P. E. I. به میزبانی کانادا طرفدار فوتبال لیگ شروع فصل Aug. 13

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

کانادا لیگ برتر هشت تیم بازی خواهد کرد کوتاه 2020 فصل در شارلوت تاون در لیگ کمیسر دیوید Clanachan تایید چهارشنبه.

لیگ حرفه ای در فصل دوم آن قرار بود به شروع بازی در ماه آوریل بود اما به دلیل تاخیر COVID-19 محدودیت.

جدید کوتاه فصل است که در حال دوبله, جزیره بازی ها آغاز خواهد شد Aug. 13 در دانشگاه جزیره پرنس ادوارد است.

((CanPL))

“ما در حال رفتن به تبدیل شدن به بازدید کنندگان در این جزیره برای بخشی بهتر از دو ماه و ما بسیار بسیار به دنبال به جلو به آن” Clanachan گفت.

هشت تیم در لیگ هستند HFX Wanderers FC (Halifax), اتلتیکومادرید, اتاوا, York9 FC (منطقه نیویورک در نزدیکی تورنتو), جعل, FC (همیلتون), Valour FC (Winnipeg), FC ادمونتون, سواره نظام FC (کلگری) و اقیانوس آرام FC (ویکتوریا بیشتر).

بازیکنان و کارکنان حدود 300 و در مجموع که شامل برخی از اروپا و مکزیک در حال حاضر خود منزوی خود را در تیم اصلی شهرستانها Clanachan گفت.

آنها آزمایش شده است یک بار برای coronavirus و تمام نتایج برگشتم منفی, او گفت:. آنها را آزمایش دوباره قبل از آنها می آیند و دو بار در زمانی که آنها می رسند P. E. I. Aug. 8, او گفت:.

زمانی که آنها می رسند P. E. I. آنها خود جدا برای پنج روز Clanachan گفت. آنها را به ماندن در هتل دلتا در چرلتتون یک تیم در هر طبقه.

دلتا پرنس ادوارد در چرلتتون به عنوان پایه اصلی برای حدود 300 بازیکنان و کارکنان از هشت کانادا تیم های لیگ برتر, شروع در ماه اوت است. (Wayne Dom/CBC)

برنده را بدست آورده 2021 کونکاکاف اسکله

فصل آغاز خواهد شد با هر تیمی بازی هر یک از دیگر در یک بار. چهار تیم برتر پیشرفت خواهد کرد و به دور دوم گروه فاز. این دو باشگاه از مرحله گروهی خواهد شد و سپس با بازی در یک مسابقه تک به تعیین قهرمانی در یک تاریخ در ماه سپتامبر به بعد اعلام می شود. قهرمان اهدا خواهد شد ستاره شمال سپر و یک 2021 کونکاکاف لیگ اسکله.

همه بازی ها برگزار خواهد شد در یک منزوی محیط خارج بدون فن.

تمام مسابقات پخش خواهد شد به طور انحصاری از طریق کانادا لیگ برتر را با رسانه ها شریک OneSoccer.

Langford, B. C., و مونکتون نیز شده بود در حال اجرا به میزبان CPL فصل است.

‘بهترین مکان در کشور برای میزبانی لیگ: مککی

بسیاری از کسب و کارهای محلی دولت P. E. I. و شهر شارلوت تاون لابی به لیگ آمد به این جزیره است.

“اعتقاد ما بر این جزیره پرنس ادوارد بهترین مکان در کشور با خیال راحت به میزبانی کانادا لیگ برتر و ما مفتخر به دریافت این فرصت ویژه” گفت: P. E. I. رشد اقتصادی گردشگری و وزیر فرهنگ و ارشاد متیو مککی در انتشار اخبار.

“در این زمان نامشخص, ما متعهد به انجام همه چیز ما می توانیم برای تحریک ما استانی اقتصاد در حالی که پس از لازم الاجرا بهداشت عمومی پروتکل و بازار جزیره ما به عنوان برتر مقصد سفر به طوری که هنگامی که زمان مناسب است, ما می تواند به بازدید کنندگان خوش آمدید به جزیره پرنس ادوارد است.”

بیشتر از CBC P. E. I.:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>