اتاوا دکتر می گوید اثبات ایمنی ممکن است تنها راه برای علاقه مندان به بازگشت به عرصه ورزش

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

در ماه ها و سال های پس از حمله به مرکز تجارت جهانی در سپتامبر. 11, 2001, طرفداران ورزش شد مورد استفاده برای بدن جستجو و فلز در راه خود را به عرصه و استادیوم.

افراد پذیرفته شده این اقدامات به عنوان یک راه برای نگه داشتن هر کس امن است.

پس از coronavirus همه گیر است و فتح و ورزش دوباره پدیدار می شود آن را به احتمال زیاد یک لایه جدید امنیتی معرفی خواهد شد.

اتاوا منطقه, دکتر, در حال حاضر پیش بینی آنچه در یک سطح بیشتری از امنیت ممکن است مانند نگاه.

“این امر می تواند به طور موثر بارکد فعال” می گوید: دکتر Kumanan ویلسون یک نوآوری مشاور در Bruyère و یک پزشک در بیمارستان اتاوا. “درست مثل زمانی که شما رفتن به یک رویداد ورزشی [و] آنها اسکن بلیط خود را, آنها در حال رفتن به اسکن بارکد خود را برای اثبات ایمنی است.”

تا زمانی که یک واکسن است که به نظر می رسد بسیاری از ماه دور ویلسون می گوید وجود دارد می تواند یک جایگزین.

او کمک کرد تا توسعه CANImmunize یک برنامه است که اجازه می دهد تا کانادایی ها به آهنگ های خود را ایمن سازی تاریخچه.

“ما در حال رفتن به نیاز به برخی از نوع آزمون است که اثبات ایمنی به مردم بازگشت به جامعه” ویلسون گفت: CBC Sports. “در غیر این صورت آن را به یک رول از تاس در تلاش برای باز کردن این استادیوم ها و گردهمایی های زیادی از مردم است.”

یک پیشنهاد از اثبات مصونیت از CANImmunize که ممکن است اجازه می دهد تا طرفداران برای جمع آوری در جمعیت در استادیوم ها و عرصه بدون خطر سرایت. (CANImmunize)

ویلسون با استفاده از یک ورزش قیاس به توضیح دهید که چگونه بدن ایجاد ایمنی.

او توضیح اولیه قرار گرفتن در معرض coronavirus به عنوان بدن خود را در بازی دیگر تیم برای اولین بار. بدن ممکن است از دست دادن این بازی برای اولین بار, اما آن را می آموزد و از اولین برخورد و توسعه حافظه و پاسخ است که چه آنتی بادی هستند.

ویلسون می گوید: با استفاده از این مدل قابل اعتماد تر از انجام مداوم تست که بسیاری از لیگ ها پیشنهاد کنید.

“تست روشن خواهد شد شما در آن لحظه در زمان. بهترین مداوم اثبات خواهد شد که شما باید آنتی بادی در خون شما است.”

ویلسون می گوید دولت فدرال در کانادا و سایر کشورهای جهان نیاز به ایجاد یک استاندارد تعریف ایمنی است.

“این نمی تواند یک غرب وحشی” این آزمایشگاه می گوید شما هستند و این آزمایشگاه می گوید شما نیست.’ شما می خواهم که یک فاجعه در یک استادیوم ورزشی و یا در یک توده جمع آوری که در آن همه می شود آلوده است.”

ویلسون می گوید: حدود نیم تا سه چهارم از این جمعیت نیاز به توسعه ایمنی برای این بیماری برای جلوگیری از گسترش است.

“ما نمی توانیم این تجمع جرم. ما می توانیم را کوچکتر کرده است. ما اجازه خواهد داد که جامعه را به بازگشت به حالت عادی اما در خاموش راه است.”

سوال این است که آیا صبر و شکیبایی برای “خاموش” بازگشت.

سازمان دیده بان | تهمت هدف ورزشی برای بازگشت به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است:

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: “طرفداران در عرصه ‘به عنوان به زودی به عنوان ما می توانیم’. 0:44

با خیلی از آمریکای شمالی تحت مستند و مرگ و میر در بسیاری از کشورهای در ادامه به صعود رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی خطاب به کمیسیون NBA, MLB, NHL, NFL و دیگر ورزش ها در مورد چگونگی لیگ می تواند کمک به “باز کشور ما دوباره.

“من می خواهم طرفداران در عرصه زودی. و طرفداران می خواهم به بازگشت” رئیس جمهور به آنها گفت.

ناتان کالمن-بره یک استاد در دانشگاه دوک که مطالعات تقاطع کارگر نژاد و ورزش است. او می گوید: رئيس جمهور در نظرات نشان می دهد که تمایل به سرعت مسیر بازگشت از عمده ورزش تماشاگر.

“من بسیار با اعتماد به نفس است که در عمده ورزشی لیگ چهار بزرگ و فراتر از آن ما در حال رفتن به دیدن یک بازگشت به نسبت حالت عادی. و این احتمالا به خاطر ورزش پخش چنین نقش محوری در فرهنگ ما محبوب آمریکای شمالی امروز” کالمان-بره گفت. “حتی به عنوان ما وارد وخیم شرایط اقتصادی به همراه وخیم بیماری, من فکر می کنم ما در حال رفتن به دیدن یک اشتهای واقعی برای ورزش به عنوان مردم به دنبال یک فرم از حواس پرتی از بسیار واقعی از سانحه شرایط زندگی خود را.”

بازگشت احتمالی حالات

به عنوان های مختلف لیگ های طرح خود را در مراحل بعدی وجود دارد تعدادی از سوالات کلیدی و موانع در ظاهر هر نوبت.

در NBA را شناور ایده برگزاری بازی در خالی استادیوم که تمام واقع در همان منطقه جغرافیایی.

برای مثال NBA گزارش شده است که بررسی این ایده را از بازی کوتاه پس از فصل مسابقات در لاس وگاس با تمام بازیکنان و تیم پرسنل قرار دارد در یک روستا در نزدیکی زندگی می کنند و مجازی شده است.

این امر بدیهی است که نیاز به خرید از بازیکنان و در حال حاضر وجود دارد شک و تردید.

“چه کلمه ‘ورزش’ بدون ‘پنکه’?” Lebron James, لیگ بزرگترین ستاره گفت: در پاسخ به این پیشنهاد است. “وجود دارد هیچ هیجان. هیچ گریه. هیچ شادی. هیچ عقب و جلو. وجود ندارد قافیه یا دلیل.”

سازمان دیده بان | ورزش لیگ وزن گزینه های بازگشت:

همیشه از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت به یک تعداد انگشت شماری از ورزش کمیسیون طرح به نظر می رسد نشت در مورد بازگشت احتمالی حالات. راب پیزو به نظر می رسد در چند. 2:31

MLB به نظر می رسد به فکر یک ایده مشابه. یکی که می بینید تیم های زندگی به طور انحصاری در آریزونا و بازی خود را در استادیوم های موجود در دولت است.

“من فکر می کنم بازیکنان در حال حاضر به انجام آنچه لازم است چرا که من فکر می کنم آنها درک اهمیت بیس بال خود را برای معیشت و برای منافع کشور ما و ارائه یک محصول لازم است که به تمام افرادی که جدا لذت گفت:” اسکات بوروس یکی از بیس قوی ترین بازیکن, عوامل مرتبط با فشار.

NFL حفظ آن شروع خواهد شد و فصل آن در ماه سپتامبر به عنوان برنامه ریزی شده با تمام استادیوم تشویق طرفداران. لیگ افسر ارشد پزشکی دکتر آلن آستانه اذعان کرد که موانع بسیاری وجود دارد. آستانه گفت: NFL.com که گسترده در نقطه ای از مراقبت تست که نیست در حال حاضر در دسترس را باید در محل و اداره اغلب به بازیکنان و تیم پرسنل.

“تا زمانی که ما هنوز در یک محل که در آن زمانی که یک فرد آزمایش مثبت برای این ویروس است که شما باید به قرنطینه هر کسی که در تماس با آنها را در هر شکل و فرم یا مد, پس از آن من فکر نمی کنم شما می توانید شروع به فکر کردن در مورد بازگشایی یک تیم ورزشی” آستانه گفت: در لیگ وب سایت. “از آنجا که ما در حال رفتن به موارد مثبت برای یک زمان بسیار طولانی است.”

محدودیت های قانونی

حتی اگر لیگ ادامه داشت در باز کردن بازی های خود را به طرفداران ترین تیم در هر چهار از ورزش های اصلی بازی در ولایات و ایالات متحده است که در حال حاضر منع اجتماعات بزرگ از مردم است. برای مثال در کالیفرنیا به سه تیم NFL فرماندار گاوین Newsome به خبرنگاران گفت: وجود دارد بیش از حد بسیاری از ناشناختهها حتی در نظر سپتامبر kickoff به خصوص یکی است که شامل طرفداران.

“من پیش بینی است که اتفاق می افتد در این حالت” او گفت:. “در حال حاضر من فقط با تمرکز بر فوری, اما این چیزی است که من پیش بینی اتفاق می افتد در چند ماه آینده.”

فراتر از قانونی محدودیت های برخی از مقامات تعجب می کنم که چگونه حاضر طرفداران خواهد بود برای جمع آوری در اعداد بزرگ است.

“هنگامی که ما در گذشته همه گیر من یک زمان سخت اعتقاد داشتند که یک بار سفارش برداشته شده است مردم فقط رفتن به گله به بازگشت به 50 یا 100 هزار صندلی ورزشگاه مانند آنها قبل از” امی Hutchausen کمیسر از NCAA است و امریکا و شرق کنفرانس گفت وال استریت ژورنال.

با توجه به تمام این مستقیم ترین مسیر به شتاب بازگشت و بدون یک سطح قابل قبول ایمنی به نظر می رسد ورزشی, بازی های برگزار شده صرفا برای مخاطبان تلویزیون است که کاهش بسیاری از ناشناخته های عمومی خطرات بهداشتی.

“آنها نیاز به قرار دادن [بازی] در تلویزیون و رفتن وجود دارد یک بازار بزرگ برای آن” کالمان-بره امتیاز. “این منصفانه است که می گویند که ما یک بازگشت به, تلویزیونی, تماشاگر, ورزش, قبل از بازگشت ما به بسیاری از موسسات دیگر که ما را سازماندهی زندگی اجتماعی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>