همه گیر را تهدید می کند به گسترش نژادی شکاف ثروت

سیاه پوستان و اسپانیایی ها از دست داده و خانه های خود را در حد نرخ بالاتر از سفید پوستان در سال 2007 مسکن, سقوط بسیاری مجبور به اجاره واحد است. در حال حاضر در آخرین بحران این مستاجرها که سخت ترین ضربه را تهدید به گسترش در این کشور در حال حاضر متناوب نژادی شکاف ثروت.

در حالی که کنگره امداد اجازه صاحبخانه به تاخیر در پرداخت فدرال تضمین وام مسکن — بیش از 60 درصد از بازار — مستاجرها هستند بیشتر آسیب پذیر است. مراقبت عمل ممنوع اخراج در فدرال حمایت های آپارتمانی اما این امر تنها در چهار واحد اجاره و اخراج حفاظت نمی کند کمک به ساکنان آپارتمان اجاره پرداخت.

به عنوان یک نتیجه, یکی از بزرگ بعدی جنگ در کاپیتول هیل خواهد بود بیش از یک فشار توسط پیشرو دموکرات مانند خانه خدمات مالی رئیس ماکسین واترز و بهداشت ، Sherrod قهوه ای, شامل میلیاردها دلار در مستقیم اجاره کمک در بعد اقتصادی امداد بسته است.

آبهای کالیفرنیا است که لابی سخت برای دریافت بسته نجات شامل او قانون ممنوعیت اخراج و کارگردانی 100 میلیارد دلار اجاره کمک به مستاجران ریالی در مسکن.

“من هشدار داد همه ما باید شامل من 100 دلار [میلیارد] برنامه ای برای محافظت از مستاجرها از اخراج” آب توییتی در آوریل 24. “من آماده مبارزه تا جهنم یخ بیش از آن را انجام داده!”

تسکین فوری می تواند سر دراز مدت خطر برای بسیاری از مستاجرها: تلاش مستاجران — از جمله تناسب تعداد اقلیت که شغل شده اند محو بحران — قادر خواهد بود به ماندن در حال حاضر در اجاره معنی آنها را می توان ناودان با پرداخت زمانی که اورژانس به پایان می رسد. آنها را پس از آن صورت نه تنها اخراج بلکه یک ضربه عمده به نمره اعتباری خود را که صدمه دیده توانایی خود را برای ایجاد ثروت برای سال آمده است.

تشکر. باربارا لی (D-کالیفرنیا.) به دنبال توقف فوری اخراج برای “انواع اجاره” نه فقط کسانی که فدرال یارانه.

“ما نمی بازیافت از آخرین رکود اقتصادی در شرایط از دست دادن یکی خانه” لی در مصاحبه ای گفت:. در جوامع رنگ “ما یک بیماری همه گیر پس از یک بیماری همه گیر.”

رشد سرخوردگی در میان مستاجران منجر به یک سری از اجاره اعتصابات در سراسر کشور در روز جمعه با معترضان از کالیفرنیا به نیویورک دعوت از مقامات دولتی به توقف رانت در طول بیماری همه گیر.

اما گرفتن فدرال کمک به ساکنان آپارتمان آسان نخواهد بود. مجلس نانسی پلوسی شکست خورده در تلاش برای شامل اجاره کمک و بخشش در آخرین بسته امداد با جمهوری خواهان با این استدلال که مستقیم پرداخت های نقدی دولت در حال حاضر ارائه شده به میلیون ها نفر از آمریکایی ها می تواند نسبت به اجاره.

و صرفا با لغو پرداخت اجاره بها — به عنوان ترقی خواهان مانند دانشجوی سال اول Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز (D-n. y.) حمایت کرده اند — را فلج بسیاری از صاحبخانه که پرداخت مالیات اموال به صندوق چیزهایی مانند مدارس. حتی مهلت قانونی برای اخراج افزایش نگرانی که صاحبخانه خواهد بود قادر به تصمیم اساسی پرداخت و طرفداران مسکن نگران هستند که وجود خواهد داشت یک موج اخراج پس از بحران عبور می کند.

برخی از جمهوری خواهان مجلس سنا مانند میچ مک کانل رهبر اکثریت در ضمن شروع به افزایش اعتراض به رشد قیمت از دولت تسکین تنظیم صحنه برای بیشتر دعوا بر سر هزینه های هر کمک تدارک رفتن به جلو.

در عین حال به صورت سیاه و لاتین جمعیت وضعیت وخیم است پس از آنها رنج می برند نرخ بالاتر از بستری شدن در بیمارستان و مرگ از آنجا که از virus. این اختلاف که ملی نمایشگاه مسکن داد, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت لیزا رایس می گوید امتیاز به “چند لایه” سیستمیک نابرابری که به مدت طولانی مرتبط نژاد با محل سکونت در امریکا با میراث دهه redlining است که در عمل انکار وام خانه برای کسانی که در اقلیت محله.

بیشتر چه, آن را آسان تر به خیاط کمک دولت برای افرادی که خود را خانه خود را به دلیل “ما در حال حاضر این مسکن های مالی دستگاه تنظیم مالکان اطراف” گفت: Zillow ارشد مدیر اقتصاددان Skylar اولسن.

که می دهد یک مزیت بزرگ به سفیده: در حالی که حدود 74 درصد از سفید خانوار زندگی می کنند در خانه های خود را تنها در حدود 44 درصد از خانوارها و 49 درصد از اسپانیایی خانواده ها را با توجه به داده های سرشماری.

“ساکنان سفید در حال گرفتن یک معامله بهتر چرا که آنها به طور نامتناسبی مالکان” برنج گفت.

و پس از داشتن یک خانه است که راه اصلی اکثر آمریکایی ها برای ایجاد ثروت و اختلاف در مالکیت خانه را تشدید شکاف بین نژادها. متوسط ارزش خالص یک خانواده سفید بود و نزدیک به 10 برابر ارزش خالص یک خانواده و یک کمی بیش از هشت برابر ثروت یک Latino خانواده در سال 2016 با توجه به فدرال رزرو داده است.

“آن را تبدیل به نفس-تقویت” اولسن گفت. “اگر من یک مانع برای مالکیت خانه من لازم نیست که منبع به تصویب که ثروت من لازم نیست که سهام را به منظور جلب در طی بد … واقعا مهربان بود از ابتدا برای بسیاری از دلایل برای دریافت بدتر است.”

Fannie Mae و Freddie Mac, دولت حمایت از شرکت هایی که خود یا تضمین نیمی از ملت را $11 تریلیون وام مسکن در بازار ایجاد شد برای تشویق مالکیت خانه. حمایت دولت برای اجاره — مانند کم درآمد مسکن کوپن اداره HUD — ناچیز است و در مقایسه ،

آن را نیز آسان تر به رویه پرداخت های از دست رفته بر روی پایان وام مسکن اولسن گفت: برای جلوگیری از هدف قرار دادن مردم با صورتحساب هنگامی که شرایط اضطراری را تصویب کرده است.

“واقعی درد خواهد آمد زمانی که شما شروع به پرداخت این بازگشت,” او گفت: پس از مالکان می توانید وام های خود را. “برای صاحب خانه وجود دارد گزینه های بیشتر — از آنها می توانید طراحی آن را به طوری که شما می توانید آن را به پرداخت در پایان دوره … اما با اجاره چگونه است که کار می کند؟”

ملی مسکن اقشار کم درآمد ائتلاف رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت دایان Yentel همچنین هشدار داد که سیاستگذاران ممکن است ایجاد “یک صخره مالی برای اجاره به سقوط وقتی که اخراج moratoriums برداشته و عقب-اجاره بدهکار است.”

سیاه و سفید و نرخ مالکیت خانه به اوج خود رسید و در 46.5 درصد در سال 2007 قبل از موج از سلب مالکیت از بیپشتوانه بحران فرستاده نرخ کاهش به قبل از سال 1970 پایین. اسپانیایی مالکیت خانه نیز موفق به بازگشت به سطح قبل از بحران بیش از 12 سال گذشته.

Latinos ساخته شده اند سود پس از رکود اقتصادی سال 2008 است اما کسانی که در ایالات متحده متولد شده را تا 52 درصد از نیروی کار اسپانیایی — نه به طور کامل بهبود با توجه به پیو تجزیه و تحلیل.

“Latinos شد سخت ترین ضربه از هر نژادی و قومی گروه از نظر ثروت از دست دادن در طول رکود بزرگ” گفت: Sonja دیاز, مدیر دانشگاه UCLA لاتین سیاست و سیاست ابتکار. “در طول پنج سال گذشته, Latinos داشته اند هدف افزایش سهم خود از مالکیت خانه در ایالات متحده و در واقع سودمند بوده است افزایش سهم ملی مالکیت خانه [اما] هر گونه رکود اقتصادی در ارتباط با coronavirus را تهدید می کند که.”

کنگره سیاه پارلمانی رئیس Rep. کارن باس (D-کالیفرنیا.) گفت: او در حال هل دادن “از بالا” مورد اجاره کمک و اخراج توقف بعدی برای تسکین بسته است. و تشکر. برندا لارنس (D-Mich.), که نشان دهنده بخش هایی از دیترویت است فشار شامل یک مهلت قانونی برای ابزار shutoffs.

بخشی از مشکل موجود اخراج مهلت قانونی با توجه به طرفداران مسکن است که آن را تقریبا غیر ممکن است برای بسیاری از مستاجرها به شکل اگر حمایت به آنها اعمال می شود زیرا آنها نمی دانند که آیا خود را صاحبخانه کرده فدرال حمایت وام مسکن. آب’ لایحه شامل 10 میلیون دلار برای HUD به “حمل از یک رسانه ملی به کمپین آموزش عمومی از افزایش حقوق مسکن” در طول بیماری همه گیر.

سیاه پوست و لاتین در خانواده ها پرداخت بالاتر سهم خود را از درآمد اجاره از سفید خانواده ها در بسیاری از مناطق عمده شهری با توجه به Zillow که در ماه های اخیر اخراج توده در حال حاضر در حال صدمه زدن به اقلیت ها مسکن امنیتی در یک تجزیه و تحلیل در هفته جاری منتشر شد.

در حالی که هر گونه شوک اقتصادی را با شدت بهم زدن آن جوامع این بحران شده است به خصوص ، اقلیت نژادی شده اند walloped با زیان کار و furloughs اقتصادی داده ها نشان می دهد عمدتا به دلیل آنها را تشکیل می دهند بخش قابل توجهی از کارگران در صنایع مانند خرده فروشی و خدمات مواد غذایی, آمار اولیه و سخت با خاموش شدن ناگهانی.

در اخیر ماهانه شغل گزارش از وزارت کار نرخ بیکاری افزایش 0.9 درصد از فوریه تا مارس, به 4.4 درصد — یک دوره است که به سختی شروع به در بدترین بیماری همه گیر شوک. در حالی که سفید و سیاه و سفید کارگران هر دو را دیدم همان 0.9 درصد افزایش اسپانیایی یا لاتین کارگران شاهد افزایش 1.6 درصد است.

که تشدید شکاف در به طور کلی نرخ بیکاری نژاد. نرخ بیکاری برای کارگران در ایستاده بود 4.0 درصد در ماه مارس در مقایسه با 6.7 درصد برای کارگران و 6.0 درصد به صورت لاتین کارگران است.

“ما تا به حال این نژادی بیکاری شکاف و آنها همچنان از طریق خوب اقتصادهای فقیر و اقتصاد” گفت: Olugbenga Ajilore اقتصاددان ارشد در سمت چپ متمایل مرکز آمریکایی پیشرفت است. “هنگامی که این بیماری همه گیر آمار, آن را فقط در واقع نشان داد که این ترک در ساختار است.”

این احتمال وجود دارد این شکاف بزرگتر خواهد شد در مارس شغل گزارش با توجه ممکن است 8. کارگران اسپانیایی حساب 18 درصد از اشتغال در اقتصاد اما 21 درصد در بالاتر از خطر صنایع به گفته های اخیر مرکز تحقیقات پیو تجزیه و تحلیل دولت داده است. سیاه, کارگران حساب برای 12 درصد از اشتغال به طور کلی اما 14 درصد در بالاتر از خطر صنایع.

در همان زمان سایر اطلاعات نشان می دهد اقلیت هستند به احتمال زیاد کمتر از سفید کارگران قادر به کار از راه دور. یک وزارت کار و تحلیل از اواخر سال گذشته نشان داد که 16 درصد از کارگران اسپانیایی گفت که آنها قادر به کار از خانه — به سختی نیمی از 31.4 درصد از غیر هیسپانیک کارگران که در گزارش همان.

“این Covid-19 همه گیر در معرض در کشور ما متفاوت از راه های که در آن مردم زندگی می کنند” CBC عضو ایوت کلارک (D-n. y.) گفت. “این رفتن به یک مقدار زیادی از کار و آن را برای رفتن به یک مقدار زیادی از بازتاب به طوری که ما خودمان را پیدا کنید در واقع در یک چرخه معیوب.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر