اتاوا رد طرح اجازه Blue Jays بازی در تورنتو در طول COVID-19 همه گیر

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

دولت فدرال گفته خوب نیست برای Blue Jays به بازی توپ در تورنتو در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

اتاوا به اطلاع تیم از این تصمیم در روز شنبه با استناد به نگرانی های بهداشت عمومی خطرات مرتبط با لیگ اصلی بیس بال برنامه برای 60 بازی فصل.

“بر اساس بهترین در دسترس عمومی, توصیه های بهداشتی ما به این نتیجه رسیدند مرزی سفر مورد نیاز برای MLB فصل به طور منظم بازی نمی خواهد به اندازه کافی محافظت از کانادایی ها “سلامت و ایمنی” مارکو Mendicino وزیر مهاجرت و مهاجرین و تابعیت در بیانیه ای گفت:. “به عنوان یک نتیجه, کانادا نخواهد بود صدور منافع ملی معافیت برای MLB را فصل به طور منظم در این زمان است.”

Mendicino گفت: دولت مایل به راه اندازی مجدد برنامه اگر Blue Jays را برگشتی و خطر ابتلا به این ویروس گسترش کاهش یافته است.

این طرح به نام جیز آبی و بازدید از تیم برای عبور از کانادا-مرز ایالات متحده به طور منظم.

برای هفته های ارشد فدرال مقامات بخش خصوصی ابراز نگرانی در مورد Blue Jays بازی در COVID-19 نقاط داغ قبل از بازگشت به تورنتو در حالی که همچنین میزبانی تیم از ایالات متحده آمریکا که در آن موارد مثبت در حال رشد سریع است.

جیز آبی را در مجموعه ای برای باز کردن فصل خود را در تاریخ 24 ژوئیه در خلیج تمپا فلوریدا به عنوان ادامه به مجموعه ای جدید روزانه سوابق COVID-19 موارد است.

در یک بیانیه صادر شنبه بعد از ظهر تیم تشکر شهری, استانی و فدرال رهبران و مقامات بهداشت عمومی “خود را برای بررسی دقیق و همکاری در سراسر این فرایند است.”

“از شروع بحث با لیگ و مقامات دولتی امنیت جامعه گسترده تر — ما طرفداران و تیم باقی مانده در اولویت همه درگیر و با آن باشگاه به طور کامل احترام دولت فدرال تصمیم” مارک شاپیرو جیز آبی’ رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت در بیانیه ای گفت:.

“هر چند تیم ما نمی خواهد بازی خانه بازی در راجرز مرکز این تابستان بازیکنان ما را در این زمینه برای سال 2020 فصل را با همان غرور و شور و شوق نماینده کل ملت است. ما نمی توانیم صبر کنید تا زمانی که روز می آید که ما می توانیم در مقابل طرفداران ما دوباره در خاک کانادا.”

سازمان دیده بان | اتاوا رد Blue Jays’ درخواست خود را به بازی در تورنتو:

CBC News’ دیوید کوکران مورد بحث دلایل چرا دولت فدرال را رد کرد Toronto Blue Jays’ درخواست بازی فصل به طور منظم بازی بیس بال در تورنتو است. 7:04

این باشگاه در مراحل پایانی بهترین محل خانه باقی مانده از سال 2020 فصل و به اشتراک گذاری به روز رسانی به زودی به عنوان آن را در دسترس است در بیانیه ای گفت:.

کانادا معاون بهداشت افسر دکتر هوارد Njoo, ممکن است پیش بینی این تصمیم روز جمعه زمانی که او ابراز نگرانی در مورد سفر مکرر در بهداشت عمومی جلسه.

“تیم — و آبی جیز گنجانده شده است — می تواند در طول فصل به طور منظم سفر به عقب و جلو در سراسر مرز بین المللی. و من فکر می کنم مسئله” Njoo گفت.

رد به معنی Blue Jays را مجبور به پیدا کردن یک جایگزین ورزشگاه برای بازی های خانگی است. این تیم خانه بازکن است که برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 29 در برابر اتباع واشنگتن.

یک گزینه این است که به بازی در Sahlen زمینه در بوفالو, n. y. که از بین بردن نیاز به مرزی سفر می کند. جیز آبی در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای یکی از خود را جزئی از تیم های لیگ بازی وجود دارد.

اما این تیم در اولویت بود و به وضوح به بازی در تورنتو است. این تیم تجدید نظر در طرح خود را برای بازی های خانگی از یک پیشنهاد اولیه است که هیچوقت برای تغییر قرنطینه برای بازیکنان و کادر تيم در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

سازمان دیده بان | دکتر هوارد Njoo چگونه جیز آبی می تواند بازی خانه در تورنتو:

دکتر هوارد Njoo, کانادا, معاون رئیس بهداشت عمومی افسر و خود اعتراف جیز فن با خبرنگاران صحبت می کرد در پارلمان هیل در روز سه شنبه. 3:23

Njoo گفت: این تیم در ابتدا می خواستم بازیکنان قادر به زندگی در آپارتمانهای یا در فصل خوابگاه و بخشی از جامعه است. تجدید نظر پیشنهاد موظف جیز آبی و بازدید از تیم در یک هتل اقامت متصل به راجرز مرکز به عنوان تورنتو باشگاه است که در حال حاضر انجام می دهند در اردوگاه های آموزشی.

ولایتی تصویب شد, در محل

از دولت انتاریو به تصویب آن به صورت آبی جیز به بازی در تورنتو تحت آن شرایط این استان هشدار داد که توافق خواهد بود اگر لغو پروتکل در محل قرار داده شده ،

اما از آنجا که این طرح شامل چندین گذرگاه کانادا-ایالات متحده آمریکا, مرز, تصمیم نهایی همیشه استراحت با دولت فدرال است. کانادا در حال حاضر نیاز به افراد به قرنطینه برای 14 روز پس از عبور از مرز بین المللی.

اتاوا اجازه داده است برای NHL به راه اندازی مجدد آن فصل با 24 تیم را به مقصد تورنتو و ادمونتون در اواخر این ماه. Njoo روز جمعه گفت دولت فدرال راحت تر بود با راه اندازی NHL استفاده است چرا که همه بازیکنان و کادر جدا خواهد شد از عموم مردم و این تیم را ترک نمی کانادا تا زمانی که آنها در پایان بازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>