Orillia کشاورزان’ بازار برای باز کردن این آخر هفته در میان فاز 3 انتاریو بازگشایی

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

به عنوان بسیاری از انتاریو در ادامه به آن فاز سوم بازگشایی میان رمان coronavirus همه گیر Orillia کشاورزان’ بازار خواهد شد برای باز کردن فصل در روز شنبه.

“ما هیجان زده به بازگشایی Orillia کشاورزان’ بازار در مرکز شهر Orillia و کار ما با فروشندگان محلی برای ارائه به بازار در فضای باز تجربه دوباره” Orillia شهردار استیو کلارک در بیانیه ای گفت.

ادامه مطلب: Orillia, Ont., نصب بزرگ ماسک در ورودی نشانه ها به مته خانه COVID-19 پیام ایمنی

“پس از یک وقفه به دلیل COVID-19 بازگشت تاریخی ما کشاورزان بازار چیزی است که ارزش جشن. جدید بهداشت و پروتکل های ایمنی را در محل برای ایجاد یک امن تجربه بازار برای فروشندگان و مشتریان به عنوان ما همچنان به بازگشایی امکانات رفاهی.”

به منظور ایمن کار بازار کشاورزان Orillia مقامات توصیه که بیش از دو نفر در هر خانوار بازدید در یک زمان. مقامات همچنین تشویق مشتریان به سایش پوشش صورت در زمانی که در بازار منطقه است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“ترافیک را در جریان یک راه وجود خواهد داشت و بهسازی ایستگاه های سراسر بازار” مقامات می گویند. “وجود خواهد داشت هیچ صندلی در فضای باز یا عمومی washrooms موجود در این زمان است.”

ادامه مطلب: Coronavirus — Orillia, Ont., بازگشایی برخی از امکانات پارک

بازار خواهد شد در واقع Orillia کتابخانه های عمومی پارکینگ در گوشه ای از Mississaga و غرب خیابان. آن را اجرا خواهد کرد و از ساعت 8 صبح تا 12:30 بعد از ظهر هر شنبه با افزایش اقدامات ایمنی.

“شهر مشتاق به تعامل مجدد ما به طور منظم فروشندگان و استخدام جدید فروشندگان برای Orillia کشاورزان’ بازار در سال 2020” Orillia گردشگری مدیر مایکل Ladouceur در بیانیه ای گفت.

“با کشاورزان در بازار در حال حاضر گزارش از طریق این شهر توسعه کسب و کار و ارتباطات گروه ما نگاه به جلو به اجرای راه های جدید و خلاق به نفس زندگی جدید را به این منطقه طولانی ترین در حال اجرا کشاورزان بازار است.”

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>