تاریخ شفاهی: Kawhi Leonard قابل توجه 4-گزاف گویی buzzer-beater

“آن را به لئونارد… دفاع توسط سیمونز… این خنجر?… … بازی, سریال, تورنتو برنده است!” – کوین Harlan, مخفف کلمه تری نیتروتولوئن

“Kawhi بالا به نظر می رسد در ساعت تبدیل گوشه برای wiiiiiiin… … آن را کردم… KAWHI LEONARD… با این بازی برنده!” – مت Devlin, Sportsnet

آن مه 12, 2019, بازی 7 از کنفرانس شرق نیمه نهایی. Philadelphia 76ers در تورنتو رپتورز.

رپتورز قرار گرفته بودند قبل عمده در خارج از فصل. اول زمان سر مربی Dwane کیسی اخراج شد پس از دیگری dispiriting دست دادن به LeBron James’ کلیولند کاوالیرز در سال گذشته برگشتی. او می تواند جایگزین دستیار نیک ،

سپس سابق حق رای دادن centrepiece DeMar DeRozan روانه بازار شد به سان آنتونیو اسپرز برای یک ناراضی, زخمی Kawhi Leonard و ماهر دنی سبز.

جدید-نگاه رپتورز شتافت دوم در شرق با لئونارد گرفتن هر چند بازی کردن برای آنچه که به عنوان شناخته شد بار مدیریت. در یک نقطه او با اشاره به فصل به طور منظم به عنوان “82 شیوه است.”

تورنتو در مقابل فیلادلفیا

پس از خلاصی از سحر و جادو اورلاندو در شرق یک چهارم نهایی تورنتو ملاقات سوم-کشت فیلادلفیا شامل صعودی Joel Embiid و استخدام تفنگ جیمی باتلر.

تیم های گذشته در ملاقات برگشتی در سال 2001 زمانی که رپتورز ستاره وینس کارتر رفت و پا به پا در برابر 76ers دشمن Allen Iverson. پایین 88-87 و دو ثانیه های باقی مانده در بازی 7 تورنتو قرار دادن توپ در کارتر با سفر به شرق نهایی در خط.

کارتر از دست رفته و این امر می تواند 15 سال قبل از رپتورز برنده یکی دیگر از سری حذفی.

2019 سری در ضمن شدیدا اعتراض راست تا کسانی نهایی 4.2 ثانیه است. Embiid تا حد زیادی انجام 76ers با تیم cratering هر زمان که او نشسته است. به همین ترتیب لئونارد انجام رپتورز — برجسته بودن سه نقطه خنجر در بازی 4 برای کمک به تورنتو حتی سری.

هر تیم ویژه در انتظار, نمایندگی رایگان (لئونارد ساقی و 76ers’ توبیاس هریس) و فکر رفت که یک سفر به شرق نهایی خواهد تحکیم یک مورد به آنها را نگه دارید. دور دوم خروج به احتمال زیاد مهر و موم مقابل سرنوشت.

سازمان دیده بان | 1st بازی 7 سری-عقد زنگ شخص برتر از اقران در تاریخ NBA:

Kawhi Leonard ریخت و در 41 نقطه از جمله دراماتیک بازی-برنده به تورنتو رپتورز ضرب و شتم Philadelphia 76ers 92-90 برای پیشبرد به نهایی کنفرانس شرق. 1:23

کایل لوری رپتورز گارد: ما تنها موفق به کسب یک چهارم [سه ماهه اول]. وجود دارد بسیاری از چیزهایی که ما می تواند انجام شود بسیار بهتر است.

فرد VanVleet, رپتورز گارد: آن را عقب و جلو بازی. نمی زیباترین بسکتبال. اما این است که تنها راه این سری بوده است.

Marc Gasol, رپتورز مرکز: مانند هر بازی دیگر 7 در اختیار داشتن هر هر اینچ هر سست توپ — به این معنی زیادی است. شما می دانید کسانی که بازی شیب یک راه یا دیگری با جزئیات کوچک است. ما بازی باور نکردنی دفاع برای رسیدن به آن نقطه است. این چیزی است که شما سعی کنید برای انجام — شما سعی می کنید برای ایجاد فرصت و شانس برای برنده شدن در این بازی و امیدوارم که شما دریافت جستن خوش شانس است که اجازه می دهد تا شما را به رفتن به دور بعدی.

دنی سبز رپتورز به جلو: ادبانه و ما از آن رفتن. ما به خوبی دفاعی — ما بازگشت و بسته کردن. اما ما نمی تواند به سرعت ما می خواستیم و یا باز به نظر می رسد.

نیک پرستار, رپتورز مربی: ما در واقع با سلام تا به حال کمی بیشتر کنترل بازی وجود دارد در پایان از آن به نظر می رسد. ما پیشرو پیشرو پیشرو پیشرو. و همیشه بیش از یک اختیار یا حداقل سه توپ.

برای نزدیک به دو ساعت در پایان سه ماهه بستن 85-85 نه تیم می تواند نمره. در 1:41 علامت لئونارد بازدید یک رقابت بلوز. غوطه دادن از پاسکال Siakam قرار می دهد رپتورز تا چهار قبل از ساقی بازدید یک پرتاب آزاد. لئونارد نتواند دیگر, بلوز; Embiid پاسخ با دو پرتاب آزاد.

پایین یکی با 11 ثانیه مانده به 76ers مجبور به خطا. لئونارد بازدید اما نتواند دوم. هریس جمع آوری ارتجاعی و پرتاب آن را به جلو به ساقی که بازدید lay-up که Serge Ibaka فقط نتواند مسدود کردن. 90-90. پرستار تماس ایست.

سازمان دیده بان | پانل بحث و گفتگو در مورد تاثیر شات:

CBC Sports’ اندی Jen میزبان میزگردی از جمله داگ Smith, Devin Heroux علامت Blinch, ویلیام, لو, اشلی Docking و Seerat Sohi به بحث در مورد Kawhi Leonard را buzzer beater در برابر 76ers و تاثیر است که تا به حال در کانادا طرفداران بسکتبال است. 22:45

علامت Blinch عکاس: در طول ایست من یک زیرچشمی نگاه سریع از طریق تمام لنزهای من و تصمیم من می خواهم یک کمی شل تر از من شده بود تیراندازی قبلا. من تصمیم به آن شلیک با یک شل تر لنز است که کمتر زوم. من می خواستم به برخی از این جو کنید و سعی کنید همه چیز را در تصویر.

لئونارد: من خیلی دیوانه [گم شده و پس از پرتاب آزاد که منجر به ساقی تساوی بازی در 90-90]. من سعی کردم به مسابقه پایین و دوباره بجای اول برگشتن. من احتمالا باید به سرعت از پشت به برخی از کمک در که لیآپ جیمی ساخته شده است. اما پس از آن من فقط می خواهم که هر چه بازی [مربی] کشید تا من در مورد برای رسیدن به نقطه و ساقه آن را و ساقه آن را با اعتماد به نفس.”

پرستار: صف بد بو بود. دنی [سبز] بود مارک و سرژ [Ibaka] بودند. بنابراین تمام چهار بچه از نقل مکان به یک موقعیت جدید در بازی به جز Kawhi. Kawhi ماند در نقطه خود را.

سبز: من در گوشه ای روی نیمکت در حال انتظار برای آن را به رها کردن در.

پرستار: من حدس می زنم من واقعا نمی تامل احساس من در مورد رفتن به اضافه کاری.

Blinch: کلاسیک آموزش بسکتبال تیراندازی عکاسی است که هر زمان که این یک زنگ شخص برتر از اقران نوع از لحظه شما همیشه می خواهید توپ به سبد و بازیکن در قاب.

لئونارد: یک زن و شوهر از اموال قبل از آن من تا به حال همان نوع از شات از سه و من فقط می دانستم که من تا به حال به آن را قرار داده تا حتی بالاتر از آن.

لوریبود که این بازی را ‘Whi توپ بالا. ما فرار یک بازی است که ما را قبل از اجرا — را ‘Whi توپ و او را به نقطه خود را و اساسا ما به تماشای عظمت است.

پرستار: من در واقع فکر نمی کنم او به هر چیزی ، او نگه داشته شدن منعکس کردن گسترده تر و گسترده تر است. و سپس Embiid پرواز آمد. اگر مرکز خواند و آن را حق او می تواند رسیدن به آن گاهی اوقات.

VanVleet: من فکر کردم هیچ شانسی بود این بود که در. پشت سر او ایستاده, شما می توانید ببینید مسیر آن است. آن نگاه مانند آن را رفتن به سمت چپ.

لوری: به نظر من ایستاده بود و در گوشه ای دیگر. او آن را به اندازه کافی بالا که در آن او به خود یک فرصت است.

سبز: من فکر کردم این بود که به اضافه کاری ، آن را به نظر نمی آید مانند آن را بر روی هدف است. آن را منعکس و آن را به شما می دهد کمی از رعد و برق. آن را منعکس دوباره و شما مانند ما ممکن است یک شات در اینجا.

سازمان دیده بان | کامل روکش از بازی 7 بین رپتورز و 76ers:

لئونارد غیبت از گوشه در زنگ برداشته تورنتو رپتورز به 92-90 پیروزی فیلادلفیا 76ers. تورنتو پیشبرد به خود 2nd کنفرانس نهایی در تیم تاریخ است. 2:33

لئونارد: Embiid شد و امنیت من و شما می دانیم که او بلندتر طولانی تر از من. بنابراین من در نهایت پیدا کردن یک نقطه که من دوست دارم که من در, من در نهایت به یک نقطه و من فقط می دانستم که من تا به حال به ساقه آن بالا است.

Gasol: شما احساس برق در ساختمان. همه چیز به نوعی متوقف شده است.

نورمن پاول رپتورز گارد: پیش بینی شات ما نمی دانیم چه باید بکنید. من نمی دانم چه باید بکنید برای مانند یک دوم تقسیم شد. پس از آن من فقط زد به Kawhi.

سبز: و همه دیوانه رفت.

VanVleet: من سمت راست وجود دارد در مخلوط. این یک خط خوب بین شاد بودن و تلاش برای گرفتن صدمه دیده است. شما نمی خواهید برای دریافت زیر پا گذاشته و نورد در. هیچ کس سقوط کرد که خوب بود.

لئونارد: عالی بود. این چیزی است که من هرگز قبل از تجربه بازی در 7 بازی برنده شات. پس از آن بود که یک برکت و رحمت قادر به رسیدن به آن نقطه را که به ضرب گلوله کشته و احساس می کنید که لحظه ای. این چیزی است که من می توانید به عقب نگاه در زندگی حرفه ای من.

Blinch: معمولا برای لحظات, من یک دقیقه مکث و من نمی به طور مستقیم نگاه دوربین. من مرتب از دعا که در آن وجود دارد. اما زمانی که من در پیمایش برگشت وقتی که من تو را دیدم شات با توپ از طریق پیچ و آهن من برطرف شد.

علامت Blinch شات خود را برنده جایزه عکس از rafters از Scotiabank عرصه است. (علامت Blinch برای NBAE, World Press Photo via AP)

Seerat Sohi, Yahoo! ورزشی NBA خبرنگار: چهار پرش احتمالا برجسته ترین بخشی که به دلیل این لحظه که در آن همه در ساختمان ساکت است و آن را تقریبا مانند یک تجربه دینی.

Blinch: من همیشه می گویم که آن چهار پرش ایجاد چنین تنش در عرصه. من فکر نمی کنم برای من تصویر خواهد بود به عنوان خوب اگر توپ فقط رفت و مستقیما در. آن یک دوم است که ایجاد تنش در این عرصه است.

لوری: من فکر می کنم تنها زمان دیگر من دیده ام این بود که [در میدان جنگ] زمانی بود که ما برای اولین بار ساخته شده از پلی آف پس از [پنج ساله] خشکسالی, اولین, بازی, بازی, 1 برابر بروکلین [2014]. دیگر از آن نشده است و مانند آن.

داگ اسمیت تورنتو استار رپتورز خبرنگار: وجود یک اندازه گیری از vindication برای [رپتورز مدیر کل] Masai Ujiri برای داشتن اخراج Dwane کیسی و داد و ستد دور DeMar DeRozan … من فکر نمی کنم هر کسی شگفت زده شد [Kawhi] در زمان شوت بود اما مرتب کردن بر اساس از یک مسهل لحظه برای حق رای دادن که تا به حال دستخوش چنین تغییر بزرگ است.

Sohi: من تا به حال هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به آن که در آن وجود دارد 20 ، 000 نفر که فقط ثانیه پیش شد همه جیغ و پس از آن همه ما در حال برگزاری تنفس ما همه ما در حال تماشای دقیق همان چیزی. و برای این فن پایه است که انتظار می رود برای چیزهایی که هرگز کار آن در واقع در نهایت کار می کند که همه را به تماشای.

اسمیت: این دوست داشتنی بخشی از ورزش است که لحظات بزرگ اساسا سرنوشت. اگر وینس می رود و Kawhi را نمی, چه, تفاوت, در مسیر حق رای دادن? از ورزش ؟ یکی از واکنش من شد این بود که یک تصویر آینه به 18 سال قبل است.

Blinch: من مطمئن هستم که ما تا به حال یک لحظه از آن قدر دوباره. شاید ما برنده دوباره, البته, اما من فکر می کنم که مد دراماتیک چه چیزی او را به سمت چپ تورنتو و کانادا به عنوان یک کشور من محتوا.

پرستار: من فکر می کنم ما بهتر از این برای یک روز. من حتی به این تیم گفت “که یک جهنم از یک سری و یک جهنم از تیم ما فقط به ضرب و شتم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر