ما Coronavirus قرنطینه تلویزیون قیمت: ‘پروژه باند’

Category: دیلی بیست Comments: No comments

این یک پیش نمایش از ما فرهنگ پاپ عضویت در خبرنامه روزانه وحش وسواس نوشته شده توسط senior سرگرمی خبرنگار کوین Fallon. برای دریافت کامل خبرنامه در صندوق پستی خود را هر هفته برای ثبت نام آن را در اینجا.

این هفته:

ما “تاج شراب خواری” توصیه: ‘پروژه باند’

آن آمده است به من توجه در هفته های اخیر است که همه شما در حال تماشای برخی از hideously بد تلویزیون واقعیت.

دایره? Unwatchable. عشق کور است? مسلما یکی از بدترین ساخته شده و اکثر غیرقابل توجیهی از رقم هماهنگ سری واقعیت در سال بی نهایت لذت بخش تر به شایعات بی اساس در مورد الگوی رفتاری نسبت به واقع دیده بان. به عنوان برای هر آنچه که اتفاق می افتد در کارشناسی…, نگاه, هوشمندانه ترین و بهترین مردم من می دانم که ساعت مچی لیسانسیک واقعیت است که رنگ همه چیز را در مورد من چگونه نگاه در فرهنگ پاپ. و در عین حال…چرا؟!?!

در هر صورت هنوز هم وجود دارد برخی از واقعیت تلویزیون را جشن می گیرند. حالا که شما همه به دام افتاده در خانه های خود را تا پایان, زمان, شما باید آن را تماشا کنید. من پیشنهاد می کنم با شروع این تازه ترین فصل از پروژه باندکه پیچیده در این هفته ؟

این فصل به دست آورد بیشترین توجه این سری طولانی در حال اجرا است بدست در سال و تولید آنچه که ممکن است سال 2020 اولین الگوی رفتاری—هنگامی که مسابقه تایلر Neasloney در پاسخ به میزبان Karlie Kloss’ انتقاد که او نمی خواهد به پوشیدن لباس او برای او طراحی شده با فوق العاده برش, “حتی برای شام با Kushners?” Kloss, شما دیدن, این است که ازدواج به برادر Jared کوشنر. بیشتر شما می دانید!

من در واقع شناخته شده تایلر برای بیش از 10 سال نمی تواند بودن خودمان افتخار کنیم که او در آن زمان خود را تبدیل اشتیاق برای مد و طراحی را به یک حرفه ای مشروع و کسب و کار. و که او نیز شکوفا شده به زن و تلویزیون واقعیت, گی, او همیشه در درون او ؟ اشک به چشم من.

نکتۀ قابل توجه در مورد پروژه باند است که حتی بعد از این همه سال و تغییرات عظیم—جدید کانال های جدید استعدادهای درخشان—آن است که هنوز هم تازه و جذاب است. رقیب رقابت های سری در همه جا در حال حاضر—Netflix بکشد بعدی در مدیا آمازون آینده ساخت برش از هیچ یک دیگر از اصلی پروژه باند میزبان هایدی کلوم و Tim Gunn—در عین حال هنوز هم وجود دارد چیزی در مورد روابط عمومی فرمول است که در حالی که آشنایی در راه بزرگ هنوز به نیرو بود.

(آن را نیز اتفاق می افتد به نادر سری واقعیت به آب و یک همگنی از میزبان و قضات بدون فاجعه است.)

من به اندازه کافی خوش شانس به در مداخله از آخر باند نشان می دهد که پخش این هفته است. اگر شما اتفاق می افتد به اسکن جمعیت و زده توسط یک عرق گی بی نهایت کمتر مد و افسانه از هر کس دیگری در اطراف او…سلام!

مانند بسیاری از مخاطبان من گمان می کنم من می دانم که هیچ چیزی در مورد مد و هیچ چیز حتی شبیه سبک. در عین حال من transfixed. من نمی خواهد از بین بردن هر چیزی در مورد آخر چون من واقعا شما را تشویق به شراب خواری فصل, اما وجود دارد در فرد بوق زدن.

من صادقانه می توانم بگویم که من با هیچ تمایل به چه کسی برنده. طراح نشان داد که زیباترین لباس—آن را واقعا در زمان my breath away—تا به حال مجموعه ای که من در غیر این صورت خفیف یکی از فراگیر ترین و جوان طراحی نیز تا به حال حداقل چشمگیر به نظر می رسد در حالی که دو نفر دیگر به سادگی هیجان زده من را با قطعه ای که من هنوز هم به این لحظه هستم بافل.

خوب یا بد ؟ من نمی توانستم بگویم. با یقین اگر چه آنها مناسب برای هر وعده غذایی با Kushners.

Dakota Johnson لذت و زمان آن گفت: ما در آن

من تا ابد سپاسگزار به توییتر خوراک نویسنده Evan Ross کاتز که این هفته هشدار من به یک Architectural Digest تور تصویری از بازیگر Dakota Johnson هالیوود که رتبه به عنوان یکی از جذاب ترین مستند کوتاه از زمان ما و اثبات نهایی که جانسون قهرمان نپرداخته میان معروف است.

آن شروع می شود مانند یک استاندارد تور و پس از آن می شود به طور فزاینده ای لذت بخش به عنوان جانسون فلفل تفسیر او با این نوع از مشاهدات است که تنها می تواند از نوادگان عظیم مشهور روایت خصوصیات زندگی خود را در زمان واقعی است. در اینجا به برخی از انتخاب به نقل از:

“این سرد است. این یک موم قارچ. من مشغول به کار بود با شانل وقت پیش و نام مستعار من بود, پانک راک, و من فکر می کنم این خنده دار بود. آنها احمقانه جوایز. من حتی نمی دانم. من یک جایزه فرد است.”

“است که یک عکس از مادر بزرگ من با یکی از او ببر.”

“من نمی فهمم چرا هر کسی جمع آوری بارهای ظروف.”

“این بود ساخته شده از چوب از وینستون چرچیل قایق بادبانی. من نه دروغ.”

“من گربه و مرغ است که در اینجا به خاک سپرده که خنده دار نیست. من نمی دانم چرا این خنده دار است به شما بگویم که. استخر گرم کمی بنابراین من می توانید آن را در همه زمان.”

همه چیز بسیار ارزش تماشای.

زنان خانه دار واقعی از Weinstein قدیمی ترایبکا دفاتر

همان هفته که Harvey Weinstein محکوم شد به 23 سال زندان (خداحافظ, سگ ماده,!), اعلام شد که زنان خانه دار واقعی از شهر نیویورک ستاره باربارا Kavovit که صاحب یک شرکت ساخت و ساز اهدا شد قرارداد به تخریب سابق Weinstein دفتر مرکزی شرکت در ترایبکا—اثبات وجود دارد واقعا هیچ تیتر در سال 2020 بود که تولید شده توسط یک دیوانه Lib.

دانیل کریگ مطرح شده برای GQ; توجه باید پرداخت شود

این تقریبا یک هفته پس از GQ منتشر شده این عکس از دانیل کریگ برای پوشش داستان که ثابت شد به در حال حاضر به تعویق افتاد هیچ وقت مردن فیلم جیمز باند, اما آنها مهم تر در حال حاضر از آنها که تا کنون بوده است. آنها ثابت کرده ایم ارزشمند به صورت روزانه واقعا به خصوص برای کسانی که نیاز به کار از خانه که آنها را در جلو در کامپیوتر فقط در حدود 2 ساعت…

در هر صورت هر کس اقامت عقلانی و مسئولانه امن و مهربان بود و دعا می کنم که Bon Appétit تست آشپزخانه به اندازه کافی از یک تعداد فیلم برای دریافت ما از طریق این دوران سخت.

چه به تماشای این هفته:

هرگز به ندرت گاهی اوقات همیشه: یک ساندنس standout با دشوار آزادی سفر داده شده همه چیز در جریان است.

جمعه سیاه: Regina Hall and Andrew Rannells به طور معمول به من بخندی بسیار سخت در این نمایش است.

کمی آتش در همه جا: ناقص اما ریس ویترسپون و کری واشنگتن باور نکردنی هستند.

آنچه به جست و خیز این هفته:

Westworld: من سعی می کنم خیلی سخت با این یکی.

مجامع عمومی از 250 نفر و یا بیشتر از آن را برای بهترین!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>