزات انتخاباتی در حال حاضر مقابله با “سن-پیر شرط … بهتر است به جای ثروت خود در تبدیل کردن پایه از حزب خود که افزایش مشارکت در انتخابات و یا بهتر است به بعد از رای دهندگان شما ممکن است یا نه.”

از حزب دموکرات آفریقایی-آمریکایی پایگاه Daughtry گفت: “که شما مطمئن شوید که شرط می بندم.”

اما بایدن نیز کار را به نفع خود بیش از مترقی دموکرات و او تا به تاریخ با وارن.

قبل از بایدن تصمیم خود را در انتخابات ریاست جمهوری 2016 بایدن می خواستم وارن به همسر در حال اجرا. پس از ملاقات آنها در ماه اوت 2015, وارن آمد دور غافلگیر وجود خود گذشته ایدئولوژیک جنگ متحدان گفت: در طول اولیه زمانی که دو تن از آنان مبارزه برای نامزدی.

بایدن همچنین فکر وارن می شده اند یک انتخاب هوشمند برای کلینتون — و او تنها نیست.

در جولای 2016 یادداشتی به کلینتون فیلیپ Reines یک دیرین کلینتون محرم توصیه کرد که “صرفا به انتخاب شما معنی در یک جهان کامل که در آن شما می خواهم اجرا با کسی اما پس از آن خندق آنها را برای شخص شما ترجیح می دهم به عنوان یک حاکم شریک, آن را سخت به استدلال می کنند که وارن نمی تواند موثر ترین در حال اجرا همسر. من فکر نمی کنم آن را دید.”

Reines به نام وارن “سوپراستار جمع آوری کمک” و کلینتون گفت که گذشته از رئیس جمهور, باراک اوباما “هیچ کس تهمت شماره مانند او می کند. هیچ کس می شود در زیر پوست بیشتر است. او یک سر و گردن بالاتر از هر نام دیگر من دیده ام شناور و یا در خارج وجود دارد. من فکر می کنم که می تواند آرامش را به شما به چنین قدرت شلیک تماشای پشت خود را و کسی که می تواند به راحتی طعمه او. که اتحاد واقعی ارزش استراتژیک.”

در این سال Warren شده است ریخته گری خودش را به عنوان یک حکومت-اولین انتخاب, انتشار یک موج از سیاست برنامه ها و اصلاحات پیشنهادی را به آدرس بهداشتی و اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus.

اما او نیز ماهرانه تلاش برای نشان دادن سیاسی صعودی در بلیط. پس از حمایت بایدن او سعی کردم به ماشین کوچک-دلار جمع آوری کمک مالی ماشین که مطرح شده بیش از 100 میلیون دلار در اولیه استقرار او در لیست ایمیل از طرف بایدن. معلوم نیست چقدر ایمیل مطرح شده است اما یکی از دموکرات آشنا با تلاش گفت: آن را تحت تاثیر قرار حداقل برخی از بایدن کارکنان.

چندین دموکراتیک دیجیتال استراتژیست گفت: قدرت نامزد رسانه های اجتماعی و ایمیل لیست ممکن است underrated عامل در, معاون ریاست جمهوری, جستجو, به خصوص با توجه بایدن نسبی ضعف در آنلاین جمع آوری کمک.

“این خواهد بود شاید اولین بار در تاریخ کسی نظر جمع آوری کمک های مردمی دلاوری به عنوان یک نرم افزار برای یک نامزد معاونت” گفت: یک استراتژیست. “مانند” چگونه از یک لیست ایمیل شما آوردن ما’ به عنوان مهم به عنوان هر تعداد از دیگر عوامل سنتی.”

یک نقطه ضعف برای نامزدهای احتمالی که برای رئيس جمهور اجرا است که آنها را در معرض به عنوان دقیق یک بررسی که انجام داد. در حالی که بیشتر از سابق و نامزد ریاست جمهوری بدهی در حال حاضر به طور گسترده ای شناخته شده کمتر خاص هستند پتانسیل ضعف رقیب که نیست برای رئيس جمهور اجرا از جمله توانایی خود را برای انجام مناظره و در سیستم عامل های دیگر در یک کمپین ملی.

از کمتر شناخته شده کالاها Whitmer جذاب برای بسیاری از میانه دموکرات به دلیل پرقدرت پاسخ به کروناویروس همه گیر در یک چرخش دولت است. اما بسیاری از دموکرات ها نیز نگرانی در مورد چگونه رای دهندگان خواهد پاسخ به فرماندار پیوستن به یک بلیط در میان همه گیر مواج در دولت است. و اگر شرایط در میشیگان بدتر از آن می تواند تبدیل به یک کشیدن در مبارزات انتخاباتی.

بایدن که مرتکب به چیدن یک زن همسر در حال اجرا است که انتظار می رود به اعلام معاون ریاست جمهوری انتخاب توسط کمیته آوریل 1. اما انتخاب خود را ممکن است می آیند تا جولای.

اکثر دموکرات ها آشنایی با کمپین کارکنان بحث و گفتگو در مورد نامزدی به اعتقاد معاون سابق رئیس جمهور تصمیم گیری تا حد زیادی بر اساس شیمی شخصی و اعتماد به نفس خود را در حال اجرا mate توانایی نه تنها برای کمک به او برنده — اما به حکومت.

بسیاری از دموکرات ها تمایل او را به اتاق به این تصمیم. با وجود تماس های از مظنونان حمله به دانشگاه جیم Clyburn (D-S. C.) و John Lewis (D-Ga.) برای بایدن به انتخاب یک زن به عنوان معاون رییس جمهور و برخی از قانونگذاران مردد هستند برای اضافه کردن به فشار.

“اگر [از یمن] رو کسی سیاه و سفید و یا قهوه ای من خوشحالم من در بهشت اما من می خواهم به پیروزی” گفت: تشکر. Emanuel ساطور (D-Mo.) “و اگر Mary Lou زندگی می کند که در پنسیلوانیا می توانید کمک به او برنده من اهمیتی نمی دهند چه رنگ او ممکن است.”

“ما در حال رفتن به خود را انجام دهد زیانی…اگر ما او را در حصار” گفت: ساطور. “من نمی خواهم به بخشی از شمشیربازی در گروه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>