همه گیر fallout: 40 درصد از درآمد خانوار آمار زیان کار

یک پنجم کارگران آمریکایی شغل خود را از دست در مارس از جمله تقریبا 40 درصد از کسانی که در خانواده های کم درآمد با توجه به فدرال رزرو نظرسنجی, تاکید متناوب تاثیر coronavirus بحران است.

داده ها — عرضه ساعت پس از وزارت کار ایالات متحده گزارش داد که کارگران ظ تقریبا 3 میلیون مدعیان بیکاری در هفته گذشته — شواهد دیگری است که بحران اقتصادی است تپش فقیر آمریکایی سخت ترین. این می آید به عنوان کشور به طور فزاینده ای به نظر می رسد فدرال رزرو برای کاهش درد از رکود اقتصادی و بانک مرکزی خود را پرس کنگره به انجام بیشتر برای توقف موج اخراج.

“درک واضح تری از چه خانواده ها در حال مقابله با تغییر چشم انداز اقتصادی حیاتی است که فدرال رزرو در نظر گام های بعدی برای آدرس خرید اینترنتی از بیماری همه گیر” تغذیه فرماندار میشل بومن در بیانیه ای گفت.

سیزده درصد از بزرگسالان ایالات متحده یا 20 درصد از افراد شاغل در فوریه گذاشته شد یا furloughed به عنوان همه گیر شروع فراگیر از طریق این کشور در ماه مارس فدرال رزرو گفت. یکی دیگر از 6 درصد از همه بزرگسالان کاهش ساعت کار کرده و یا در رفت و ترک بدون پرداخت بانک مرکزی یافت می شود در این نظر سنجی گنجانده شده در گزارش سالانه خود در مورد رفاه اقتصادی از خانواده های ایالات متحده.

برای کسانی که شغل خود را از دست داده بودند و یا کار کمتر ساعت, تنها 64 درصد انتظار می رود قادر به پرداخت تمام صورت حساب خود را نسبت به 85 درصد از آمریکایی ها که نمی بینم اشتغال خود وضعیت را تغییر دهید.

هنوز در نشانه آن است که آمریکایی ها خود را حفظ خوشبینی 91 درصد از افرادی که شغل خود را از دست داده يا furloughed گفت که انتظار می رود به بازگشت به همان کارفرما در نهایت نشان می دهد که تلاش های دولت برای حفظ کارگران به شغل فعلی خود را ممکن است کار. پنج درصد در این گروه در حال حاضر بازگشت به کار در زمان بررسی.

هنوز شماره رنگ یک عکس ترسناک: 39 درصد از افراد شاغل در خانوارها ساخت کمتر از $40,000 دست دادن شغل خود بودند و یا furloughed در ماه مارس است. که در مقایسه با 19 درصد از افراد در خانواده ها بین $40 ، 000 و 100 ، 000 دلار و 13 درصد از افراد در خانوارهای با درآمد بالای 100.000 دلار, فدرال رزرو رسمی به خبرنگاران گفت:.

در ضمن 7 درصد از کارگران در زمان کار جدید و یا افزایش ساعت خود را. به طور کلی 23 درصد از آمریکایی ها گزارش کاهش درآمد در ماه مارس در مقایسه با فوریه در حالی که تنها 5 درصد پرداخت های خود را افزایش دهد.

برخی از افرادی که خود را دیدم وضعیت اشتغال تغییر برای بدتر ممکن است قادر به گرفتن شغل جدید و یا شغل دوم.

تغذیه صندلی جروم پاول روز چهارشنبه هشدار داد که عمق بحران می تواند در طولانی درد برای اقتصاد گفت: اقدام بیشتر توسط کنگره برای کاهش این آسیب می تواند ارزش هزینه بالا است.

“این واژگونی اقتصادی ثروت باعث شده است که یک سطح از درد است که سخت به تصرف در کلمات به عنوان زندگی طرح میتوانست به دلیل عدم اطمینان در مورد آینده” پاول گفت.

بررسی یافته ها همچنین برجسته کردن اختلافات میان کارگران با سطوح مختلف آموزش و پرورش با رفاه مالی کاهش در میان افراد با تحصیلات بالا و یا کمتر است.

مردم با آموزش و پرورش نیز بیشتر توانایی کار از صفحه اصلی; 63 درصد از کارگران با حداقل مدرک لیسانس مشغول به کار به طور کامل از خانه در طول هفته گذشته از ماه مارس در مقایسه با 20 درصد از کارگران با درجه و یا کمتر و 27 درصد از مردم با برخی از تحصیلات دانشگاهی و یا مدرک کاردانی.

این مکمل بررسی نظرسنجی از حدود 1000 در بزرگسالان بین آوریل 3-6.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

ایندکسر