همه گیر upends برنامه های دولت برای گسترش بیمه سلامت

Category: پلیتیکو Comments: No comments

Coronavirus همه گیر است و از خط خارج دموکراتها تلاش در statehouses در سراسر کشور به آمریکایی ها بیشتر از دولت حمایت پوشش بهداشت و درمان.

یک بار بعید است معامله در اعماق قرمز کانزاس به گسترش مدیکید به حدود 150000 مردم فقیر بوده است که برای این سال است. در کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom را رها کرده است قصد دارد به گسترش پوشش به 27,000 مهاجر مستند نشده سالمندان پس از همه گیر منفجر $54 میلیارد سوراخ در بودجه دولت است.

و در کلرادو همه گیر متوقف شده گرم مقننه بحث بر سر یک گزینه به رقابت با شرکت های بیمه خصوصی — یک محور presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن مراقبت های بهداشتی پلت فرم. در همان زمان واشنگتن طرفدار بازگشت اندازی آن پیشگام عمومی گزینه برای این سقوط با استناد به چالش ایستاده تا این برنامه به عنوان بیمارستان ها و شرکت های بیمه سلامت در حال مصرف coronavirus پاسخ.

شانس که دموکرات ها می تواند به احیای بسیاری از این بلند پروازانه طرح پوشش بستگی دارد, سیاسی و اقتصادی چشم انداز است که ظهور پس از بهداشت و درمان اضطراری فروکش. به عنوان پیش آگهی برای بهبود سریع اقتصادی نامشخص باقی مانده است برخی از کشورهای مواجه با کاهش درآمد عظیم — از جمله کالیفرنیا و نیویورک و اوهایو — در حال حاضر ساخته شده و یا برنامه ریزی شده مدیکید کاهش به میلیون ها نفر از تازه علیه آمریکایی ها انتظار می رود به فشار خالص ایمنی برنامه مراقبت های بهداشتی برای فقرا است.

“هنگامی که خانه خود را در آتش است شما متمرکز در ساختمان دیگری بال گفت:” دموکراتیک سلامت استراتژیست Chris Jennings که مشاوره بایدن انتخاباتی.

متوقف پیشرفت در پوشش گسترش طرح همچنین می تواند محروم دموکرات ها از یک فرصت به ادعای حرکت در دستور کار سلامت خود اگر بایدن شکست جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و حزب اوکراین سنا در این پاییز. حتی در این سناریو بایدن به احتمال زیاد لذت بردن از باریکترین اکثریت و آن را به چالش کشیدن به فشار از طریق یک گزینه عمومی و سایر برنامه های بهداشتی به شدت مخالف توسط خواهان.

کلرادو بود که بشود برای یک نبرد شدید بر روی گزینه عمومی در این سال ارائه یک پیش نمایش از چگونه مشابه ملی تلاش می بازی. لیبریا Jared پلیس که به نفع این ایده از دو سال پیش تا به حال ساخته شده و تمام فشار برای قانون محکوم بیمارستان مخالفت با آن به عنوان حریص است. بیمارستان ها و شرکت های بیمه به حال مبارزه سخت حمله به این لایحه ماه و حتی قبل از آن به طور رسمی معرفی شده است.

دولت گزینه عمومی مصوبات از کمیته در ماه مارس قبل از coronavirus تعطیل مقننه. دیگر دموکراتیک-اجرای متحده مانند کانکتیکات و نیوجرسی است که برنامه ریزی برای کشف ایده در این سال نمی توان خیلی پیشرفت.

کلرادو لایحه را از چشم انداز سال آینده بستگی دموکرات برگزاری باریک خود دو کرسی اکثریت در مجلس سنا دولت — و اینکه آیا احساسات عمومی است که به شدت در بیمارستان ” به نفع پس از همه گیر.

تحت قانون دولت را در ارائه طرح های بیمه در حدود 7 تا 20 درصد ارزان تر از گزینه خصوصی را با پرداخت پزشکان و بیمارستان ها کمتر است. دولت پیش بینی شده حدود 18000 نفر به تازگی قادر به پرداخت هزینه پوشش خواهد برای ثبت نام در این طرح است.

“آن را نمی خواهد بود جلسه بعدی به می گویند ما نیاز به تلاش برای بهبود دسترسی به مراقبت های بهداشتی” گفت: دولت بهداشت ، کری داناون این لایحه را حمایت کنند.

عمومی گزینه منتقدان می گویند این ایده خواهد بود سخت تر فروش در statehouses پس از همه گیر طرح میتوانست به بیمارستان’ امور مالی با بسیاری از ارائه دهندگان بزرگ کاهش درآمد پس از لغو اعمال جراحی الکتیو در طول اقامت در خانه سفارشات.

“عمومی گزینه ایده های در حال رفتن به صورت جدید با مانع” گفت: James Capretta یک همکار در سمت راست متمایل American Enterprise Institute. “قانونگذاران در حال رفتن به احساس می کنید مقدار زیادی از فشار سیاسی از بیمارستان ها که می گویند در حال حاضر زمان برای حرکت بیشتر از ما بیمار پایه به تنظیم سیستم پرداخت.”

واشنگتن و رژیم صهیونیستی. جی Inslee است معتدل انتظارات بلندی اولین دولت خود را برای اولین بار-در-این-ملت عمومی گزینه است. تحت این برنامه تایید شده توسط مجلس در سال گذشته دولت قصد دارد به ارائه کمی ارزان تر از پوشش است که کلاه پرداخت به بیمارستان ها و پزشکان در زیر نرخ پرداخت شده توسط شرکت های بیمه خصوصی.

بیمارستان ها در دولت بودند که هرگز بزرگ طرفداران این ایده در حال balking در نرخ پایین تر با استناد مالی ویرانی از این بیماری همه گیر. Inslee به تازگی گفت: دولت در حال راه اندازی عمومی این گزینه سقوط به عنوان برنامه ریزی شده اما او گفت: آن می تواند سال ها طول بکشد تا سطح شیب دار به برنامه است.

در ضمن پزشکی طرح توسعه شده اند درهم در دو رنگ قرمز آمده است که تا این سال تا به حال طولانی در برابر این برنامه است.

در اوکلاهما که این کشور دومین کشور بیمه, نرخ کالیفرنیا ، کوین Stitt در روز پنج شنبه به نام کردن برنامه های خود را برای گسترش مدیکید در ژوئیه 1. حرکت در آمد یک هفته پس از Stitt وتو یک طرح برای تامین مالی توسعه اشاره کرد که مدیکید رو فشار بیشتر از حد انتظار از coronavirus پدید آمده است. هنوز هم وجود دارد شانس اوکلاهما رای دهندگان سبز-نور انبساط ماه آینده از طریق یک رای گیری همه پرسی هر چند پوشش به احتمال زیاد نمی خواهد اثر را در این سال است.

در مجاور کانزاس به لیبریا لورا کلی در اوایل سال جاری رخ داد یک معامله با رهبری دولت جمهوری خواه مجلس سنا به گسترش مدیکید. اما گسترش قوانین رو گرفتار کردن در میان یک مبارزه بیش از سقط جنین سیاست قبل از coronavirus متوقف ترین کار قانونی برای سال.

کانزاس تا کنون اجتناب کرد ساخت اورژانس کاهش بودجه و کلی گفت که او انتظار دارد مدیکید گسترش به تصویب در سال آینده.

“اگر این بیماری همه گیر انجام داده است هیچ چیز دیگری را نشان داده است که چگونه بحرانی دسترسی به مراقبت های بهداشتی است,” او در مصاحبه ای گفت:.

دو سوم از بزرگسالان در حدود دوازده متحده که نیست گسترش مدیکید برای بزرگسالان فقیر تحت Obamacare گفت: کشورهای خود را گسترش می باید با توجه به جدید قیصر خانواده پایه و اساس نظرسنجی که برای حمایت از این برنامه افزایش یافته است در طول بیماری همه گیر. حدود 1 در 4 بزرگسالان ثبت نام کرده و در مدیکید در حال حاضر انتظار می رود آنها یا اعضای خانواده شما به احتمال زیاد نیاز به ایمنی net برنامه در سال آینده.

چشم انداز است که بیشتر گسترش مدیکید holdout متحده پیوستن به این برنامه می تواند به سلامت از بودجه خود را. متحده امیدوار به ممانعت از کاهش عمده به مراقبت های بهداشتی و خدمات دیگر نگرانی در انتظار کنگره برای توافق بر سر یک بسته کمک های جدید که ارائه آنها صدها میلیارد دلار برای جایگزین درآمد از دست رفته. توافق, اما, می تواند هفته دور.

در کالیفرنیا Newsom ندارد گفت: زمانی که او ممکن است تجدید نظر در حال گسترش دولت بودجه بیمه سلامت به مهاجر ثبت نشده و سالمندان است. پوشش هزینه دولت حدود 87 میلیون دلار در سال اول.

آنتونی رایت, مدیر اجرایی حمایت از مصرف کننده گروه بهداشت و درمان دسترسی کالیفرنیا است که پشتیبانی از پوشش توسعه اقتصادی را دیکته می کند که آیا آن را در نهایت حرکت رو به جلو است.

“اگر اقتصاد ریباند در ‘V شکل به جای ‘L’ شکل است که می تواند به ایجاد فرصت های,” او گفت:.

راشل Roubein کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>