تعمیرات اساسی به کانادا تفنگ دسته سیستم دیده می شود به عنوان کلید در حفاری گسترده اسلحه گرم بان

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

تفنگ-کنترل طرفداران و ترودو دولت دیدن یک آینده تعمیرات اساسی از سلاح گرم سیستم طبقه بندی به عنوان کلیدی برای حفاری های اخیر فدرال حرکت به بان کی مون حمله به سبک تفنگ.

دولت لیبرال قانونى طیف گسترده ای از سلاح گرم در روز جمعه گفت: این اسلحه طراحی شده بودند برای میدان جنگ نمی شکار یا تیراندازی ورزشی.

این ممنوعیت را پوشش می دهد برخی از 1500 مدل ها و انواع دیگری از آنچه دولت در نظر حمله-سلاح های سبک, بدین معنی که دیگر نمی تواند از نظر قانونی استفاده می شود به فروش می رسد و یا وارد شده است.

ادامه مطلب: ‘به اندازه کافی به اندازه کافی است’: فدرال پرده ممنوعیت از 1500 ‘حمله به سبک اسلحه

هایدی Rathjen از گروه PolySeSouvient پیشرو صوتی به کنترل سختگیرانه تر استقبال از این حرکت به عنوان یک اقدام موقت است. او می گوید: یک ممنوعیت دائم نیاز به جامع قانونی اصلاح سیستم طبقه بندی املای در این قانون.

در غیر این صورت یک تولید کننده می تواند به سادگی طراحی یک تفنگ جدید که circumvents از مقررات فدرال و یا دولت آینده می تواند لغو آنها را با سکته مغزی از یک قلم.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

نیوزیلند ممنوع, حمله به سبک اسلحه با تغییر قانون آن در عرض چند هفته از تیراندازی مرگبار در دو Christchurch مساجد با گسترده دائم معیار است که تحت پوشش تمام مرکز آتش نیمه اتوماتیک دیگر از کوچک .22-کالیبر rimfire اسلحه و دیگر جزئی استثنائات Rathjen اشاره کرد.

حمله-سلاح گرم سبک ممنوعیت بحث در اکنگن

حمله-سلاح گرم سبک ممنوعیت بحث در اکنگن

“در سال ما را خواستار شده است برای شبیه اصلاحات کانادا اسلحه گرم سیستم طبقه بندی و ما کاملا موافق با نیوزیلند استاندارد.”

قانون همچنین باعث می شود آن را سخت تر به ناگهان معکوس ممنوعیت برخی از سلاح گرم به عنوان PolySeSouvient ترس یک دولت محافظه کار را انجام دهد با لیبرال مقررات, او گفت:.

“به عبارت دیگر تغییر قانون دموکراتیک تر و دائمی تر است و ما احساس حزب لیبرال دارای یک دستور و پشتیبانی برای انجام این کار است.”

در طول یک کنفرانس ویدئویی مجلس عوام جلسه کمیته سهشنبه محافظه کار نمایندگان مجلس مورد سوال ارزش اقدامات جدید برای نگه داشتن اسلحه از جنایی دست.

ادامه مطلب: نیمی از کانادایی ها در شهرستانها پشتیبانی کامل ممنوعیت سلاح گرم: نظرسنجی ایپسوس

ایمنی عمومی وزیر بیل بلر به نام حرکت علیه حمله به سبک تفنگ “گام اول” در دولت به طور کلی تفنگ-طرح کنترل و او را دعوت به محافظه کاران به عنوان یک “مثبت بخشی از این بحث به حفظ کانادایی امن است.”

او به عنوان پرده برداری از اقدامات هفته گذشته بلر گفت که دولت قصد دارد به معرفی قانون است که به ایجاد یک جدید همیشه سبز چارچوبی برای طبقه بندی برای اطمینان فدرال نیت نمی تواند به راحتی بازنویسی شود.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

این زمان بندی رژیم های اجرا شده با بیش از دو دهه پیش بود که “سفت و سخت و انعطاف ناپذیر و این نوع اجازه دهید ما را چون کاملا رک و پوست کنده تولید کنندگان به ارمغان آورد در تعدادی از انواع مختلف است که در اطراف آن طبقه بندی” بلر گفت.

او گفت: سیستم جدید تنظیم خواهد شد تا اطمینان حاصل شود که به عنوان جدید سلاح گرم در بازار آمده و کانادا قادر خواهد بود برای پاسخ به سرعت و اطمینان “تنها کسانی که سلاح های که امن برای استفاده در این کشور در دسترس خواهد بود به کانادایی ها.”

لیبرالها نیز متعهد به توانمندسازی استان و شهرستانها برای مدیریت ذخیره سازی و استفاده از اسلحه در درون خود فرد حوزه های قضایی و همچنین نگاهی جسورانه گام به نگه داشتن سلاح گرم از افرادی که باید آنها را با توجه به وضعیت روانی یا سابقه کیفری.

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>