اپرا وینفری باشگاه کتاب انتخاب کنید ‘خاک آمریکا’ و ‘تروما Fetishization,’ 82 نویسندگان می گویند

جنجال اطراف جانین کامینز’ خاک آمریکا نیست و در حال مرگ. منتقدان را به نام این رمان که بر مکزیکی مهاجر استثمار است. (کامینز که سفید است, حال, پورتوریکو, مادر بزرگ.) اعتراض بیش رمان رشد بلندتر هفته گذشته هنگامی که اپرا وینفری آن ساخته شده است جدید ترین کتاب او انتخاب باشگاه. در پاسخ اپرا اتحادش را تغییر برنامه های خود را برای انتشار کتاب شامل بحث در مورد که در آن بینندگان را بشنود از “همه طرف” از بحث است. در حال حاضر 82 نویسندگان فرستاده اند وینفری یک نامه سرگشاده خواستار در این رمان از آن باشگاه کتاب مهر و موم.

این نامه به خوبی به ارزش خواندن کامل در روشن Hub آغاز شده توسط ستایش وینفری را برای حمایت از کتاب و نویسندگان. “در تمام این خوب است که شما انجام داده اند ما معتقدیم که خاک آمریکا توسط جانین کامینز نباید مفتخر به کسب عنوان کتاب خود را-باشگاه انتخاب” در این نامه همچنان ادامه دارد. “در باشگاه کتاب فراهم می کند یک مهر تایید است که هنوز هم می تواند ما امیدواریم که توان تغییر داد.”

در این نامه اشاره می کند که منتقدان را به نام رمان برای بیش تسهیل آن مهاجرت و همچنین با اشاره به اتهام اخیر است که قوی ترین آن ویژگی ها تا حد زیادی cribbed از Latinx نویسندگان.

“در مطلع نظرات بسیاری از مکزیکی آمریکایی و Latinx مهاجر نویسندگان خاک آمریکا شده است تصور هست و نه مسئولانه و نه آن شده است به طور موثر تحقیق” در این نامه آمده. “این کتاب به طور گسترده و به شدت معتقد بود استثماری, ساده, و بد آگاه اغلب گمراهان در کنار تروما fetishization و sensationalization از مهاجرت از مکزیک زندگی و فرهنگ است.”

نامه نویسندگان آن توجه داشته باشید این است که نه به معنای حمله به کامینز و یا نیت یا یک تماس برای خاموش کردن یا سانسور. “اما در یک زمان گسترده اطلاعات غلط fearmongering و سفید-supremacist تبلیغات مربوط به مهاجرت و به مرز ما در زمان هنگامی که بزرگسالان و کودکان در حال مرگ در ایالات متحده مهاجرت قفس ما معتقدیم که یک رمان چشم بد در آن تصویر به حاشیه رانده شده مردم مظلوم باید برداشته شود.”

وینفری در ابتدا در پاسخ به واکنش در برابر انتخاب او را روز یکشنبه در یک فیلم ویدئویی ارسال شده به Instagram.

“این برای من روشن شده است از غلیان احساسات من ممکن است می گویند بسیار پرشور نظرات که این انتخاب زده عاطفی وتر و ایجاد نیاز های عمیق تر و اساسی بحث” وینفری گفت: در این ویدئو. “من صرف چند روز گذشته گوش دادن به اعضای Latinx جامعه به درک بیشتری از نگرانی های خود را. و من از شنیدن آنها من را.” و او گفت: او قصد دارد به “مردم را هم از همه طرف به بحث در مورد این کتاب که به انتشار آنچه در داستان است.”

“من امیدوار هستم که که رفتن به طنین انداز با بسیاری از شما و نگرانی های خود را” وینفری گفت که این بحث را در تلویزیون اپل+ در ماه مارس است. خاک آمریکا ناشر Flatiron کتاب در ضمن لغو این رمان تور کتاب با استناد به نگرانی های ایمنی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر