همه گیر را تهدید می کند هیولا مشارکت مردم در ماه نوامبر

زمان در حال اجرا است به اجازه می دهد میلیون ها نفر از آمریکایی ها به رای دادن در این پاییز بدون ترس از ابتلا رمان coronavirus.

پست الکترونیکی رای گیری — رای گیری بهترین روش حفظ اجتماعی فاصله — است که به ندرت استفاده می شود در بسیاری از ایالت ها و کسانی که نمی گسترده پست الکترونیکی رای گیری ممکن است قادر به پیاده سازی سیستم های قبل از ماه نوامبر است. و در حالی که 33 متحده از جمله اکثر 2020 ریاست جمهوری میدانهای در حال حاضر اجازه می دهد هر رای دهنده به بازیگران در یک رای گیری توسط ایمیل کسی که می خواهد به تعدادی از این کشورها نیست آماده مسئولیت رسیدگی به این سرکوب از طریق پست-در برگه های رای است که می تواند در آینده راه خود را در ماه نوامبر.

در مصاحبه با سیاسی هشت انتخابات مدیران و رای گیری طرفداران حقوق گفت: آن است که هنوز هم بیش از حد دشوار است برای بسیاری از رای دهندگان به بازیگران غیابی حتی به عنوان دو سوم از بزرگسالان آمریکایی می گویند که می تواند ناراحت کننده رفتن به محل رای گیری برای رای دادن با توجه به بررسی مرکز تحقیقات پیو — و به عنوان محلی و ایالتی و فدرال دولت ها را تشویق و یا نیاز به آمریکایی ها در خانه بمانند.

عواقب می تواند لرزش 2020 انتخابات: مردم در انتخابات بوده است انتظار می رود برای شکستن مدرن سوابق اما در عوض می تواند به نوبه خود به شدت رو به پایین بر اساس مسیر این بیماری همه گیر کوروناویروس طول می کشد بیش از چند ماه آینده. این چهل تکه, سیستم پرتاب آچار به هر 2020 مبارزات انتخاباتی از آرای انتخابات ریاست جمهوری را به دولت های محلی و نامزد آنها به عنوان حرکت در حالت های مختلف قوانین و ظهور سیاست های تغییرات برای اطمینان از رای دهندگان خود را می توانید بازیگران آراء در میان coronavirus بیماری همه گیر.

انتخابات و رای گیری گروه های حقوق بشر در ادامه به تماس برای یک سرمایه گذاری عمده ای از دولت فدرال پیش از انتخابات عمومی برای کمک به کشورهای انطباق با کروناویروس تهدید. طرفداران باید به نام حداقل گسترش هیچ بهانه ای رای گیری غایب — که اجازه می دهد تا هر کسی که می خواهد برای رای دادن از طریق پست به انجام این کار — در سراسر کشور همراه با سرمایه گذاری قابل توجهی در انتخابات زیرساخت برای محافظت از فرد در رای دهندگان و نظرسنجی کارگران و مدیریت تغییرات در رای گیری.

“این است برای رفتن به یک چالش واقعی برای انجام این نوع تغییرات اساسی گفت: Trey, گریسون یک جمهوری خواه و سابق کنتاکی وزیر امور خارجه. “انتخابات مدیران ما برای خود. این کشور و ایالات متحده نیاز به تصمیم گیری در حال حاضر به قرار دادن آن دسته از مدیران و … را در [این] موقعیت به جلو و این چیزها است.”

Coronavirus اقتصادی تسکین قانون رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا شده در هفته گذشته شامل 400 میلیون دلار در تامین امنیت انتخابات کمک های مالی برای کمک به کشورهای “جلوگیری از آماده شدن برای, و پاسخ به کوروناویروس.” اما این که یک تعداد بسیاری هشدار می دهند که تقریبا به اندازه کافی.

“همه نیاز به کمک اما کنگره واقعا نیاز به تسویه حساب گفت: وندی Weiser, معاون رئیس جمهور برای دموکراسی در Brennan Center. “نظر من این است که آنها shortchanging دموکراسی ما در حال حاضر و مردم آمریکا است.”

برنان مرکز برآورد آن خود “Covid-19 انتخابات تابآوری اقدامات” — که شامل همه چیز از گسترش یک رای-توسط-mail گزینه برای هر آمریکایی با خیال راحت حفظ فرد در رای گیری و یک کمپین آموزش عمومی — هزینه خواهد شد $2 میلیارد دلار برآورد وایزر ایالت به نام “محافظه کار است.” دیگر تخمین می زند میخکوب کردن محکم کردن هزینه های حتی بالاتر است.

حتی در اوایل شیفت به سمت پست الکترونیکی رای گیری در آینده مقدماتی به اثبات رسانده اند پرهزینه و چالش برانگیز است.

در ویسکانسین که در آن مقامات مقاومت تعویق انداختن دولت, آوریل 7 مقدماتی از آنجا که وجود دارد نیز دولت های محلی و انتخابات عمومی برنامه ریزی شده برای همان تاریخ و مقامات منتخب و احزاب شده است هل دادن برای گرفتن رای دهندگان به درخواست غیابی به جای نشان دادن تا در فرد است. اما کارمندان سراسر کشور زد پاکت برای برگه های رای باعث خارجه به گام با اورژانس سفارش بیش از 1 میلیون اضافی پاکت.

فرماندار ویسکانسین ، تونی Evers, یک دموکرات نیز نامیده می شود برای هر رای دهنده به دریافت یک غایب رای گیری در اواخر هفته گذشته. اما انتخابات مدیران در دولت گفت: آنها نمی خواهد که این منابع برای انجام این کار Milwaukee Journal Sentinel گزارش و دولت جمهوری قانونی رهبران خودداری کردند در این درخواست خواستار آن لجستیکی غیر ممکن است.

همانطور که از صبح روز دوشنبه بیش از 883,000 مردم درخواست کرده اند غیابی در ویسکانسین بیش از 250 ، 000 رای غیابی بازیگران در سال 2016 مقدماتی — اما به خوبی از کل مردم در انتخابات آن سال هنگامی که در حدود 2.1 میلیون نفر رای دادند و در میان رقابتی ریاست جمهوری در مسابقات.

گرجستان و وزیر امور خارجه براد Raffensperger یک جمهوری خواه هفته گذشته اعلام کرد دفتر خود را از طریق ایمیل absentee ballot فرم های درخواست به هر یک از گرجستان 6.9 میلیون فعال رای دهندگان پیش از موکول مارس 19 اولیه. در مصاحبه با سیاسی قبل از coronavirus بسته امداد امضا شد به قانون Raffensperger برآورد این هزینه در حدود $13 میلیون برای رای گیری غایب عملیات و او گفت: دولت خواهد جذب برخی از هزینه ها به طور معمول به عهده استان ها با استفاده از موجود کمک هزینه فدرال پول است. “ما تا به حال بودجه کافی برای انجام این کار برای این انتخابات” Raffensperger گفت.

حرکت خود را — که برنده اندازه گیری تشویق از گرجستان حزب دموکراتیک نادر در یک دولت است که دیده است و عمده حزبی درگیری بیش از حق رای — تقریبا تضمین تعداد آرا توسط پست الکترونیکی به طور چشمگیری افزایش می دهد در این سال اولیه که تست می تواند دولت را در انتخابات زیرساخت ها است. Raffensperger دفتر گفت که فقط حدود 5 درصد از رای دهندگان در سال 2016 و 2018 انتخابات رأی از طریق ایمیل.

برخی از جمهوری خواهان در دولت blanched در Raffensperger طرح. دولت و مجلس دیوید Ralston به نام برای قوه مقننه به بررسی گسترش پست الکترونیکی انتخابات در دولت Atlanta Journal-Constitution گزارش داد و گفت اولیه باید بیشتر به تعویق افتاد. شهرستان دولت و Raffensperger سابق دولت قانونگذار رد Ralston را خواستار شد.

اما برخی کشورها تلاش کرده اند به وفق دهند. اوهایو آن دیدم مارس 17 اولیه پرتاب به هرج و مرج با یازدهم-ساعت نظرسنجی بسته شدن. دولت قوه مقننه در نهایت تصمیم به گسترش اولیه آن از طریق مارس 28 و نگه دارید و آن را توسط پست تنها.

اما قانونگذاران دولت تنها مجاز اوهایو وزیر امور خارجه فرانک لاروس برای ارسال کارت پستال به رای دهندگان با دستورالعمل در مورد چگونه به درخواست یک absentee ballot, فرم است که آنها می خواهم پس از آن باید برای به دست آوردن و ارائه به absentee ballot. لاروس یک جمهوری خواه می خواستم هر دو بعد اصلی و توانایی به طور مستقیم ارسال برگه های رای برای رای دهندگان. های حقوق مدنی بر این باورند فعلی مارس 28 سیستم disenfranchise نمرات از رای دهندگان.

و انتخابات عمومی خواهد بود بسیار گران قیمت و پیچیده به اداره از اولیه انتخابات در شرایط عادی اجازه دهید به تنهایی در حالی که مبارزه با یک بیماری همه گیر. به طور قابل توجهی افزایش تعداد افرادی که رای های پست الکترونیکی است که به عنوان آسان نیست که فقط پستی از برگه های رای. انتخابات مدیران و طرفداران توافق می کنید که آن را پیچیده و گران قیمت تغییر است که نیاز به آنجا منجر شود که ممکن است.

“با این حال مردم pivoting به سمت مقدماتی انتخابات عمومی است که بسیار بزرگتر از آزمون. حجم است که به طور چشمگیری بالاتر” Weiser گفت. “اولیه انتخابات تمایل دارند که بیشتر رای دهندگان که باید زمان آسان تر شرکت از انتخابات. … وظیفه عمومی انتخابات بسیار مهم تر است.”

چندین انتخابات کارشناسان هشدار داده است که کشورهای که در حال حاضر قوی رای-با-سیستم پست الکترونیکی در محل نمی خواهد بود قادر به ایستادن کاملا سیستم پست الکترونیکی در زمان انتخابات نوامبر و باید به جای تمرکز بر گسترش رای گیری غایب در حالی که به حداقل رساندن خطر برای فرد رای گیری. اما حتی مقامات در کشورهای که گسترده پست الکترونیکی رای گیری به دنبال راهنمایی بیشتر در مورد منابع مالی آنها باید در دسترس و اداری تغییر آنها می توانید.

“مردمی انجام انتخابات نیاز به دانستن در حال حاضر شروع به آماده سازی در حال حاضر گفت:” آریزونا دولت کتی هابز یک دموکرات است.

هابز است فشار اجازه می دهد تا عمدتا پست الکترونیکی رای گیری برای دولت آینده پایین-رای گیری اولیه و انتخابات عمومی در ماه نوامبر. اکثریت قریب به اتفاق رای دهندگان آریزونا در حال حاضر بر دائمی زود رای گیری لیست او گفت: به این معنی بسیاری از رای دهندگان در حال حاضر عادت کرده اند به گرفتن رای گیری در پست الکترونیکی.

اما حتی هنوز هم هابز وجود دارد گفت: چالش های مهمی مانند ساخت مطمئن شوید که ملت ناواهو رای دهندگان در دولت هنوز هم می تواند بازیگران برگه های رای و همچنین آموزش به رای دهندگان.

نیز وجود دارد برخی از جمهوریخواهان مخالفت با گسترش پست الکترونیکی رای گیری.

“رای دهندگان[s] باید مقدار زیادی از زمان برای درخواست پست الکترونیکی-در رای گیری اگر آنها را انتخاب کنید” میشل Ugenti-ریتا یک سناتور جمهوری خواه از آریزونا توییتی در مورد تماس به صورت تمام الکترونیکی انتخابات. “شهرستان های انتخاباتی باید تمرکز بر یاد رای دهندگان که وجود دارد این است که یک ایمیل به رای گیری گزینه برای کسانی که می خواهند برای جلوگیری از رفتن به محل رای گیری در طول این زمان از اجتماعی فاصله.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر