Ozzy Osbourne: “من در باور نکردنی, درد, 24/7,’ اما من خواهید بود

Category: دیلی بیست Comments: No comments

افسانه ای hellraiser Ozzy Osbourne گفته او در “باور نکردنی, درد, 24/7” پس از سقوط و تشدید یک گردن آسیب است.

بنیانگذار سنگین فلزی گروه Black Sabbath گفت: در مصاحبه “من بهبود از اعتیاد به الکل, اعتیاد به مواد مخدر, همه از بالا. سپس من افتاد و آن.”

چوب زیر گهواره 72 نیز در تلاش برای مقابله با بیماری پارکینسون تشخیص که او نشان داد این سال است. با این حال در مصاحبه گسترده با U. K روزنامه خورشید او می گوید: “اگر من تا به حال انتخاب بین پارکینسون و لعنتی گردن من می خواهم برای پارکینسون. من گذاشته شده است تا برای یک سال در حال حاضر.”

آزبورن می گوید او کاهش یافت و در اواخر شب به بازدید از حمام: “من به یاد داشته باشید آن را مانند آن روز گذشته بود. من دروغ گفتن وجود دارد به وضوح و به آرامی به عنوان هر چیزی تفکر ” خوب, Ozzy, شما, گاییدن انجام آن در حال حاضر.”

Ossie شکست گردن خود را در سال 2003 پشتیبانی از چهار دوچرخه تصادف و سقوط در سال گذشته تشدید صدمه ترک او را بستری برای هفته ها. فقط این هفته او لغو آمریکا تور با توجه به شروع در آتلانتا در پایان ممکن است.

آزبورن انجام داد اما موفق به ضبط یک آلبوم جدید مرد معمولیبا cameos توسط افراد التون جان و بریده بریده.

“این آلبوم را نجات داد, زندگی من” Ozzy می گوید خورشید “قبل از من شروع به کار من فقط دروغ گفتن وجود دارد, تفکر, ‘فقیر من.’ این آلبوم رو من از رختخواب. چند روز من می خواهم انجام یک یا دو ساعت دیگر روز چهار یا پنج. آن را بهترین دارو من می توانم به خاطر آن من را متوقف فکر کردن در مورد چگونه من ممکن است در نهایت فلج.”

“هنگامی که من برای اولین بار متوجه شدم من تا به حال پارکینسون من فکر می کردم’ ، ‘ اما پس از آن من فکر کردم آن می تواند بدتر من می تواند مرده است.’

“واقعیت این است… آنچه من در مورد آن انجام? با من چپ کردم من نمی خواهم برای نشستن در اطراف که پر از بدبختی است.

“همه می خواهم به من برای آخر هفته. من تا به حال یک زندگی عالی است.”

 “این هفت سال پس از من تا به حال یک نوشیدنی هفت سال پاک و هوشیار,” او می گوید.

“نمی دود توتون و تنباکو, نمی, نوشیدنی, مواد مخدر نمی. آن را کاملا خسته کننده است.”

آزی گفت: آفتاب: “فقط بگویید من طرفداران—لطفا قطع من قصد ندارم در هر نقطه.

“تنها چیزی که من می توانید انجام دهید در زندگی این است که سرگرم کردن مردم, من آن را دوست دارم. من نمی توانم صبر کنید برای بازگشت وجود دارد و من متاسفم آن را مصرف می کند.

“من فقط امیدوارم که طرفداران من نمی خواهد داد تا بر من. اگر من لغو دوباره آنها ممکن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>