‘شهر ما’ داستانی NH روستای در معرض آمریکا شالوده

تورنتون وایلدر برنده جایزه پولیتزر بازی شهر مابا داستان آن داستانی استیفن گراور گوشه, New Hampshire در سال های قبل از جنگ جهانی اول و دلتنگ در مورد امریکا که تا به حال متوقف به وجود داشته باشد مدت ها قبل از این بازی عرضه در برادوی در سال 1938. اما نه تنها آن نوستالژی که جلب مخاطبان به شهر ما در طول رکود بزرگ. این بازی را اميد و در این سال به عنوان نیوهمپشایر اولیه تساوی در نزدیکی شهر ما سزاوار یک نگاه دوم است.

در هسته وایلدر تصویر از استیفن گراور گوشه است همان نوع اعتقاد اساسی نجابت از مردم که ما می بینیم در Frank Capra تصویر بدفورد فالز در سال 1946 فیلم it’s a Wonderful Life. برای متحیر کردن ارزش های استیفن گراور را در گوشه و کنار هستند که ارزش حفظ و امریکا است.

شهر ما ارائه شده است در یک لخت مرحله با مناظر و چند کنسرت بربس. یک مرحله معرفی مدیر مخاطبان به وایلدر اصلی شخصیت و سپس به آنها اجازه می دهد صحبت می کنند خود به خود. عاشقانه عاشقان در بازی در حال جورج گیبس پسر از شهر و امیلی Webb خود یار دبیرستان. اما جورج با وجود اینکه دکتر پسر را ترک نمی کند Grover گوشه و رفتن به کالج. او بسیار ایده متفاوت از موفقیت است. او تبدیل به یک کشاورز محلی و ازدواج امیلی. آنها زندگی می کنند تا زمانی که امیلی می میرد در حالی که تولد فرزند دوم خود را.

در هسته شهر ما است وایلدر اعتقاد است که روابط شهروندان Grover گوشه باید با یکدیگر در حال کلید شادی خود را. این از پیش روابط سیاسی اجازه می دهد که نهادهای مدنی از استیفن گراور گوشه شکوفا و با دیدگاه وایلدر شخصیت های تحقق این. زمانی که امیلی گیبس بازگشت به Grover در گوشه ای در یک سفر کوتاه از آسمان او را انتخاب می کند به نظر او 12th, جشن تولد به جای یک رویداد استثنایی. تماشای خودش ارتباط برقرار کردن با او فریاد می زند: “آه, زمین, شما بیش از حد فوق العاده برای هر کسی که به درک شما.”

در شهر ما’ وجود دارد چند لحظه عصبانی به دلیل وایلدر شخصیت یک حس قوی از تعهدات خود به هر یک از دیگر.

در طول سال نقش مرحله مدیر در شهر ما برگزار کرده است درخواست تجدید نظر گسترده به دلیل آن اجازه می دهد تا بازیگر که نقش به توضیح فضائل Grover گوشه به مخاطب است که ممکن است فکر می کنم فضائل شد شاخی. اورسن ولز در زمان بخشی برای یک سال 1939 رادیو عملکرد بازی. تورنتون وایلدر خود را با بازی این مرحله مدیر در یک سال 1946 radio نسخه و در سال 2002 پل نیومن ستاره دار در نقش مرحله تولید در وست پورت و شهر نیویورک است.

در شهر ما وجود دارد چند لحظه عصبانی به دلیل وایلدر شخصیت یک حس قوی از تعهدات خود به هر یک از دیگر. در یک صحنه در بازی که در آن او ابراز ناامیدی با پسر خود دکتر گیبس می گوید جورج از شنیدن یک صدای خنده دار از دفتر خود را. “و چه چیزی شما فکر می کنم آن بود ؟” او می پرسد. “این بود که مادر خود را سفت و چوب و… گمان می کنم او فقط خسته شدم از درخواست شما.”

صحنه به پایان می رسد با دکتر گیبس گفت: “من می دانستم که من تا به حال انجام شده بود تماس خود را با توجه به آن.” آیا چنین یک تجدید نظر اساسی نجابت می تواند در امروز تلخ پس از استیضاح آب و هوا بسیار سخت تر می دانم اما ما تنها نیاز به نوبه خود به رئیس جمهور جان کندی در سال 1956 پرفروش پروفایل در شجاعتخود را مطالعه سیاسی و شجاعت در اقدام برای دیدن مدرن جمهور که معتقد به ارزش های اجتماعی از شهر ما.

برای کندی این ارزش های اجتماعی بودند و نه مورخ و نه مقصد به محو شدن. در پروفایل هشت چهره های سیاسی او را تحسین خود را برای تمایل به حرکت فراتر از منافع شخصی کندی با تاکید بر کیفیت به اعتقاد او آنها را به اشتراک با بقیه از ما هنگامی که ما در بهترین ما. شجاعت سیاسی برای کندی دموکراتیک فضیلت است. “به شجاع” کندی نوشت در خود وایلدر-مثل نتیجه برای پروفیل در شجاعت, “نیاز به هیچ شرایط استثنایی و هیچ فرمول جادویی هیچ ترکیب خاصی از زمان و مکان و شرایط. این یک فرصت است که دیر یا زود ارائه شده است برای همه ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر