Oshawa, Ont., بی خانمانی فعال هل در مقابل شهر های امنیتی خصوصی استخدام

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

فعالان جامعه که با بی خانمان ها در اوشاوا هستند ابراز نگرانی بزرگ پس از شهر, استخدام شرکت های خصوصی امنیتی به گشت زنی خود را در مرکز شهر.

مشاوران می گویند لازم است که شده است وجود دارد افزایش در مواد مخدر خرابکاری و تعداد زیادی از مردم در خیابانها پس از همه گیر آغاز شد.

“در حال خواب بیدار شده توسط somebody در یک خواستار آن است که شما بسته تا همه چیز خود را و حرکت در یک دوره بسیار کوتاه از زمان…این سانحه گفت:” Christeen تورنتون مدیر اجرایی در وخیم یک سازمان تحقیقاتی است که همچنین توسعه جامعه در اوشاوا.

ادامه مطلب: کریستال Goomansingh: نگاهی نزدیک تر به بی خانمانی در اوشاوا

شهر صرف $100,000 به استخدام سپاه پاسداران در کانادا حفاظت Ltd. برای سه ماه قرارداد که در ماه جولای آغاز شده. یک حرکت تصویب شد در اوشاوا شورای به استخدام سپاه پاسداران پس از گزارش خرابکاری افزایش استفاده از مواد مخدر و بی خانمانی در میان همه گیر.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“ما در حال گفت که آنها وجود دارد برای جلوگیری از ولگردی است که به ظاهر افزایش مرکز شهر اما آنچه که ما در مورد موضوع مسکن گفت:” تورنتون.

“که در آن این افراد به معنای رفتن ؟ ما لازم نیست به اندازه کافی تخت.”

بخش 4 شهرستان عضو شورا Derek Giberson که با این نسخهها کار از نزدیک با اوشاوا را بی خانمان جمعیت می گوید: سرمایه گذاری ساخته شده بود برای جلوگیری از فعالیت های غیر قانونی و نه لزوما از افراد به ترک.

“من فکر می کنم که یک سوء تفاهم بزرگ,” Giberson گفت.

“چیزهایی که آنها در درجه اول مربوط به موقعیت که در آن مردم در حال انجام چیزی است که نه قانونی و نه امن. اما یک فرد بی خانمان صرف وقت در یک پارک گارد امنیتی است که قصد ندارم به آنها بگویید به ترک آن پارک.”

اگر چه این شرکت با استفاده K9 سگ در گذشته آنها نمی توان انجام این کار را در زمان قرارداد با شهر.

Oshawa رشد جمعیت بی خانمان و مجبور به حرکت در خارج از شهرها چادر

Oshawa رشد جمعیت بی خانمان و مجبور به حرکت در خارج از شهرها چادر

“اینکه آیا یا نه آنها باید سگ با آنها که فرض وجود دارد که آن را تهدید آن را تهدید آمیز” تورنتون گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

علاوه بر داشتن مدیریت بحران و د تشدید آموزش نگهبانان نیز حمل نالوکسان.

کارکنان می گویند هدف اصلی آنها این است که به توسعه روابط با unsheltered افراد است.

“بدیهی است که ما می خواهم برای ایجاد یک رابطه خوب با این افراد که اولویت اصلی. ما می خواهید امتحان کنید و توصیه منابع آنها می توانند به گفت:” اندرو کلارک رئیس جمهور از CDN حفاظت Ltd.

اما این شرکت می گوید مردم در برخی خواص خواهد بود مجبور به حرکت می کند اگر خواسته.

اما Thornton ترس داشتن امنیت گشت مرکز شهر Oshawa می تواند منجر به تنش بین افراد و مقامات مشابه 2019 زمانی که مردم نقل مکان کرد و به عمق یک جنگل در نزدیکی کبک خیابان پس از مجبور بودن با اجرای قانون بسته و ترک این منطقه است.

پس از سفارش, تورنتون گفت: “ما شاهد افزایش در تعداد زیادی از مصرف بیش از حد, بنابراین مردم بیشتر به جنگل زیرا آنها نمی خواهید به مقابله با بدون هیچ زحمتی از اینکه مجبور به حرکت در امتداد دوباره.”

ادامه مطلب: اردوگاه Samac مسکن افراد بی خانمان در دورهام در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

رفتن به جلو فعال جامعه امیدوار شهرستان را سرمایه گذاری عاقلانه تر گفت: 100.000 دلار نسبت به مواد مخدر و الکل درمان شده اند که بیشتر مفید است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در پاسخ به این انتقاد Giberson می گوید: “امنیت است و فقط یک قطعه بسیار کوچک از کل و این نه به معنای تمام شود و پایان همه به برخی از چالش ها مواجه هستیم”

“آنها بسیار پیچیده و چالش است.”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>