خشم فوران بیش از “کارن” که به نام پلیس در پرنده دیگر در پارک مرکزی

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

مسیحی کوپر می گوید که او تا به حال گوشی خود را به رکورد یک زن سفید با شکستن قوانین در یک بند زده منطقه در شهر نیویورک پارک مرکزی.

پس از یک بحث کوتاه در مورد ثبت, زن بیرون کشیده و او را روی گوشی خود و به نام پلیس در کوپر, که سیاه و سفید است.

“من میخوام به آنها بگویید که وجود دارد یک آفریقایی آمریکایی تهدید زندگی من,” او می گوید او در حال حاضر ویروسی تصویری که آنلاین ارسال شده توسط کوپر در دوشنبه.

زن می تواند پس از آن دیده می شود برقراری تماس و بارها و بارها این ادعا که او است که “تهدید توسط یک مرد در ربط!” او yanks سگ خود را در اطراف با آن یقه طول 66-ویدئو دوم.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

مسیحی کوپر می سازد بدون نظر کند یا نسبت به زن در تصویری که پلیس به سرعت از آرگومان اول برای تماس تلفنی در کمتر از یک دقیقه. کوپر می گوید: او ثبت شده همه چیز به خاطر او بود وقیحانه نادیده گرفتن دسته سه تایی حکومت در پارک مرکزی ربط یک منطقه محبوب برای تماشای پرنده.

این ویدئو خشم در رسانه های اجتماعی که در آن بسیاری از را متهم زن امی کوپر از آشکار نژادپرستی در حالی که خواستار او را به اخراج از کار در فرانکلین تمپلتون سرمایه گذاری است. برخی نیز او را به بوت کردن از ایالات Statesafter شواهد در حال حاضر حذف پروفایل LinkedIn نشان می دهد او ممکن است در کانادا.

ادامه مطلب: زن به نام پلیس در یک مرد سیاه و سفید در پارک مرکزی و سپس او قرار داده بود در مرخصی از محل کار

این حادثه همچنین لایروبی تا خاطرات بدنام پارک مرکزی پنج حادثه یک مورد از سال 1989 که در آن پنج پسر جوان سیاه و سفید بودند و به دروغ متهم و محکوم به تجاوز به یک زن سفید هل دهنده.

“ویدئو از پارک مرکزی است که نژادپرستی ساده و ساده” شهردار نیویورک, بیل د Blasio توییتی صبح روز سه شنبه در یک پیام محکوم کردن این حادثه. “او به نام پلیس زیرا او یک مرد سیاه و سفید. حتی اگر او یکی از شکستن قوانین. او تصمیم گرفت او جنایی و ما می دانیم چرا.”

“که زن تن صدا دقیقا … صدای آنها را به تماس سگهای جهنم بر شما” نویسنده Tressie McMillan Cottom در توییتر نوشت. “من می خواهم به استفراغ.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

کاربر دیگری به نام آن یک مورد از کسی که با استفاده از “سفید, شکنندگی به عنوان یک شمشیر و سپر است.”

فرانکلین تمپلتون می گوید کوپر قرار داده شده است در “مرخصی اداری” در حالی که آن را به بررسی این حادثه است. نیویورک پناهگاه می گوید آن را بهبود سگ از کوپر.

امی کوپر نیز عذرخواهی کرد و در مصاحبه با چند رسانه های خبری.

“من صمیمانه و متواضعانه عذر خواهی به همه به خصوص به خانواده اش,” او گفت: در مصاحبه با NBC New York. “این غیر قابل قبول بود و (من) به طور کامل عذر خواهی به همه … چه کسی فکر می کند من در نور پایین و من درک می کنم که چرا آنها انجام دهد.”

مسیحی کوپر سابق کمیک مارول ویرایشگر و مشتاق پرنده دیگر و خواهر Melody یک تلویزیون نویسنده است. ملودی های به اشتراک گذاشته شده کلیپ به توییتر که در آن بیداد می کرد تا بیش از 23 میلیون بازدید.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Christian Cooper is shown in this photo from his Facebook page.
مسیحی کوپر نشان داده شده است در این عکس از خود را در Facebook صفحه. مسیحی کوپر/Facebook

مسیحی و ملودی ها مربوط به امی کوپر که به نظر می رسد شده اند تحصیل در کانادا. امی کوپر به مدرسه رفت و در دانشگاه واترلو از سال 1998 تا سال 2003 به گفته او در حال حاضر-حذف صفحه مربوط به. نام “امی کوپر” نیز به نظر می رسد در یک دانشگاه واترلو روزنامه دانشجویی از سال 2001.

اخبار جهانی رسیده است به کوپر در مورد او شهروندی است.

ملودی کوپر توصیف امی در توییتر به عنوان یک “کارن” اینترنت اصطلاح عامیانه برای یک مزاحم میانسال سفید کاری که می خواهد برای به اشتراک گذاشتن بی اهمیت رسیدگی به شکایات با کسی در قدرت (اغلب یک مدیر). اصطلاح شده است در اطراف برای چند سال اما آن را تبدیل شدن به شایع تر در طول رمان coronavirus همه گیر به عنوان مختصر برای نادان و ساینده سفید زنان است.

ادامه مطلب: ‘رفتن به چین!’: ‘پرستاران مورد ستایش قرار داد برای مسدود کردن ضد قرنطینه ‘کارن’ در اعتراض coronavirus

بسیاری از امی کوپر منتقدان نام او را “نژادپرستانه کارن” برای گرفتن شکایت خود به پلیس و نه یک مدیر. آنها همچنین در مقایسه این حادثه به گذشته موارد نژادی و بی عدالتی است که در آن زنان سفید به دروغ متهم مردان سیاه و سفید از جنایات.

“پارک مرکزی 5 به ذهن می آید” کاربر Gustavo Esteban در توییتر نوشت. او همچنین آورده تا مرگ امت تا 14 ساله و پسر بود که بدون محاکمه اعدام در می سی سی پی در سال 1955 در اتهامات که او به جرم سفید است. “این Karens ، باید دور ماندن از ’em.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

مسیحی کوپر می گوید او در پارک برای رفتن تماشای پرنده و او شروع به فیلمبرداری زیرا او گرفته بود او سگ خود قلاده در یک منطقه که در آن نشانه ها می گویند که ممنوع است. او گفت: NBC New York که او ناراحت است که او اخلال در یک نقطه محبوب برای birders.

“اگر زیستگاه تخریب شده است ما نمی قادر خواهد بود برای رفتن وجود دارد برای دیدن پرندگان به لذت بردن از کشت گفت:” ان بی سی نیوز.

مسیحی کوپر تصویری شروع می شود با امی خیزان بیش سگ خود را در حالی که برگزاری یک بیارتباط دسته سه تایی. “می تواند به شما لطفا ، من درخواست شما را به توقف!” او می گوید: پس از او متوجه است که او فیلمبرداری. این زن سپس پیاده به سمت دوربین.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: خانواده و دوستان می گویند Ahmaud Arbery زندگی در یک تقاطع زمانی که او کشته شد

“لطفا نمی آیند نزدیک به من” مسیحی کوپر می گوید: چندین بار در حالی که او بارها و بارها به او می گوید برای جلوگیری از فیلمبرداری.

“سپس من در نظر گرفتن یک عکس و تماس با پلیس” او می گوید: قبل از تعهد به آنها بگویید که یک “آمریکایی آفریقایی تبار انسان” است تهدید کننده زندگی.

این زن سپس hauls سگ او دور یقه و باعث می شود تماس بگیرید.

Amy Cooper is shown in this image from video recorded in the Ramble area of Central Park in New York City on May 25, 2020.
امی کوپر نشان داده شده است در این تصویر از فیلم ضبط شده در Ramble منطقه از پارک مرکزی شهر نیویورک در 25 مه سال 2020 است. مسیحی کوپر از طریق ملودی

“من متاسفم من در ربط و وجود یک مرد آمریکایی آفریقایی تبار او دارای یک آی پاد او ضبط و تهدید من و سگ من” زن می گوید. او تکرار میکند که ادعا می کنند سه برابر بیشتر.

“من می تواند شما را نمی شنوند. من تهدید توسط یک مرد در ربط!,” او می گوید. “لطفا پلیس بلافاصله!”

مسیحی کوپر منتظر می ماند تا زمانی که او می شود خاموش تلفن, با تشکر از او و تبدیل کردن دوربین.

او می گوید که فیلم برداری این حادثه چرا که او حاضر به خاطر ترس او به خصوص پس از او تصمیم به بازی “مسابقه کارت.”

او همچنین در مقایسه این حادثه به مرگ Ahmaud Arbery یک جوان سیاه بود که در کمین توسط مردان سفید در حالی که برای تنه زدن در ماه فوریه گذشته. اتهامات گذاشته شد و در این مورد تا تصویری از کشتار ظاهر در اوایل این ماه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

مردی که فیلم برداری تصویری از Ahmaud Arbery تیراندازی به اتهام قتل جنایت

مردی که فیلم برداری تصویری از Ahmaud Arbery تیراندازی به اتهام قتل جنایت

“ما در عصری زندگی از Ahmaud Arbery که در آن سیاه و سفید مردان داغستان به دلیل مفروضات مردم را در مورد مردان سیاه و سفید, سیاه مردم” مسیحی کوپر گفت. “من فقط رفتن به شرکت در آن است.”

این حادثه بود که بیش از همه توییتر صبح روز سه شنبه با هشتگهای مانند “FireAmyCooper” و “AmyCooperIsARacist” روند در اطراف حادثه است.

“شگفت انگیز ترین چیز در مورد امی کوپر داستان است که برای یک بار آن را در زندگی خود است که از خط خارج,” ایالات متحده مفسر جس مک اینتاش در توییتر نوشت. “این مرغدار را از خواب بیدار صبح امروز و لذت بردن از پارک و ما حتی نمی خواهد او را تشخیص زمانی که او در می گذرد.”

برخی از کاربران به نام امی کوپر به اخراج از آمریکا و ارسال به کانادا.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ملودی کوپر تشکر از همه برای حمایت از او در یک صدای جیر جیر در دوشنبه شب.

“او خوب است و از چپ به ادامه کوهپیمایی پس از او بند زده, سگ, به عنوان او مودبانه درخواست” او در توییتر نوشت. “من می خواستم مردمی به دانستن آنچه که اتفاق افتاده است به مطمئن شوید که آن را هرگز دوباره اتفاق می افتد از او.

“او تا به حال انجام شده بود قرار داده و او را فقیر سگ در دسته سه تایی.”

Follow @JoshKElliott

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>