رییس واکسن متخصص ریک روشن ثبت رسمی whistleblower شکایت سهشنبه ادعا که مقامات دولت نادیده گرفته و هشدار زود هنگام در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس و سازی قراردادهای مبتنی بر ارتباطات سیاسی.

مدیر سابق پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه قدرت او ناگهان منتقل شده از چند میلیارد دلاری آژانس — که عنوان coronavirus واکسن بودجه — برای تست پروژه در ماه آوریل است.

روشن مدعی است که او یکی از معدود مقامات صدایی هشدار در مورد هیدروکسی کلروکین به مالاریا پزشکی که رئیس جمهور تا به حال دفاع و پشتیبانی. مواد مخدر مرتبط است جدی ریتم قلب مشکلات.

روشن می گوید که او نگرانی که coronavirus می تواند فراتر از آسیا آغاز در ماه ژانویه بود اما ملاقات با “بی تفاوتی که بعدا به خصومت” توسط رهبران وزارت بهداشت و خدمات انسانی.

اما اختلاف با مقامات ارشد آغاز شده و قبل از آن با توجه به شکایت. آن مدعی که روشن شد تحت فشار برای تمدید قرارداد با Aeolus داروسازی با داروسازی لابی جان Clerici به این دلیل که مدیر اجرایی یک دوست از جارد کوشنر رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن در قانون است. روشن گفت: او ایستاده زمینی خود را در قرارداد که موجب تنش مداوم با مقامات از جمله رابرت Kadlec HHS دستیار وزیر برای آمادگی و پاسخ که دفتر نظارت بردا. شکایت می گوید که روشن و Kadlec مخالف در بخشی بیش از Clerici را “outsized نقش است.”

روشن است که قبلا گفت که او معتقد بود حذف شده از بردا نقش نظارت بر میلیاردها دلار از واکسن مواد مخدر و آزمون بودجه به دلیل تردید به عقب هیدروکسی کلروکین. دیگران در HHS را مورد مناقشه اتهام خود را گفت او امضا در درخواست برای FDA اجازه استفاده از این دارو در اواخر ماه مارس است.

در زمان بیماری همه گیر کوروناویروس شروع به نصب در ژانویه روشن گفت: رهبران از جمله آذر و Kadlec شد گانینگ برای حذف او پس از چند اختلافات بیش از بودجه قرارداد سیاسی یا روابط شخصی.

روشن مدعی او صدا زنگ در مورد کوروناویروس در ژانویه 23 جلسه و تحت فشار قرار دادند به صورت فوری بودجه بود اما محروم از جلسات بعدی به دلیل, به عنوان Kadlec رئیس ستاد Bryan Shuy گفته او مجموعه ای خاموش “کاملا s— طوفان” و به جرم رهبری است.

آن زمان HHS تا زمانی که FDA واکسن رئیس پیتر علائم ارائه یک طرح برای سرعت بخشیدن به توسعه واکسن برای گروه مقامات به آغوش تهاجمی واکسن رویکرد روشن گفت.

“دکتر روشن منتقل شد به NIH به کار در تشخیص آزمایش حیاتی برای مقابله با COVID-19 — جایی که او واگذار شده است به صرف بیش از $1 میلیارد دلار برای پیشبرد این تلاش گفت:” HHS سخنگوی Caitlin Oakley. “ما عمیقا متاسفیم که او نشان داده است تا کار به نمایندگی از مردم آمریکا منجر شود و در این تلاش مهم.”

موجود تنش بین روشن و دیگر مقامات دولت بیشتر بود تاکید کرد که رئیس جمهور ثابت در هیدروکسی کلروکین به عنوان یک پتانسیل coronavirus درمان با وجود شواهد پراکنده. که باعث HHS مقامات به تقاضای روشن آژانس حرکت می کند به سرعت در افزایش دسترسی به میلیون ها نفر از قرص های اهدا شده توسط داروسازان در ماه مارس است.

ایمیل به نقل از درخشان شکایت نشان می دهد که جانت Woodcock های دیرین رئیس غذا و دارو مواد مخدر بررسی بخش بود و میان کسانی که به حمایت روشن و هشدار در مورد هیدروکسی کلروکین و فشار برای محدود مجوز ،

اما دیگران از جمله HHS وزیر الکس آذر دستور سازمان بهداشت و درمان به “حرکت سریع” در مسیر برای افزایش دسترسی به مواد مخدر و یک نسخه کلروکين روشن ادعا.

Woodcock گفت: سیاسی او قادر به اظهار نظر در پرسنل-امور مرتبط.

روشن گفت که یک هفته قبل از FDA مجوز او گفته شد HHS مشاور عمومی باب Charrow در دستور از کاخ سفید به “رها کردن همه چیز و کلروکين اهدا شده توسط بایر به طور گسترده ای در دسترس به آمریکا” اشاره به یک 1 میلیون قرص اهدای ساخته شده در مارس.

HHS مقامات می خواستم روشن برای شروع یک کار تحقیقاتی داروی جدید برای کاربرد این دارو اجازه می دهد تا برای گسترش دسترسی داشته باشید. که به طور قابل توجهی گسترده تر مسیر برای استفاده از اورژانس با استفاده از مجوز FDA در نهایت تولید اجازه داده است که برای بیش از 30 میلیون قرص می شود به اضافه استراتژیک ملی ذخایر اما مجموعه شرایط باریک برای استفاده از آنها.

HHS مقامات با اشاره به پروژه های با تکنولوژی شرکت اوراکل که گفتند پیگیری خواهد هیدروکسی کلروکین استفاده و عوارض جانبی روشن گفت. مقامات ارشد سیاسی گفت در ماه مارس که آنها تا به حال قبر نگرانی در مورد اوراکل پروژه و “تعقیب غاز وحشی” در تعقیب هیدروکسی کلروکین.

رئیس جمهور است و به ندرت ذکر شده این دارو در هفته پس از داده ها پدید آمده نشان می دهد آن را به حال سود کم و یا هیچ در برابر coronavirus.

“ما در میان یک بحران … ما نیاز به رهبری قوی” روشن گفت: در تماس با خبرنگاران پس از شکایت منتشر شد. “آمریکایی ها باید تمام حقایق آنها نیاز به دانستن حقیقت در مورد این بیماری همه گیر. آنها باید قادر به اعتماد که دولت خود و اطلاعات آنها را بشنود از سیاستمداران است که بر اساس شایستگی علمی.”

تشکر. آنا Eshoo (D-کالیفرنیا) رئیس کمیسیون انرژی مجلس و کارگروه سلامت پنل گفت: او قصد دارد برای برگزاری یک جلسه در روز روشن به اتهامات هفته آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

ایندکسر