اوراکل کارمند صحبت می کند در برابر رئیس او جمع آوری پول برای مغلوب ساختن پیشی جستن

Category: دیلی بیست Comments: No comments

لری الیسون از بنیانگذاران اوراکل یکی از بزرگترین شرکت های نرم افزاری در جهان میزبانی, جمع آوری کمک برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات روز چهارشنبه در tech titan جنوب کالیفرنیا و مستغلات. این رویداد انتظار می رود را در برخی از 7 میلیون دلار برای رئيس جمهور وقت.

برخی از الیسون کارکنان کمتر از خوشحال در مورد آن امضای اعتراض دادخواست و با توجه به Recode برنامه ریزی برای راه رفتن در روز پنج شنبه به تقاضا الیسون و اوراکل اهدا مبلغ معادل آن به انسان دوستانه علل و محکوم کردن آنچه آنها را به عنوان برگ برنده دولت را شکست.

کریستین Lessard یک اوراکل فروش اکانت مدیر مستقر در ماساچوست به امضا رسید و اولین درخواست با یک درخواست شخصی. “به عنوان یک اوراکل کارمند و مادر از یک نما جوان بالغ” او نوشت: “من با قدردانی از مزایای بهداشت و درمان و HR تنوع و شمول حمایت از من 8 سال کار در اینجا. من شی [الیسون] فعال کردن این رئیس جمهور است که به طور خاص هدف قرار فراجنسیتی جوانان را به دور خود حقوق rescinding دستور اجرایی پوشش آنها.”

Lessard پسر یک ترانس مرد در 20s خود او توضیح داد: به the Daily Beast در مصاحبه ای در زمان جمع آوری کمک گرفت شنبه ، او معتقد است که برگ برنده دولت نصب شده در یک یورش گسترده علیه تجاوز حقوق مدنی (او ذکر یک واشنگتن پست در سرمقاله ای با عنوان “مغلوب ساختن پیشی جستن یک ویرانگر رکورد حقوق بشر.” در یک پیام) و این که حتی اگر او ممکن نیست که یک تاریخ در تکنولوژی فعالیت—و حتی اگر شرکت شناخته شده نیست برای آن ناآرام نیروی کار—او تا به حال به صحبت کردن.

“اوراکل بودجه برخی از حمایت و جمع آوری اعانه از طرف LGBTQ+ جامعه” Lessard, گفت:, و اضافه کرد که او خودش را به شرکت در تجاوز گروه پیوسته در Oracle به عنوان یک متحد. “اما در یک سقوط کرد از بین بردن این می تواند جمع آوری کمک جمع آوری میلیون ها که کار می کنند در مقابل کسانی که اهداف و سخت به دست آورده به سود” او گفت:.

اوراکل کاهش یافته است به نظر به the Daily Beast, اما Recode اشاره کرد که کارکنان که با اعتراض به این شرکت دریافت کرده بود بیانیه ای گفت: آنها شرکت می تواند در سیاست در سطح شخصی حتی به عنوان شرکت خود بود و نه حمایت از یک نامزد.

“من گیجی. [الیسون] حمایت بالقوه قادر می سازد از رئیس جمهور برای گرفتن رای مطابقت ندارد ما با ارزش شرکت از مسئولیت اجتماعی به خصوص دو از آنهایی که: برابری و حفاظت از محیط زیست” Lessard گفت.

Lessard شد شگفت زده و نا امید الیسون صحبت در حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر با توجه به این که او به نظر نمی رسد برای حمایت از رئیس جمهور در انتخابات 2016. از بنیانگذاران ثبت شده دموکرات اما اهدا 250.000 دلار به مارکو روبیو انتخاباتی در سال 2016 با توجه به فدرال انتخابات ، او و دیگر مدیران نیز که سابقه حمایت جمهوری خواه در کنگره Devin Nunes.

Lessard مورد بحث است او مخالفت الیسون تصمیم با همکاران او گفت: اما او نشان نمی دهد که آیا او در نظر گرفته شده برای راه رفتن از کار پنج شنبه.

“من از ابراز نظر من به عنوان یک کارمند در مورد آنچه که این شرکت نشان دهنده” او گفت:. بحث در اوراکل است که یکپارچه نیست او اضافه شده است—برخی از کارکنان احساس می کنند تنها می تواند پرتاب کردن دست خود در الیسون رفتار برخی احساس می کنند مجبور به صحبت می کنند و برخی گفته اند ، دیگران ممکن است در حمایت از رئیس جمهور.

آیا شما در Oracle و یا دیگر تکنولوژی شرکت ؟ آیا شما موافق یا مخالف با لری الیسون تصمیم به میزبان جمع آوری کمک برای رئیس جمهور تهمت? تماس با این خبرنگار و ایمن در blake.montgomery@protonmail.com.

Lessard گفت که او خواهد بود به تماشای نامزدهای دموکرات بحث روی صحنه در نوادا در ساعت پس از جمع آوری کمک های جمعه هر چند او گفت که او نمی باید یک نامزد مورد علاقه. فدرال انتخابات سوابق نشان می دهد بدون کمک های مالی تحت نام او.

اوراکل نیروی کار است و نه درگیر در مکان فعالیت. در مقابل کارمندان گوگل به نظر می رسد شده اند در یک حالت ثابت شورش برای سه سال گذشته حمایت این غول جستجو به رها کردن یک قرارداد با پنتاگون و سوال فردی گری اتحادیه سازمان و کارمند معترض این شرکت کار با مقامات مهاجرت در میان دیگر اختلافات. گوگل گفته است که کارکنان خود را به صحبت در مورد سیاست در کار است.

اندازه و دامنه پتانسیل اعتصاب باقی مانده است دیده می شود اواخر روز چهارشنبه. اما اگر Lessard هر نشانه بود برخی از کارکنان به طور فزاینده ای مایل به مشاجره با رئیس و برخی از احساس رفته rogue.

“هنگامی که شما این مقدار از مردم با امضای یک طومار آن را واقعا به معنای آن اعتصاب یک, عصب,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>