رییس واکسن رئیس: ‘ما پنجره ای از فرصت ها بسته است’

Category: پلیتیکو Comments: No comments

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از دست رفته علائم هشدار دهنده زود هنگام از شدت بیماری همه گیر کوروناویروس که به کشته شدن ده ها هزار نفر از آمریکایی ها تا کنون سرنگون واکسن متخصص ریک روشن گفت: خانه پنل در روز پنج شنبه صبح.

کسانی که در اشتباه و نادیده گرفته سیگنال می تواند 2020 “تاریکترین زمستان در تاریخ مدرن” به عنوان شیوع همچنان به موج گفت: روشن بود که ناگهان حذف به عنوان مدیر پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه سازمان در ماه آوریل است. او ادعا کرده است در یک شکایت رسمی که خود تنزل از سازمان است که نظارت بیش از یک میلیارد دلار کمک مالی برای coronavirus آزمایش داروها و واکسن رانده شد فشار سیاسی است.

سلامت و خدمات انسانی اداره آمار با طولانی عمل متقابل دقیقه به شنوایی قبل از خانه انرژی و تجارت فرعی ریاست Rep. آنا Eshoo (D-کالیفرنیا.).

در یک سند تحت عنوان “ادعا می کند در مقابل واقعیت” وزارت بهداشت به چالش کشیده نزدیک به بیست اتهامات از جمله مرکزی ادعا می کنند که او سرنگون شد برای هشدار در مورد استفاده گسترده از اثبات نشده مالاریا مواد مخدر کلروکين و هیدروکسی کلروکین برای درمان Covid-19 که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن علنا تبلیغ در سراسر مارس و آوریل با وجود اندک شواهد.

اما HHS گفت که روشن بود “ستایش اعضای تیم خود را برای کار خود را برای به دست آوردن کلروکين در موارد متعدد” و نیز کار کرده بود برای به دست آوردن هیدروکسی کلروکین از Teva داروسازی.

در حالی که روشن هشدار داد از ضعیف عدم آمادگی به مقیاس تولید دنده محافظ و یا راه اندازی برای تولید واکسن, کمیته جمهوری خواهان ابراز نا امیدی بیش از این غیر معمول و خلاف کاران شنوایی که در آن روشن وکیل دبرا کاتز نشسته به سمت خود و حتی پاسخ یک سوال در مورد ایمیل های خود را.

روشن در شهادت او بر نیاز به حرکت سریع برای جلوگیری از وخیم تر شدن بحران است. “ما پنجره ای از فرصت ها بسته است. اگر ما موفق به توسعه ملی هماهنگ پاسخ بر اساس علم من از ترس همه گیر خواهد شد به مراتب بدتر می شود و در طولانی مدت باعث بی سابقه بیماری و مرگ و میر” او گفت:.

چندین توافق اعضای کبابی روشن خود هیدروکسی کلروکین نگرانی با این استدلال که شواهد پشتیبانی از دارو استفاده وجود دارد هیچ درمان شناخته شده برای coronavirus زمانی که درخواست او برای اضافه کردن میلیون ها نفر از این قرص به استراتژیک ملی ذخایر در ماه مارس است.

“من فکر می کنم این واقعا چیزی است که ما قصد داریم برای انجام این کار در وضعیت های اضطراری من صحیح نیست گفت: Rep. مورگان گریفیث (R-Va.) “می شود بنابراین مراقب باشید که ما در واقع کشتن مردم؟”

Rep. لری Bucshon و از ایندیانا نیز تاسف و تردید در اطراف هیدروکسی کلروکین. “پزشکان در سراسر کشور با استفاده از داروهای کردن برچسب در یک شرایط که در آن آنها نمی بینید یک جایگزین مناسب برای آن” او گفت:.

روشن بارها و بارها به قانونگذاران گفت که او نگران بود در مورد عوارض جانبی دارو از جمله بالقوه کشنده مشکلات قلبی وجود دارد و آن این است که هیچ شواهد روشن است که آثار آن را در برابر Covid-19. اولین اطلاعات از يک کارآزمايی بالينی از hydrochloroquine است که انتظار می رود در عرض یک هفته.

واکسن متخصص خود آماده سخنان گذاشته چهار اقدامات او احساس می کند که دولت باید در حالی که منتظر یک coronavirus درمان است. کسانی که شامل افزایش عمومی آموزش و پرورش ramping تا تولید تجهیزات ضروری و لوازم هدایت توزيع عادلانه آن منابع برای tamp را در بین دولت رقابت و سازماندهی ملی استراتژی تست.

“ما نیاز به آزمون است که در حال, دقیق, سریع, آسان برای استفاده, کم هزینه و در دسترس به هر کسی که به آنها نیاز دارد را” واکسن متخصص گفت: در نوشته شهادت. “ما باید قادر به اعتماد به نتايج به طوری که ما می تواند ردیابی تماس های ایزوله و قرنطینه مناسب در حالی که در تلاش به منظور توسعه یک درمان است.”

دولت اعلام کرد در اواخر ماه آوریل است که روشن خواهد حرکت به موسسه ملی بهداشت کار در نقطه از مراقبت های تست. او متهم به مقامات هل دادن او را بیش از هیدروکسی کلروکین و درگیری با مقامات ارشد از جمله HHS وزیر الکس آذر و دستیار وزیر برای آمادگی و واکنش رابرت Kadlec.

دفتر مشاور ویژه که در حال بررسی است و روشن است شکایت هفته گذشته توصیه می شود که او می تواند به طور موقت دوباره به خود بردا نقش تا شکایت خود را حل و فصل می شود. دفتر گفت: آن را در بر داشت “دلایل منطقی به این باور” که دولت انتقام در برابر روشن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>