رییس ایالات متحده وکیل برمن شهادت می دهد که بر بارها و بارها تحت فشار او را به استعفا

Category: پلیتیکو Comments: No comments

دادستان کل ویلیام Barr مداوم تحت فشار منهتن سابق بالا دادستان فدرال به استعفا در طول یک ماه ژوئن 18 جلسه در نیویورک هتل و پس از آن تماس تلفنی به رییس دادستان جفری برمن گفت: نمایندگان مجلس سهشنبه, جزئیات برای اولین بار در این سری از حوادث که منجر به حذف او روز بعد.

برمن در یک بیانیه کتبی به کمیته قضایی مجلس گفت: بر بارها و بارها اقدام به محور برمن به استعفا از پست خود نشان می دهد او در نظر دیگر موقعیت خود را در دولت از جمله ریاست کمیسیون بورس و اوراق بهادار و یا سر از وزارت دادگستری مدنی را بدست آورد.

“به من گفت که هیچ پیشنهاد کاری که جلب من به استعفا از موقعیت” برمن گفت: نمایندگان مجلس در بیانیه افتتاحیه به دست آمده توسط سیاسی.

اما بار بعد که شب با صدور بیانیه ای اعلام برمن استعفای هر حال که باعث برمن به صورت عمومی پاسخ دهند که او انجام داده بود هیچ چیز مانند. فوق العاده ای ارز به اوج خود رسید روز بعد هنگامی که بر موافقت به نام برمن معاون خود را به عنوان جانشین و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دستور داد برمن را شلیک.

برمن گفت: نمایندگان مجلس با او مشورت خصوصی با وکیل و آماده شد به مسابقه حذف او تا بر موافقت کرده بود برای بالا بردن برمن معاون آدری اشتراوس به جای قرار دادن یک وکیل از خارج از دفتر به جای او.

حوادث مطرح کرده اند آلارم در کاپیتول هیل که تهمت بود به دنبال دفاع از کنترل بیش از یک دادستان رسیدگی به موارد متصل به مغلوب ساختن پیشی جستن خود و همکاران نزدیک خود را. برمن شهادت به کمیته قضایی مجلس می تواند از فاش کردن جزئیات بیشتر در مورد کار او شده است به دنبال هر چند او تاکید کرد که او محدود به آنچه که او می تواند می گویند با توجه به این دفتر در حال انجام کار است.

اما برمن شرح داده شده در جزئیات بزرگ خود را در تعامل با بر و اشاره کرد که آنها را ملاقات کرد در 12:10 بعد از ظهر روز 18 ژوئن در پیر هتل در شهر نیویورک است. “وجود دارد ساندویچ روی میز, اما هیچ کس نمی خوردند” برمن به یاد می آورد.

“دادستان کل شروع جلسه گفت که او می خواست برای ایجاد یک تغییر در منطقه جنوبی نیویورک” برمن در ادامه اضافه کرد: “من پرسید که دادستان کل چرا من خواسته شد به استعفا قبل از نامزد بودن را تایید کرد. او گفت: آن بود که دولت می خواست به [SEC رئیس] Jay کلیتون به آن موقعیت است.”

کلیتون کسی که در خدمت به عنوان دادستان sidestepped قانونگذاران سوالات هفته گذشته در مورد اینکه چرا او به دنبال رهبری منهتن مبتنی بر فدرال دادستانی در طول یک فرعی از کمیته خدمات مالی مجلس شنوایی. و برمن گفت: Barr هرگز توضیح داد که چرا او می خواست برمن به استعفا قبل از دائمی سنا تایید جانشین بود آماده شود ،

برمن در ابتدا شنود گذاشته با مغلوب ساختن پیشی جستن به رهبری منطقه جنوب نیویورک دادستانی در ژانویه 2018 اما به عنوان انتصاب موقت یافتند انقضای آن به دادگاه منطقه ای فدرال در استخدام به ندرت استفاده می شود قانون به طور دائم تعیین برمن به پست تا زمانی که جانشین به تائید مجلس سنا.

بر میله میله به شهادت به قوه قضائیه کمیته در جولای 28, اوج 14 ماه تلاش برای آوردن دادستان کل قبل از دموکرات-کنترل پنل. وزارت دادگستری بلافاصله پاسخ به درخواست برای اظهار نظر در برمن شهادت.

برمن گفت که او به طور مداوم تحت فشار قرار دادند پشت در بر پیشنهاد که او قبول موقعیت دیگری در دولت است.

“دادستان کل فشرده به عمران بخش موقعیت کرد و گفت که این نقش می تواند یک رزومه خوب و سازنده. او گفت که من باید می خواهم برای ایجاد یک کتاب کسب و کار هنگامی که من بازگشت به بخش خصوصی که نقش کمک خواهد کرد رسیدن به” برمن گفت. “او همچنین اظهار داشت که من فقط می خواهم برای نشستن وجود دارد برای پنج ماه و ببینید که چه کسی برنده انتخابات قبل از تصمیم گیری چه آمد بعدی برای من است.”

“من به دادستان کل است که وجود دارد مهم تحقیقات در دفتر که من می خواستم به دیدن از طریق, به, اتمام,” او ادامه داد. “من هم گفت که من می خواستم برای کمک به دفتر از طریق COVID بحران و دفتر بازگشت به عملکرد طبیعی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>