رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مواجه پژمرده نقد در ساعت پس از ترغیب خشونت در برابر تاخت و تاز ظاهرا مسالمت آمیز معترضان به منظور عملیات سیاسی فرصت عکس تحریک رساند روز شنبه از محلی و دولتی مدیران کنگره قانونگذاران رهبران مذهبی و حتی دولت های خارجی بیش از فوق العاده ای نشان می دهد از میان نیروی همگرا ملی بحران.

واشنگتن شهردار موریل Bowser خود نشان داد مقامات در دفتر او بودند “بسیار شوکه شده و کاملا رک و پوست کنده خشم” توسط تهاجمی پراکندگی جمعیت نشان دادن در خارج از کاخ سفید در روز دوشنبه تسهیل توسط ماموران پلیس و گارد ملی نیروهای شلیک گلوله های لاستیکی و استقرار فلش-انفجار نارنجک.

شهردار اصرار داشت هیچ ماموران اداره پلیس شهری بودند که در تلاش برای وادار کردن معترضان از میدان لافایت و مناطق اطراف آن. پارک پاک شد دوشنبه نزدیک به یک ساعت قبل از واشنگتن مقررات منع رفت و آمد بود و به اثر را به منظور باز کردن یک مسیر برای مغلوب ساختن پیشی جستن ارشد کاخ سفید و مشاوران ارشد و مقامات دولت به سرمایه گذاری در سراسر خیابان را به تاریخی سنت جان کلیسای اسقفی.

“در هیچ زمان ما فکر می کنم آن را مناسب است که افرادی که تا به حال نه نقض مقررات منع رفت و آمد و یا هر چیز دیگری دریافت که درمان” Bowser خود با سی ان ان گفت و گفت او نمی تواند دیدگاه در “چه چیزی ساخته شده است که مقامات فدرال فکر می کنم آن را مناسب برای روشن شدن راه را برای این منظور است.”

اعضای برجسته روحانیون مسیحی در ایالات متحده به طور مشابه محکوم تهمت تصمیم را پس از آن مطرح با یک کتاب مقدس در خارج از اصطلاح “کلیسا از رئیس جمهور” — که تا حدودی آسیب دیده توسط یک زیرزمین آتش در تظاهرات پیش از آن در هفته.

رئیس جمهور برافراشتند کتاب مقدس “را به عنوان اگر آن را معنوی اعتبار سنجی و توجیهی برای یک پیام است که در تضاد به تعالیم عیسی و خدای عدالت” حق Rev. Mariann زمانی مشخص اسقف اسقف نشین اسقفی از واشنگتن گفت: ABC News.

کشیش یسوعیون جیمز مارتین استدلال در سی ان ان است که استفاده از خشونت “به حذف صلح از در مقابل کلیسا — بنابراین شما می توانید نگه دارید تا یک کتاب مقدس می گویند و چگونه بزرگ امریکا است در حالی که شما امیدوار کننده اقدام نظامی علیه معترضان مسالمت آمیز — به نظر می رسد به من به عنوان مخالف کامل از آنچه عیسی آموخت.”

رئیس جمهور بارها حمایت برای تقویت اجرای قانون حضور از جمله استقرار گارد ملی در ایالت سرکوب به طور فزاینده فرار تظاهرات که پس از گسترش جورج فلوید 46 ساله ایرانی درگذشت و در, مینیاپولیس, بازداشت پلیس در هفته گذشته.

مغلوب ساختن پیشی جستن را تشویق امریکا فرمانداران در کنفرانس تلفنی روز شنبه به “تسلط” شهرهای ویران شده توسط چپاول و شورش و تهدید بعد از آن شب در کاخ سفید به تماس های نظامی برای سرکوب در سراسر کشور موجی از ناآرامی های نژادی اگر دولت و مقامات محلی حاضر به فعال کردن گارد ملی.

فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر که در اعتراض به رئیس جمهور نظرات به تماس اعلام کرد روز شنبه او را “رد” هر گونه تلاش با مغلوب ساختن پیشی جستن به جا زدن یک حضور نظامی خود را بر دولت و هشدار داد که چنین مانور توسط فرمانده کل قوا می تواند ملاقات با یک چالش قانونی.

“او می کند توانایی برای ارسال نیروهای نظامی در بدون اینکه به نام در ایالات متحده به انجام آن” پریتزکر گفت: MSNBC. “من نمی دانم هر والی که به تماس در دولت فدرال, فدرال نیروهای خود را وارد دولت است. ما لازم نیست که.”

میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer بی علاقه به نظر می رسد در بحث نکات ظریف از پتانسیل قانون اساسی برخورد بین او و دولت فدرال باید تهمت حرکت برای ارسال نیروهای نظامی به دولت است.

او گفت: MSNBC که “بخش” از کاخ سفید و “تهدید نظامی [نیروی]” بودند و سودمند در حل مشکلات بی شمار و گفت: او نمی خواهد “تصمیم گیری مبتنی بر تهدید به اذیت و یا توییت یا هر چیزی غیر از آنچه که من می دانم باید کار درست را انجام دهید به نمایندگی از مردم از دولت” Whitmer گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات دوشنبه و درمان معترضان در واشنگتن نیز ارائه علوفه برای رئیس خود را رقیب سیاسی سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن که خود را محکوم کرد به احتمال زیاد انتخابات پارلمانی حریف در یک سخنرانی در فیلادلفیا.

“هنگامی که معترضان مسالمت آمیز [در حال] پراکنده به منظور برای یک رئیس جمهور — رئیس جمهور — از آستان ‘مردم ‘ خانه’ — کاخ سفید — با استفاده از گاز اشک آور و نارنجک فلش به منظور به مرحله یک op عکس — عکس op — در یکی از تاریخی ترین کلیساها در کشور و یا حداقل در واشنگتن دی سی ما آمرزیده شود می تواند باور رئیس جمهور این است که بیشتر علاقه مند به قدرت از اصل می شود.” “بیشتر علاقه مند در خدمت احساسات از پایگاه خود را نسبت به نیازهای مردم در مراقبت از خود است.”

این presumptive دموکرات نامزد ریاست جمهوری افزود که اگر چه مغلوب ساختن پیشی جستن “برگزار شد تا کتاب مقدس در کلیسای سنت جان دیروز من فقط آرزو می کنم او آن را باز کرد یک بار در در حالی که به جای brandishing آن است. اگر او آن را باز کرد او می تواند چیزی آموخته اند.”

اعتراض روز شنبه به مغلوب ساختن پیشی جستن ذکراست در خارج از خانه از عبادت بودند هر دو حزب با دو سناتور جمهوریخواه مسکن نادر اظهارات مخالفت رئیس جمهور است.

“وجود دارد هیچ حق شورش حق ندارد برای از بین بردن دیگران مالکیت و حق ندارد به پرتاب سنگ به پلیس گفت:” ایالت نبراسکا بن Sasse. “اما وجود دارد اساسی — قانون اساسی — حق اعتراض و من در برابر پاکسازی یک تظاهرات مسالمت آمیز برای یک عکس op است که رفتار کلام خدا به عنوان یک سیاسی سرپا نگه داشتن.”

کارولینای جنوبی, سناتور. تیم اسکات گفت: سیاسی او “شخصا” شاهد “گاز اشک آور وضعیت و لحظه ای با کتاب مقدس” اما گفت: “این چیزی است که من فکر می کردم مفید بود و یا آنچه که من انجام خواهد داد و بدون هر گونه سوال.” او اضافه کرد که “اگر سوال شما این است که باید شما با استفاده از گاز اشک آور برای روشن شدن مسیر به طوری که رئیس جمهور می تواند به یک عکس-op?’ جواب این است: هیچ.”

روز دوشنبه خشونت در پایتخت کشور برای چندمین بار در خارج از قلمرو سیاست داخلی denting روابط دیپلماتیک با یک دیرین بین المللی متحد نیز هست.

استرالیا وزیر امور خارجه Marise Payne تایید جمعه دولت این کشور خواسته بود سفارت خود در واشنگتن به بررسی شارژ از استرالیا اخبار خدمه توسط افسران آمریکایی مجهز ضد شورش اصرار “همه درگیر در هر دو طرف” آمریکا تظاهرات “به تمرین خویشتن داری و اجتناب از خشونت است.”

با وجود این های مختلف خرید اینترنتی کاخ سفید باقی مانده است مصر شده و از آن حساب رسمی توییتر در اوایل صبح روز سه شنبه لهستانی بالا تصویری از رئيس جمهور در سفر کوتاه به سنت جان.

تهمت هم به همراه داشت هیچ زمین آنلاین, به tweeting: “سی هیچ مشکلی شب گذشته. بسیاری از بازداشت. کار بزرگ انجام توسط همه. قریب به اتفاق نیروی. سلطه. به همین ترتیب مینیاپولیس عالی بود (با تشکر از شما رئیس جمهور تهمت!).”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de