همه گیر بافندگی بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن تجارت روز با رئیس جمهور

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه جشن آغاز جدید در آمریکای شمالی پیمان تجارت نمادین امضای امضای خود معامله تجارت با رئیس جمهوری مکزیک آندرس مانوئل لوپز Obrador در یک مراسم در کاخ سفید است.

امضای مشخص نادر دو حزبی دیپلماتیک برای دستیابی به یک رئیس جمهور خیره کردن یک تجدید حیات coronavirus همه گیر که او وارد یک گرم انتخابات فصل انتهایی سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن.

اما نخست وزیر کانادا جاستین ترودو محروم تهمت فرصت ارائه خود را به عنوان dealmaker-in-chief, پرش سفر در بخشی از نگرانی های مرتبط با بیماری همه گیر کوروناویروس و آمریکا تهدید به reimpose تعرفه های کانادا آلومینیوم و فولاد است.

در باغ گل رز, مراسم تهمت ستایش قرارداد و گفت: او را به صحبت می کنند به ترودو بعد در روز.

“ما باید یک روز جداگانه با کانادا پایین آمدن در زمان مناسب,” او گفت:.

در عین حال حتی به عنوان او basked در پیروزی خود معامله تجارت, رئیس جمهور, تلاش برای فرار از مشکلات داخلی همه گیر رفتن ظاهرا کردن اسکریپت به حمایت “با خیال راحت بازگشایی مدارس ما” را به عنوان بسیاری از کالج ها اعلام کرد قصد دارد برای ادامه جزئی یا کامل آموزشهای مجازی این سقوط.

“ما می خواهیم مدارس به باز کردن و رفتن در پاییز” او groused. “ما در حال پیدا کردن که یادگیری با کامپیوتر است که به عنوان خوب به عنوان یادگیری در دانشگاه.”

ایالات متحده-مکزیک-کانادا توافق رسما رفت و به اجرا در تاریخ 1 ژوئیه جایگزین توافقنامه تجارت آزاد آمریکای شمالی است که تا به حال اداره تجارت بین سه کشور از سال 1994. رئیس جمهور امضا از طرف ایالات متحده از ایران در ماه ژانویه پس از طولانی مبارزه در کنگره به پایان رسید که با آمریکا تامین تعدادی از تغییرات به معامله. مکزیک تصویب آن در سال گذشته و کانادا در مجلس greenlighted این بهار.

برای لوپز Obrador چپ متمایل پوپولیستی از انتخاب به عنوان رد مکزیک استقرار این دیدار فرصتی بود برای اطمینان بخشیدن به سرمایه گذاری جامعه لرزاند توسط خود انتخابات و تصمیم به انصراف از پروژه های زیربنایی مانند یک نیمه به پایان رسید فرودگاه. و آن را به هر دو طرف یک فرصت برای بحث در مورد “راه حل طولانی مدت” به مهاجرت مقامات دولت گفت: واشنگتن آزما.

کاخ سفید گفت: لوپز Obrador شناخته شده با حروف اول خود AMLO و هیأت همراه او بودند همه تست شده برای Covid-19 محض ورود خود را در کاخ سفید است.

مکزیکی رئیس جمهور مورد انتقاد قرار گرفته به صورت آهسته در پاسخ به این گیر و دو کشور باید دست و پنجه نرم با توجه به گسترش محدودیت های مسافرتی خود را در سراسر مرز مشترک. او مانند تهمت نمی پوشیدن ماسک محافظ در طول مراسم.

لوپز Obrador فراوان ستایش رابطه تاریخی از کشورها به عنوان به خوبی به عنوان جدید پیمان که شامل تقویت حمایت از کارگران مکزیکی و قوانین سختگیرانه تر برای چگونه آمریکای شمالی خودرو و قطعات خودرو واجد شرایط برای کاهش تعرفه های بین ملل. او استقبال رئیس جمهور تهمت را نسبتا دست-رویکرد دیپلماسی که او گفت: هرگز “به دنبال تحمیل چیزی بر ما که نقض حاکمیت ملی ما.”

“شما سعی کرده اند به ما در درمان به عنوان یک مستعمره” او گفت:. “به همین دلیل من در اینجا به بیان برای مردم ایالات متحده که خود را رییس جمهور این رفتار با ما با مهربانی و احترام است.”

این USMCA است تهمت بزرگترین تجارت, موفقیت, انجام دیرین خود را وعده به rip کردن اصلی نفتا که او برای مدت طولانی به نام “بدترین معامله تجارت تا کنون.” این معامله جدید است که انتظار نمی رود به طور قابل توجهی افزایش تجارت در این منطقه دلیل اصلی نفتا در حال حاضر حذف شده ترین تعرفه ها بین ایالات متحده و مکزیک و کانادا است.

این USMCA را در بالا بردن تولید ناخالص داخلی ایالات متحده با $68.2 میلیارد یا 0.35 درصد ششم سال پس از آن را به زور وارد با توجه به مستقل ایالات متحده بین المللی کمیسیون تجارت. آن را نیز ایجاد 176,000 مشاغل آمریکا در افزایش اشتغال 0.12 درصد ششمین سال ITC یافت.

این دیدار لوپز Obrador را برای اولین بار به واشنگتن و اول از مکزیک پس در دسامبر سال 2018 نشان دادن مکزیکی رهبر اولویت را به تمرکز بر روی مسائل داخلی بر سیاست خارجی است.

مکزیکی رهبران به طور معمول پرواز به پایگاه نیروی هوایی اندروز. اما لوپز Obrador ساخته شده است یک عادت میداد هواپیما خصوصی خدمات و حتی سعی در فروش خود دولت شیک پوش ریاست جمهوری جت این سال است. او وارد شدند در سه شنبه شب از طریق یک پرواز تجاری به فرودگاه دالس.

سفر خود را بحث برانگیز با بیش از یک دوجین اسپانیایی انجمن دموکرات برچسب آن را “تلاش آشکار برای سیاسی مهم آمریکا-مکزیک رابطه” و فراخوانی برای مغلوب ساختن پیشی جستن به لغو. اما سه سال پس از مقایسه مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات در مورد مکزیکی ها به نازی زبان لوپز Obrador جعلی پیش با سفر مشتاق به نشان دادن حمایت برای یک معامله است که مکزیک در مجلس سنا به تصویب 107-1 در ماه دسامبر گذشته.

پس از ورود به واشنگتن لوپز Obrador گذاشته یک تاج گل در بنای یادبود آبراهام لینکلن و در یک بنای یادبود برای رئیس جمهوری مکزیک پابلو بنیتو جوارز گارسیا که تا به حال یک رابطه نزدیک با لینکلن. او پس از آن عازم کاخ سفید برای یک سری از one-on-one گفتگو با تهمت و گسترش بحث بین دو کشور سیاستگذاران.

مغلوب ساختن پیشی جستن میزبان مکزیک رئیس جمهور و هیئت خود را برای یک “کار شام” در شب است که انتظار می رود به بزرگترین داخل سالن گردهمایی در کاخ سفید از زمان شروع این بیماری همه گیر.

Belying پوپولیستی خود شهرت لوپز Obrador به ارمغان آورد برخی از مکزیک ثروتمندترین کسب و کار غول به واشنگتن با او از جمله مخابرات کارلوس اسلیم سرمایه دار خیلی مهم جهان پنجم ثروتمندترین مرد و یک گروه از رسانه ها, صنعت و گردشگری از مدیران.

داخل سالن شام با مکزیک هیئت آمریکایی و مدیران کسب و کار خواهد شد تعداد حدود 50 مهمان همه آنها را آزمایش می شود برای Covid-19, با توجه به کاخ سفید. پس از آن, لوپز Obrador برنامه ریزی شده است به ترک و در ساعت 8 صبح پنج شنبه از ریگان ملی فرودگاه, دوباره پرواز تجاری به مکزیکو سیتی با یک توقف در میامی.

دانیل Lippman کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>