خود تریبون بودجه دست نخورده باقی مانده برای کانادا المپیک, پارالمپیک تلاش

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

ورزش های ملی فدراسیون recalculating بودجه خود را پس از به تعویق افتادن بازی های المپیک توکیو می تواند بر روی ادامه سطح بودجه از خود پشت تریبون رفت.

اخبار تحویل داده شد به بالا و عملکرد مدیران هر دو فصل تابستان و زمستان المپیک و پارالمپیک, ورزش, فدراسیون, هفته گذشته, به زودی پس از کمیته بین المللی المپیک و سازمان اعلام کرد که یک سال تعویق به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

“مردم نفس راحتی کشیدند دانستن است که این بودجه توصیه هایی که مشخص شد برای ورزش در تابستان ها سالم هستند, چیزی است که رفتن به تغییر” آن Merklinger, OTP, مدیر ارشد اجرایی روز سه شنبه گفت.

OTP متعهد شده تنها بیش از $40.5 میلیون به تابستان المپیک و پارالمپیک ورزشی برای 2019-20.

کمیته بین المللی المپیک اعلام کرد روز دوشنبه در توکیو بازی های المپیک را در حال حاضر باز جولای 23, 2021, به دنبال بازی های پارالمپیک در اوت. 24. است که برگ های یک پنجره را قبل از Feb. 4 افتتاحیه المپیک زمستانی 2022 در پکن.

Merklinger نمی بینم OTP بودجه نهفته بودن برای زمستان ورزشکاران در سال مالی پوشا 1 آوریل سال 2020 تا 31 مارس سال 2021.

“ما در این طرز فکر در حال حاضر از انجام بررسی سالانه برای ورزش های زمستانی و بودجه خواهد بود تایید کرد بیش از شش تا هفت هفته,” او گفت:. “بودجه پاکت که ما قبلا اعتقاد بر این در دسترس خواهد بود از شرکای سرمایه گذاری 100 درصد در دسترس است. شده است وجود دارد هیچ تغییر آنچه به چشم انداز مالی.”

به دنبال پایین جاده OTP قایقرانی به unchartered آب. توکیو, تابستان بازی ها و پکن بازی های زمستانی در پاییز همان سال مالی. آنها سپس به دنبال 2024 پاریس, بازی های المپیک تابستانی, میله میله برای شروع جولای 26 با پارالمپیک Aug. 11.

“است که در واقع بسیار چالش برانگیز برای همه” گفت: Merklinger. “وضعیت چالش برانگیز است برای کانادا و کانادایی ها و هر کشور در جهان است.”

سازمان دیده بان | مندی Bujold بودجه راه خود را به توکیو بازی:

بوکسور مندی Bujold از Cobourg, Ont., یک دختر جوان اما در حال حاضر فشار به 2021 معنی خواهد بود که در انتظار فرزند دوم. 5:22

در حدود 90 درصد از OTP بودجه از دولت فدرال است. کانادا کمیته المپیک کانادا پارالمپیک کمیته نیز کمک می کند.

در طول چند هفته گذشته دولت فدرال اعلام کرده است میلیاردها دلار کمک بسته برای کمک به افراد و شرکت های نهفته COVID-19. چگونه است که تحت تاثیر هزینه های دولت در آینده باقی مانده است دیده می شود.

شرکت هایی که کمک به حمایت از فردی کارکنان فدراسیون های ورزشی نیز ممکن است بررسی بودجه خود را.

Merklinger معتقد است چگونه کانادا ورزشکاران انجام در صحنه بین المللی “ادامه خواهد داد مهم برای دولت کانادا.”

“من یک شرکت معتقد است که ورزش نقش مهمی بازی در چگونه ما به عنوان یک ملت بازیابی از آنچه که ما در حال رفتن را از طریق” او گفت:. “زمان توکیو بازی ها و پکن بازی این فرصت را به ادامه به تاثیر بسیار زیادی در کانادا.

“ما تا به حال بسیار پیام های مثبت از شرکای مالی. هیچ چیز وجود دارد بازیگران در سنگ وجود دارد هیچ تضمینی در این نقطه است.”

Merklinger گفت: او تا به حال مثبت جلسه با آدم ون Koeverden سابق المپیک, قایقرانی, قهرمان کسی است که در حال حاضر پارلمانی وزیر ورزش است.

“او قطعا حمایت و به رسمیت می شناسد ارزش ورزش برای کانادایی,” او گفت:. “تعهد ما به ورزش ملی سازمان است که به برخی از وضوح از شرکای سرمایه گذاری از سقوط سال 2020 است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>