سرعت, سلامت, بازگشت به برنده شدن فرم اهداف در شعله های آتش اردوگاه های آموزشی می گوید: جنرال موتورز

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

مناسب قدم زدن ماندن بیماری-رایگان بودن و آماده به ضرب و شتم Winnipeg Jets وقتی NHL راهاندازی مجدد این عمل تعادل در Calgary Flames اردوگاه های آموزشی با توجه به تیم مدیر کل.

شعله های آتش باز اردوگاه آموزشی 2.0 جمعه است که چهار ماه و یک روز پس از NHL به حالت تعلیق 2019-20 فصل برای COVID-19 بیماری همه گیر.

منهای defenceman تراویس Hamonic اولین NHL بازیکن را به انتخاب کردن از بازگشت به بازی کلگری اردوگاه فهرستی شامل 20 جلو, 11 جلو و چهار goalies.

“درک من در حال حاضر است که خود را به طوری شما رو به مدیریت خود را در گروه” شعله های آتش GM براد Treliving گفت: روز شنبه در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران.

دانستن اینکه اولین بازی بعد از اردوگاه های آموزشی نمی تواند قبل از فصل warmups اما بهترین-از-حذف پنج سری در برابر جتز در ادمونتون Treliving می گوید شعله های آتش مربیان ممکن است به جلو در کمر چند روز اول از اردوگاه.

“من فکر می کنم آنها در حال رفتن به بیرون می آیند داغ” Treliving گفت. “شما می خواهید برای دریافت کار خود را انجام می شود, اما شما باید هوشمند در مورد آن.

“تا آنجا که سری در برابر وینیپگ نیست که دور از یک بازی نظر ما هنوز سه هفته.

“شما باید مراقب باشید که شما را ترک نمی کند این همه در جدول چهارشنبه و پس از آن شما در حال تلاش برای بازیابی. زن و شوهر اول از روز شما در حال رفتن به تمرکز بر گرفتن سرعت خود را و سرعت خود را و شما در حال رفتن به تمرکز بر ضربه زدن تابستان هاکی عادات است.”

تنها همه-کانادا matchup

کلگری (36-27-7) رتبه سوم در اقیانوس آرام بخش چهار امتیاز دوم-محل Edmonton Oilers زمانی که NHL متوقف بازی.

Winnipeg (37-32-8) چهارم بود در مرکزی برگزار شد و پایین برای اولین بار وحشی-کارت اسکله در کنفرانس غرب.

آنان تنها همه-کانادا matchup زمانی که بازی در دور شروع می شود Aug. 1 در مرکز شهرهای ادمونتون و تورنتو.

هر تیم محدود است به 52 نفر از جمله 31 بازیکن به محض ورود در هر مرکز شهرستان که در آن آنها به دیواره کردن از مردم است.

Treliving می گوید آنچه را نگه می دارد او را بیدار در شب است که در شعله های آتش ماندن ویروس رایگان قبل از ورود در ادمونتون.

“آنچه که ما آموخته ایم در مورد این ویروس این است که این یک راز کوچک کثیف. شما لازم نیست که به انجام کاری اشتباه به جذب آن,” او گفت:. “هنوز هم وجود دارد.”

تیم تلاش ‘به عنوان امن به عنوان ما می توانیم برای رسیدن به توپی’

شعله های آتش وارد خواهد شد Scotiabank Saddledome یکی یکی با پوشیدن ماسک های جنرال موتورز گفت و موضوع را به دمای روزانه چک و COVID-19 انجام شد.

اتاق پانسمان خواهد شد بررسی شود و پس از استفاده و بازیکنان را از لحاظ جسمی فاصله از یکدیگر در طول ديم آموزش او اضافه شده است.

“که در آن شما مستعد این است که هنگامی که شما را ترک پیست” Treliving اذعان کرد. “به عنوان یک سازمان ما به همه آنها را آموزش آنها نیاز دارید.

“ما همانطور که در مستند به عنوان شما احتمالا می تواند در حال حاضر به سعی کنید به عنوان امن به عنوان ما می توانیم برای رسیدن به این توپی.”

Hamonic بود در میان نیم دوجین NHL بازیکنان, یکشنبه بود که تصمیم گرفتند از بازگشت به بازی.

در بیانیه او خود را ذکر نوزاد دختر بیماری تنفسی در اوایل این سال به عنوان دلیل خود را برای نشستن بقیه این فصل است.

29-در سال Manitoban برنامه ریزی شده است برای تبدیل شدن به یک محدودیت آزادی در پایان این فصل است.

“وضعیت قراردادی و تمام چیزهای که یک بحث برای یک روز دیگر” Treliving گفت. “همانطور که من به او گفت من به احترام تصمیم خود را.

“هر بازیکن است که درست است که توانایی. اما مانند هر چیز دیگری تمرکز ما این است که در افرادی که اینجا هستید.

“تمرکز در حال رفتن به در ما آماده بیش از سه هفته بعد به بازی August 1st.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>