همه گیر اعتصاب در محوری برای زنان حرفه ای هاکی

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

زنان حرفه ای هاکی در حال حاضر در تحول مواجه است که تاثیر اقتصادی این COVID-19 بیماری همه گیر.

Jayna Hefford رهبر زنان حرفه ای بازیکنان هاکی’ Association (PWHPA) باقی می ماند بی واهمه در تلاش خود را برای حرکت زنان به لیگ مورد نظر آنها است.

نقشه راه است murkier اما به دلیل یک ویروس است که فشار دادن هاکی پایین لیستی از اولویت های انجمن در زمانی که زنان هاکی در تلاش است به منظور بالا بردن مشخصات آن است.

Hefford امیدوار است که نفوذ به PWHPA و بازیکنان خود را کشت این زمستان گذشته نیست برای هیچ.

“زنان در ورزش است که قطعا رفتن به رنج می برند به این دلیل و فقط به خاطر من فکر می کنم وجود دارد بنابراین مقدار شتاب در ورزش ما و در دیگران نیز هست” هاکی Hall of Famer گفت: کانادا مطبوعات در روز دوشنبه.

“ما هنوز در یک محل که در آن سرمایه گذاری نیاز دارد تا ساخته شود. آن را به سخت تر و سخت تر برای دریافت کنید که سرمایه گذاری در وضعیت فعلی است.”

پس از کانادا هاکی زنان لیگ (CWHL) خورده فقط بیش از یک سال پیش حدود 200 بازیکنان هاکی زنان تشکیل یک جمعی.

هدف آنها از نظر مالی پایدار در لیگ فراهم می کند که به طور منظم یخ, زمان, سلامت, بیمه و دیگر پشتیبانی می کند.

بازیکنان که شامل ستاره کندال Coyne Schofield, Hilary Knight, ماری-فیلیپ Poulin و ناتالی اسپونر باید دوری ایالات متحده بر اساس NWHL در حال حاضر گزارش شده بود و در حال گسترش به تورنتو.

برای ارتباط با طرفداران و نشان دادن تعهد خود را به علت PWHPA اعضای بازی های برگزار شده در نمایشگاه و مسابقات و نمایشگاه بازی در کانادا و ایالات متحده آمریکا از ماه سپتامبر به آوریل در رویای شکاف تور.

مسابقات برنامه ریزی شده در مارس 4-7 در توکیو لغو شد به دلیل COVID-19 اما مسابقات در تمپه, Ariz., همان آخر هفته شد و تور را آخر.

تصور همکاری با NHL

این PWHPA جذب حامیان مالی مانند Budweiser بائر آدیداس Unifor, Dunkin’ Donuts, Tim Hortons, راز و ماژلان شرکت.

اتحادیه نبود قادر به امن یک تلویزیون ایران اما مرتب به صورت زنده پخش اینترنتی بازی ها.

“این ممکن است کمی بیشتر به چالش کشیدن اما من معتقدم که ما هنوز هم کسانی که شرکای کنار ما و حمایت از ما” Hefford گفت.

اما لیگ PWHPA پیش بینی کرده است NHL در حال اجرا است.

NHL و برخی از آن باشگاه به هاکی زنان افزایش توجه و حمایت از این گذشته زمستان. لیگ گنجانیده شده 20 PWHPA بازیکنان و همچنین بازیکنان سابق Hefford و Cammi Granato به آن همه ستاره آخر هفته.

سازمان دیده بان | کانادا upends آمریکا در NHL all-star weekend:

ربکا جانستون و نغمه Daoust به ثمر رساند به عنوان کانادا ضرب و شتم ایالات متحده آمریکا 2-1 در اولین بازی از نخبگان زنان 3-در-3, ویترین. 0:35

نیز وجود دارد به گزارش NHL را توسعه داده است یک الگو برای زنان لیگ اگر چه کمیسر گری Bettman اظهار داشت موقعیت های NHL نمی خواهد درگیر در حالی که زنان لیگ است که هنوز هم عامل.

NHL است که اکنون با این بیماری همه گیر و تاثیر آن بر عملیات های خود را با این حال.

“ما همچنان به می خواهید برای کار با NHL همکاران و با NHL” Hefford گفت. “آنها باید بسیاری از چالش ها در صفحه خود را دارند. آنها در حال رفتن به باید به شکل کسانی که از اول به عنوان اولویت خود را.

“من فکر می کنم که در آن این است که به سرعت ما را در جایی که ما امیدوار بودیم ما خواهد بود فصل آینده است.”

زمان به طرح گام های بعدی

Hefford است زمان بیشتری برای طرح PWHPA استراتژی برای 2020-21 از او در سال گذشته زمانی که او بود به نام اتحادیه سرب عملیات مشاور یک ماه از اولین نمایشگاه و مسابقات در تورنتو است.

“فصل گذشته بود واقعا فقط هم انداخته تا آخرین لحظه” چهار بار در المپیک مدال طلای گفت. “این فوق العاده موفق در پایان ما, ما احساس می شود و ما آن را کشیده و با هم.

“قادر به تصمیم گیری های استراتژیک و باید برخی از زمان برای برنامه ریزی که واقعا جذاب چیز برای ما, اما آن را نیز دشوار است چرا که هیچ یک از ارتکاب به هر چیزی در حال حاضر.”

Hefford بود جونگ با گزارش های اخیر از پنج تیم NWHL گسترش به تورنتو.

“ما شده است بسیار واضح و روشن در مورد آنچه که ما اعتقاد داریم آینده زنان حرفه ای لیگ نیاز به نگاه مانند” او گفت:. “ما باور نمی کنیم کسانی که همه چیز در حال حاضر ارائه شده در هر زنان لیگ برتر.

“فروش بلیط روابط عمومی و بازاریابی نیاز به دسترسی به روزانه یخ زمان-زمان مربیگری کارکنان پزشکی و کارکنان قدرت و تهویه مردم و در طول سال پزشکی و سلامت, بیمه, دستمزد زندگی می کنند وجود دارد همه این عناصر ما باور داریم که اگر ما برای مبارزه با آنها را در حال حاضر . . . زمان در حال حاضر در ذهن ما است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>