همه گیر document search کاهش همیلتون قرمز تپه دره پارک وی پرس و جو

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

مشاور برای همیلتون قرمز تپه دره پارک وی پرس و جو (RHVPI) می گوید: این تحقیقات تبدیل شده است “آهسته تر و پیچیده تر” از حد انتظار نه تنها به دلیل این بیماری همه گیر کوروناویروس اما جستجو برای اسناد تاریخی.

وکیل رابرت Centa می گوید: شکی نیست که بسیاری از آهسته پایین است نسبت به اثرات COVID-19 محدود کردن مجموعه ای از شواهد با توجه به بسته شدن دفتر و جلسات نیاز به انجام تقریبا.

اما جستجو برای اسناد که تاریخ بیش از یک دهه نیز اثبات می شود به چالش کشیدن با توجه به Centa.

ادامه مطلب: قرمز تپه دره پارک وی, قربانیان, خانواده های محروم از پرس و جو عمومی

“این واقعیت که برخی از این سوالات در اطراف ساخت و ساز و سنگ فرش بازگشت تعدادی از سال همیشه سخت تر به جمع آوری اسناد و مدارک است که کمی بیشتر تاریخی در طبیعت” Centa گفت: اخبار جهانی است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Centa می گوید: بسیاری از اسناد و مدارک این تحقیق به دنبال دارد “نسخه سخت” است که نیاز به تبدیل می شود به نوعی از بیشتر فرمت قابل استفاده قبل از خوانده شدن.

تا کنون این درخواست را دریافت کرده است در مورد 74,000 اسناد و مدارک از شرکت کنندگان و افراد دیگر که مربوط به اطلاعات فنی که Centa می گوید بررسی خواهد شد و با کمک کارشناسان طراحی و تحلیل همه چیز از آسفالت ترکیب به روش های ساخت و ساز.

مشاهده link ”

“کمیسیون حفظ کرده است کارشناسان برای کمک به ما در درک برخی از آزمون داده های ارائه شده برای کمک به ما در درک برخی از مسائل در اطراف طراحی و ساخت جاده و همچنین به عنوان برخی از تعامل بین کارکنان در سالن شهر و برخی از مشاوران که درگیر شدند” Centa گفت.

این RHVPI اعلام کرد در ماه آوریل 2019 راه اندازی شد توسط شهر همیلتون و مراکز در سراسر 2013 Tradewind گزارش علمی که به تجزیه و تحلیل سطوح اصطکاک در پارک وی و پیشنهاد برخی از مسائل ایمنی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ممیزی توصیه می شود “اقدامات درمانی” و بررسی asphalt پس از اصطکاک ارزش کشف شد که “زیر و یا به خوبی در زیر” u. k. استانداردهای ایمنی که استفاده می شود به عنوان یک معیار در مطالعه است.

ادامه مطلب: شرکت با ‘کلید’ شواهد به دنبال ایفای نقش در همیلتون قرمز تپه دره پارک وی پرس و جو

پرس و جو است که انتظار می رود برای پاسخ به 24 سوال خاص مطرح شده توسط نمایندگان در پنج دسته کلی:

  • چرا 2013 گزارش قرمز تپه دره پارک وی (RHVP) و لینکلن M. الکساندر پارک وی بود نشان داد و نه به شورای شهر و یا عمومی
  • چرا تست از انتاریو وزارت حمل و نقل (MTO) در RHVP در سال 2007 اعلام نشده به شورای شهر و یا عمومی
  • آیا شهر یا MTO انجام هر گونه اصطکاک آزمون و یا به طور کلی ایمنی جاده بررسی RHVP
  • چه استاندارد برای تست اصطکاک در انتاریو هستند
  • دیگر از اصطکاک چه دیگر عوامل منجر به تصادفات خودرو در RHVP

این تحقیق تحت کمیسر و عدالت هرمان ویلتون-Siegel پس از آن انتظار می رود به انجام مرحله دوم و در قالب جاده توصیه های ایمنی به نفع مردم و دولت است.

اما پرسش این است که هنوز از پاسخ دادن به این سوالات پس از آن هنوز هم در روند الک را از طریق اسناد و مدارک را برای تعیین اینکه آیا آنها “مفید” و یا فقط مربوط به پروب با توجه به Centa.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

وکیل می گوید: بین این شهر و دیگر شرکت کنندگان وجود دارد می تواند به عنوان بسیاری از سه میلیون اسناد درگیر و او اذعان می کند نه همه مفید خواهد بود در پاسخ به 24 پرسش های مطرح شده توسط شهر.

ادامه مطلب: وکیل می گوید: $250M قرمز تپه دره پارک وی, کلاس اقدام علیه همیلتون در حال حرکت به آرامی

“ما و کار با شرکت کنندگان را امتحان کنید و آمد تا با دسته بندی اسناد و مدارک و توصیف اسناد و مدارک که ما فکر می کنم ممکن است کمک به ما پاسخ این سوالات را امتحان کنید و ارائه زمینه کمی بیشتر و جزئیات به شرکت کنندگان به طوری که آنها می توانید سوابق خود را در پربار تر راه” Centa گفت.

قبل از همه گیر پرس و جو می رود به گوش دادن به افراد متاثر از حوادث در پارک وی و دیگر شهروندان نگران در اوایل تابستان به عنوان بخشی از این روند است. اما Centa می گوید که در حال حاضر خواهد شد به احتمال زیاد تحت فشار قرار دادند به اواخر تابستان و یا پاییز در اولین.

“ما در ابتدا امیدوار بود که این روند تا و در حال اجرا در حال حاضر” Centa گفت. “چیزی که ما تا به حال به فکر می کنم از طریق به دلیل بیماری همه گیر. آنچه که ما تا به حال در اصل در نظر گرفته شده بودند در جلسات حضوری با تعداد زیادی از افراد که می خواستم به صحبت کردن با ما و من فکر نمی کنم که یک راه خوب برای ادامه در حال حاضر.”

در طی یک به روز رسانی در میان پرس و جو تسهيل در یک تماس مجازی روز سه شنبه گفت: کارکنان این انتظار می رود که بررسی اسناد و مدارک مربوطه آغاز خواهد شد و مدتی در اطراف پایان ماه ژوئیه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

همیلتون شورای شهر تصویب تحقیق قضایی بیش از دست مطالعه

همیلتون شورای شهر تصویب تحقیق قضایی بیش از دست مطالعه

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>