سرعت رقابتی رپتورز شیوه میدارد تا به عنوان بحث زباله پر خالی ورزشگاه

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

بحث زباله تبدیل شده است و موسیقی متن فیلم تورنتو رپتورز شیوه در والت دیزنی جهانی.

چهار ماه پس از NBA شد مجبور به تعطیل با توجه به COVID-19 رپتورز در حال ساخت برای زمان از دست رفته خود مبارزه شدید در تمرین.

“شیوه های, شده اند, فوق العاده, فوق العاده رقابتی گفت:” پاتریک McCaw. “بسیاری از بحث زباله بسیاری از بچه ها رفتن در آن فقط با فشار دادن هر یک از دیگر. ما شده ایم دور از یکدیگر به صورت دو یا سه ماه پس بچه ها هیجان زده برای دیدن هر یک از دیگر, اما همچنین بسیار هیجان زده به بازی.

“به طوری که انرژی [at] تمرین فوق العاده شدید و آن را سرگرم کننده که شما در حال رقابت در برابر بچه ها که شما در حال رفتن به جنگ با. این یک هفته از سرگرم کننده بزرگ است.”

مربی نیک پرستار کاملا مطمئن نیست چه انتظار می رود در این وضعیت بی سابقه ای. او خوشحال شده است که با بازیکنان خود را feistiness.

“وجود دارد مقدار زیادی از آب در آن وجود دارد مقدار زیادی از آب در ساختمان و روحیه بالا” پرستار گفت: پس از پنج عمل در دیزنی که در آن دادگاه گذاشته شده اند را در یک اطاق.

“این همه خوشخو مسائل — رقابتی-مزاج اما این همه خوب است.”

بازیکنان جوان هل دادن دامپزشکان

هنجار پاول غیر رسمی رهبر واحد دوم گفت: بازیکنان جوان تحت فشار بوده اند جانبازان سخت است.

“ما در حال رقابت” پاول گفت. “من واقعا خوشحال و هیجان زده در راه بچه ها جوان بودند گرفتن فرد [VanVleet] و کایل [لوری] و پاسکال [Siakam] کار می کرد تا خود را با شدت به سطح و حتی بالاتر. این بازی ها شده اند واقعا خوب زمانی که ما در حال گرفتن پس از آن ما در تیم scrimmages و چیزهایی مانند آن.”

رپتورز شد دوم در کنفرانس شرق که لیگ توقیف در مارس 11, و بود که با وجود داشتن یک درب گردان از یک فهرست با توجه به آسیب های متعدد به بازیکنان کلیدی. رپتورز شد پنجم در لیگ در بازی از دست داد به آسیب است.

پرستار در حال حاضر لوکس از یک فهرست کامل از را انتخاب کنید.

پاول بود که بازی سازگار ترین بسکتبال از NBA قبل از وقفه است که بیشتر آوازی در عمل است. او را گرفته و در کنار بازیکنانی مانند کریس بوچر, تازه کار ترنس دیویس, McCaw و استنلی جانسون به یادآوری آنها را به کار سخت تر به طور مداوم نبرد برای بیشتر یک نقش بزرگتر.

“من به آنها گفتن” ما رو به این بچه ها [استارت] از آنجا که ما می خواهیم نقطه خود را. آنها در موقعیت ما می خواهیم به در. بنابراین ما در حال رفتن به آن را آسان بر روی آنها در این آموزش ما در حال رفتن به اجازه دهید آنها را احساس می کنند می توانند هر چه می خواهند و آن را آسان و از طریق حرکات. ما در حال رفتن به بعد از آنها ما در حال رفتن به رقابت و ما در حال رفتن به آنها را نشان می دهد که ما اینجا هستیم و ما می خواهیم بیشتر”‘ پاول گفت.

عمق به تکیه بر

پرستار گفت: او می تواند به او نیمکت برای سه scrimmages و هشت بازی کاشت دور قبل از محکم کردن آن را برای پلی آف.

“من فقط فکر می کنم که شما در حال رفتن به بازی هشت یا نه در پلی آف. همه به نوعی به آن نقطه هر در اختیار داشتن مهم است,” او گفت:.

“یکی از چیزهایی است که برای مطمئن شوید که هر سری همیشه به نظر می رسد خیلی متفاوت است. گاهی اوقات وجود دارد فقط برخی از مرد است که مناسب نیست و پس از آن شاید وجود یک سری که در آن کریس بوچر یا Rondae Hollis-جفرسون و یا کسی که در چرخش به سمت پشت آن شاید آنها چاک دار در یک رقابت و یا چیزی.

“بنابراین من فکر می کنم آن است که همیشه خوب به برخی از تطبیق پذیری شاید 12 بچه ها شما می توانید استفاده کنید چون شما هرگز می توانید بدانید که مناسب هر سری.”

پرستار دریافت مجازی شست از خبرنگاران در روز پنجشنبه زوم تماس تصویری برای ژاکت خود. آن گفت: “جعبه + یک” اشاره ای به جعبه-و-یک دفاع اغلب دیده می شود در دانشگاهی بازی که او به اجرا در برابر Steph کاری و رزمندگان طلایی امور خارجه در سال گذشته NBA Finals.

رپتورز می تواند در دنیای دیزنی برای سه ماه آینده اگر آنها رفتن به پلی آف. این تیم در تلاش است تا آنها را در خانه احساس و اخیرا تزئین شده خود را طبقه از هتل. وجود بزرگ “ما شمال” آگهی بر روی بازیکنان درب و یک عکس بزرگ از تورنتو افق تزیین یک دیوار راهرو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>