Washington Capitals ستاره الکس Ovechkin فکر نمی کند که او تا به حال شده است این داغ در 15 سال کار حرفه ای است که شامل هشت NHL به ثمر رساند عنوان.

اگر او همچنان در حال سرعت او را به پیوستن به 700 حرفه ای هدف باشگاه این آخر هفته.

Ovechkin ثبت 27th حرفه ای کلاه ترفند و مطرح خود را به هدف شغلی مجموع به 698 طول خشمگین پنج دقیقه کشش سومین دوره محوری واشنگتن به یک پیروزی 4-2 بیش از لس آنجلس کینگز در سه شنبه شب و در ادامه باور نکردنی کشش برای 34 ساله.

با 14 گل در هفت بازی گذشته خود او را نزدیک تر به تبدیل شدن به هشتمین بازیکن در یک گریزان NHL باشگاه از بسیاری از را ام مشکوک یک ماه پیش. هر چند وجود ندارد مقدار زمان به منعکس کننده بر روی آن.

“هنوز رتبهدهی نشده است,” او گفت:. “من هنوز بازی. اما پس از سال, آره, من کاملا مطمئنم که من و خانواده ام و دوستان من در حال رفتن به صحبت در مورد آن است.”

Ovechkin حرفه ای-بهترین های اخیر تب و تاب است تحت فشار قرار دادند و او را به 40 اهداف در این فصل و بازگشت به نقطه بالا در تعقیب خود را از یک نهم Maurice Richard جایزه دو پیش از بوستون دیوید پاسترناک. پایتخت نیز منجر برونز توسط یک نقطه در مسابقه جام ریاست جمهوری.

و شماره 700 آمده می تواند به عنوان اوایل روز شنبه در برابر Philadelphia Flyers خواهد بود که خوب با او — او ترجیح می دهم برای رسیدن به نقطه عطف زودتر از بعد.

“آره بدیهی است که” Ovechkin گفت. “اگر شما در حال رفتن به در مورد آن فکر می کنم بیش از حد, شما در حال رفتن هرگز به آن را دریافت. بنابراین من باید برای رفتن به خارج وجود دارد و بازی.”

حتی در این های اخیر اجرای سه شنبه شب عملکرد به تنهایی بالابر پایتخت به پیروزی ایستاده بود.

با 6:10 باقی مانده بیش از دو دقیقه پس از پایتخت سقوط کرد پشت Ovechkin یک موقع یک خوراک از T. J. Oshie برای مساوی کردن بازی در 2-تمام . هفتاد ثانیه بعد او بازگشت خود را از دست خاموش goaltender Jonathan سریع پد قرار داده و واشنگتن در مقابل.

این چیزی است که ستاره را’

وی افزود: خالی-netter با 1:46 به بازی در حال حرکت در عرض 10 گل از مایک گارتنر برای هفتم در NHL تمام زمان اهداف لیست.

“در کمتر از پنج دقیقه او در زمان بیش از بازی” پایتخت مربی تاد Reirden گفت. “و ما برنده این بازی است که به دلیل. که چه ستاره های بزرگ انجام دهد. ما خوش شانس به او را داشته باشد.

“من می گویند آن را در همه زمان. که سی و مناطق اطراف آن فقط خیلی خوش شانس می شود قادر به گواه آنچه که ما شاهد آن هستیم در مقابل چشمان ما را دیده اند و بیش از تعداد سال گذشته. این یک واقعی ویژه بازیکن.”

جان کارلسون اضافه شده 14 هدف و 50 و 51 کمک برای واشنگتن که دوباره بعد از باز کردن چهار بازی homestand با دست دادن به پیتسبورگ. برادن هولتبی ساخته شده 29 صرفه جویی در پیروزی از جمله سراسیمگی از چشمگیر متوقف می شود در دوره دوم است که در آن پادشاهان بودند روشن شد.

“او بدیهی است که ما را نگه داشته در بازی که ما نبودند به عنوان نوک تیز و به برخی از خوب شانس” Reirden گفت. “و او ساخته شده برخی از صرفه جویی برای ما در یک موج است که آنها تا به حال.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de