اتاوا به احتمال زیاد به دنبال آمریکا امنیت ملی ممنوع Huawei کارشناسان می گویند

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

کانادا نزدیک ترین هوش متحدان حرکت به نوار Huawei از خود 5G شبکه با توجه به امنیت ملی خطرات شانس کانادا انجام همان حال به شدت رو به افزایش سابق کانادا مقامات می گویند.

در ژوئن 30, تیوی کمیسیون ارتباطات فدرال آمریکا (FCC) به طور رسمی تعیین شده شرکت چینی غول های Huawei و ZTE “امنیت ملی تهدید است.” “وزن شواهد” نشان می دهد Huawei به چینی نظامی و اطلاعاتی و زیر چین جدید قوانین امنیت ملی شرکت می تواند اجبار توسط حزب کمونیست چین به حمایت استخبارات خارجی عملیات FFC گفت.

انگلستان — که تصمیم گرفت در ماه ژانویه به حدی شامل Huawei در آن 5G شبکه — دریافت یک گزارش جدید از آن National Cyber Security Centre است که می تواند معکوس سیاست و علت ممنوعیت کامل از هواوی بی سی گزارش روز دوشنبه. استرالیا در حال حاضر ممنوع Huawei و ZTE را به دلیل امنیت ملی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: جبهه متحد گروه در کانادا کمک پکن ذخایر coronavirus لوازم ایمنی

اتاوا است و تاخیر در آن امنیت ملی تصمیم گیری در مورد Huawei برای بیش از حد طولانی دانشگاه کارلتون پروفسور استفانی کاروین سابق Canadian Security Intelligence Service تحلیلگر گفت.

نخست وزیر جاستین ترودو دولت ممکن است تا به حال یک دیدگاه خوش بینانه از چین در سال 2015 کاروین گفت: اما این تغییر پس از بازداشت کانادایی, Michael Kovrig و مایکل Spavor.

و در حال حاضر در سال 2020 با افزایش نشانه های ژئوپولیتیک “جنگ طلبی از چین” و جدید ضد Huawei حرکت حاکی توسط انگلستان دولت کاروین می گوید اتاوا گزینه های حداقل است.

 “من معتقدم که کشور کانادا در تلاش بود تا به انگلستان تصمیم (به تعامل با Huawei) و اگر انگلستان تصمیم به نگه داشتن Huawei کانادا را بیش از حد” کاروین گفت. “اما اگر شما آمریکا و استرالیا ممنوعیت آن, کانادا, سخت فشرده می شود به Huawei.”

CSIS معتقد است که کانادا به یک ” مجاز با هدف چین دخالت

CSIS معتقد است که کانادا به یک ” مجاز با هدف چین دخالت

مارگارت McCuaig-جانستون سابق کانادا دستیار معاون وزیر مسئول تعامل با چین در مسائل مربوط به فن آوری گفت: او معتقد است که انگلستان می تواند اعلام محرومیت Huawei به زودی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“این امر می تواند حیرت انگیز به من اگر دولت کانادا اجازه Huawei به شبکه های ما و بسیار خطرناک به نظر من,” او گفت:. “من فکر می کنم کانادا حرکت خواهد کرد به زودی در انگلستان اعلام کرد که انتظار می رود به زودی.”

ایمنی عمومی وزیر بیل بلر است که منجر مداوم امنیت ملی بررسی Huawei. اتاوا تحت فشار قرار دادند Huawei تصمیم گذشته در پاییز گذشته فدرال انتخابات با وعده ساخت یک تصمیم پس از.

“در حالی که ما نمی توانیم اظهار نظر در مورد شرکت های خاص یک سؤال از 5G در حال ظهور فن آوری و مرتبط با امنیت و ملاحظات اقتصادی در جریان است” سخنگوی وزارت زهرا ملک گفت. “این بررسی شامل بررسی دقیق از متحدان ما مشاوره. دولت کانادا با دقت بررسی چالشهای امنیتی و تهدیدات بالقوه درگیر در آینده فناوری 5G در حالی که شناخت فرصت های این فن آوری نگه می دارد برای کانادا است.”

در حال حاضر دو نفر از کانادا عمده شرکت های مخابراتی باید نقل مکان کرد و دور از هواوی. در این سال بل کانادا و Telus اعلام کرد 5G شبکه معاملات با تامین کنندگان اروپایی نوکیا و اریکسون. بل نیز رد نکرده 5G معاملات با Huawei انتظار اتاوا تصمیم.

جاسوسی و مات تر تهدید

FCC امنیت ملی, بان کی مون علیه Huawei — که ذکر اتهامات جاسوسی از جمله این که “Huawei فراهم می کند خدمات شبکه به یک نهاد اعتقاد به نخبگان سایبری-جنگ واحد در درون مردم و ارتش آزادی” — به دنبال تعدادی از اتهامات مشابه از طیف گسترده ای از مقامات ایالات متحده و بین المللی منتقدان.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در مارس سابق آمریکا و مشاور امنیت ملی H. R. مک مستر گذراند مقاله آتلانتیک که ادعا کرد که در سال 2019 “یک سری از تحقیقات نشان داد شواهد غیرقابل قبر امنیت ملی و خطر همراه با یک آرایه گسترده ای از Huawei تجهیزات مخابراتی.”

“بسیاری از Huawei کارگران به طور همزمان به کار گرفته شده توسط چین و وزارت امنیت و بازوی اطلاعاتی از افراد ارتش آزادیبخش” مک مستر نوشت. “Huawei تکنسین ها استفاده می ره همراه دیتا برای کمک به رهبران خودکامه در آفریقا جاسوسی بر قرار و سکوت مخالفان سیاسی.”

در اشاره به آفریقایی جاسوسی اتهام FCC گزارش می گوید: “اگر چه Huawei ادعا میکند که هیچ مدرکی دال بر آن است تا کنون کاشته نرم افزارهای جاسوسی در تجهیزات آن وجود دارد در واقع گزارش از اتهام جاسوسی انجام شده بر روی Huawei شبکه.”

ادامه مطلب: چرا CSIS معتقد است که کانادا یک ‘مجاز با هدف چین دخالت

Huawei تا رد تمام اتهامات جاسوسی و را رد کرده است یافته های حاصل از FCC با توجه به FCC را در 30 ژوئن بان کی مون تصمیم گیری است.

در پاسخ به پرسش این داستان Huawei سخنگوی بن Howes با اشاره به اتهامات جاسوسی به عنوان “پیر گمانه زنی ها و اظهارات بی اساس.”

“نه دولت کانادا و نه هر مشتری در کانادا تا به حال متهم Huawei تخلف است. Huawei رهبری جهانی در فناوری 5G است و در نتیجه ما از تعهد درازمدت به تحقیق و توسعه و کار سخت از ما با استعداد کارکنان” Howes اعلام کرد. “در طول دهه گذشته ما به سرمایه گذاری $650 میلیون به R&D (تحقیق و توسعه) در کانادا و متعهد حداقل 15 درصد از درآمد سالانه به نوآوری است. ما به فروش فن آوری در سراسر جهان, اما ما نمی آن عمل است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

هر دو کاروین و McCuaig-جانستون گفت که بیش از دو سال گذشته اتاوا — مانند انگلستان و آلمان و فرانسه و کشورهای دیگر — دارای مواجه جدی اقتصادی تهدید و فشار از چین روی Huawei تصمیم گیری.

اتاوا پا کشیدن است که تا حدودی قابل فهم آنها گفت. اما شواهد محکم در برابر Huawei همچنان ادامه دارد و به سطح ساخت هر گونه تصمیم گیری به نفع این شرکت به طور فزاینده ای بعید است. McCuaig-جانستون گفت: کاناداییها باید بسیار نگران شواهد یک کمیته پارلمانی انگلستان شنیده می شود در ماه ژوئن که Huawei گفته ساخته شده است یک پایگاه داده عظیم از نخبگان و سیاستمداران خارجی تجار و دانشگاهیان است که حزب کمونیست چین به دنبال نفوذ و “تصرف” به منظور هموار کردن راه برای هواوی برنامه های توسعه.

“از جاسوسی در کشورهای دیگر به دروغ گفتن به بانک ملی به هوش قانون در چین وجود دارد بسیاری از دلایل که چرا من نمی توانم هیچ گزینه ای دیگر اما به ممنوعیت Huawei از کانادا 5G سیستم” McCuaig-جانستون گفت.

کاروین نیز گفت: اتهام جاسوسی در داخل Huawei معتبر هستند.

“بر اساس آنچه ما می دانیم از افزایش تعهدات به حزب کمونیست چین از آن خواهد شد کاملا معقول و منطقی به اعتقاد شرکت های چینی را (CCP) آمار و ارقام در کانادا دفاتر شرکت های چینی,” کاروین گفت.

ادامه مطلب: منحصر به فرد — چین Meng Wanzhou و کانادا — چگونه Huawei CFO بازداشت است و بازی کردن در پشت صحنه

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اما با توجه به کاروین شرکت هایی مانند هواوی که تعیین شده به عنوان قهرمانان جهانی توسط CCP در حال حاضر بسیار گسترده تر تهدید به کانادا.

“جاسوسی یک چیز است اما بزرگترین خطر تر است مبهم و مات” کاروین گفت. “در این معنا که Huawei دولت قهرمان آن می تواند تضعیف کند و امکان استفاده از رایگان ما در بازار است. این همه انواع یارانه ها و مزیت های اقتصادی که شرکت هایی مانند نوکیا و اریکسون نیست. و چین نشان داده است مایل به گرفتن گروگان از طرف خود شرکت. بنابراین اگر کانادا چیزی که چین نمی خواهم در رابطه با Huawei آن ربوده شهروندان است. بنابراین تهدید بزرگتر است geo-اقتصادی است. و پتانسیل تضعیف حکومت قانون است.”

دولت ایالات متحده متهم کرده Huawei اجرایی Meng Wanzhou و Huawei تابعه Skycom از دروغ گفتن به یک بانک در ایران فرار مورد. و در فوریه سال 2020 اف بی آی اعلام کرد کیفرخواست جدید علیه, Huawei Meng و Skycom در “racketeering توطئه” که مدعی Meng و Huawei اختلاس “مالکیت معنوی از جمله از شش آمریکا شرکت های فناوری در تلاش برای رشد و عمل Huawei کسب و کار.”

Meng را انکار اتهامات.

زمانی که کانادا دستگیر Meng برای استرداد به ایالات متحده در اواخر سال 2018 چین در پاسخ ربایی Kovrig و Spavor, کاروین و McCuaig-جانستون گفت.

کاروین گفت که کانادا در حال حاضر هیچ استراتژی به آدرس گسترده تهدید ناشی از تعامل با شرکت های چینی. اما به عنوان یک میانه قدرت کانادا می تواند متحد با دیگر کشورها به منظور توسعه یک به اصطلاح “5G برای دموکراسی” شبکه می باشد.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در مقاله مک مستر آمد به یک نتیجه مشابه.

“وجود دارد دیگر باید هر گونه اختلاف در مورد نیاز به دفاع در برابر چند ملیتی تکنولوژی شرکت Huawei و نقش آن در چین دستگاه امنیتی,” او نوشت. “یک اولویت منطقه به صورت چند ملیتی همکاری میان جوامع رایگان باید در توسعه زیرساخت ها به ویژه 5G ارتباطات به شکل شبکه های مورد اعتماد که محافظت حساس و اختصاصی داده است.”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>