همه گیر upends مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ای برای کوچک کردن مراقبت های بهداشتی خالص ایمنی

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است نقل مکان کرد به زور به فشار محدودیت های بی سابقه ای در دولت بهداشت و درمان, کمک به فقرا تلاش به دنبال از محافظهکاران طولانی-برگزار اهداف برای شکل دهی مجدد بهداشت ایمنی net.

که جاه طلبی است ناودان به یک دیوار آجری در میان coronavirus — با کمک از جمهوری متحده با احتیاط از پشت برش پوشش بهداشت و درمان خود را برای فقیرترین ساکنان در طول یک بیماری همه گیر.

رای دهندگان حتی reddest نقاط کشور در حال تصویب و یا وزن مدیکید بسط به عنوان coronavirus اشک از طریق جوامع و تاریخی سطح بیکاری کارگران ترک بدون پوشش بهداشت و درمان. و فرمانداران جمهوریخواه نیست پوشش برای مغلوب ساختن پیشی جستن عمده ترین حرکت برای محدود کردن مدیکید: کار مورد نیاز برای بسیاری از بزرگسالان و جلوگیری از کمک های مالی به کشورهای به جای باز بودجه.

در حال حاضر جمهوری خواه کارشناسان که رهبری این حزب را به تفکر در Obamacare جایگزین اذعان محافظه کار در دستور کار است که با مطالبات عمومی. و بدترین اضطراری برای بهداشت عمومی در یک قرن است که در حال حاضر دامن زدن به بحث در مورد چگونه به فریم این حزب دستور کار سلامت در اطراف این لحظه زمانی که دموکرات ها لذت ببرید روشن رای گیری استفاده در مراقبت های بهداشتی مسائل.

“همه گیر همه چیز تغییر گفت:” توماس میلر ساکن همکار در محافظه کار آمریکایی سازمانی موسسه. مردم او گفت: احساس آسیب پذیر و درخواست دولت “چه شما را از رفتن به عرضه برای من است؟”

به عنوان نوامبر انتخابات با میلیون ها نفر از کار وجود دارد در حال رشد به رسمیت شناختن است که بیشتر مردم خواهد آمد بستگی دارد که ایمنی net. نزدیک به 1 در 4 آمریکایی که در پزشکی خود گفت: این احتمال وجود دارد که آنها یا اعضای خانواده را به نوبه خود به آن در سال آینده با توجه به بنیاد خانواده کایزر, نظرسنجی این بهار. پشتیبانی برای گسترش مدیکید نیز افزایش یافته است در کشورهای که در آن رهبران جمهوری خواه آن را رد کرد و با حدود دو سوم از رای دهندگان گفت: رهبران باید گسترش پوشش به صدها هزار نفر بیشتر است.

الزامات کار تحریم تهمت تنها در اثر در یکی از ایالت یوتا قبل از آنها بودند متوقف شد در این بهار به عنوان ویروس ساخته ویرانی اقتصادی. در جای دیگر دادگاه مسدود شده آنها — و یا کشورهای آمار نگه دارید دقیقا به این خاطر که آنها را دیدم حقوقی روند.

تنها یک دولت اوکلاهما امضا کرده است و برای مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه به کلاه بخشی از هزینه های پزشکی برای اولین بار در حق برنامه تاریخ است. اما این طرح می تواند از خط خارج توسط رای دهندگان تصویب یک رای گیری ابتکار عمل سفارش دولت به گسترش مدیکید بدون ضمیمه در سیاست های محافظه کار. میسوری رای دهندگان ممکن است به دنبال کت و شلوار در rebuking رهبران جمهوری خواه در یک شبیه گسترش مدیکید رای گیری در ماه آینده.

میسوری خواهد بود ششم دولت به چنین رای و گسترش مدیکید انجام داده و در همه آنها تا کنون از جمله در خصوص محافظه کار متحده مانند آیداهو و یوتا.

در ضمن سلامت و خدمات انسانی وزیر الکس آذر گفت: تهمت نمی ارائه Obamacare جایگزینی قبل از حکم دادگاه عالی قانون که بعید است که قبل از انتخابات. قانونگذاران جمهوریخواه کنگره که صرف سال اول مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری تلاش و شکست به کشتن Obamacare تا حد زیادی فاصله خود را از مغلوب ساختن پیشی جستن را در آغوش دیوان عالی کشور چالش را تهدید می کند که قانون بقا.

مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه کرده است کمی اطمینان وجود یک استراتژی برای حفظ پوشش مراقبت های بهداشتی برای بیش از 20 میلیون چه کسی را از دست می دهند اگر دیوان عالی در برابر Obamacare. رئیس جمهور بارها متعهد به ارائه ارزان تر و بهتر پوشش محافظت می کند که مردم با شرایط موجود اما آن وعده ها تضعیف حزب را decadelong در تلاش برای توافق بر سر جایگزینی است.

جمهوری خواه سیاست کارشناسان می گویند ایران در طول coronavirus بحران رها شده است بتواند برای مراقبت های بهداشتی پلت فرم زمانی که دموکرات ها در حال تسلط بر یک موضوع است که دوباره بالای ذهن رای دهندگان.

“چه جمهوری خواه مراقبت های بهداشتی در دستور کار در حال حاضر ؟ وجود ندارد اجماع در آن وجود دارد نبود یک اجماع در سال 2017 در آن هر دو است که بخش بزرگی از دلیل لغو و به جای شکست خورده” گفت: Avik Roy رئیس بنیاد تحقیقات در فرصت برابر, یک محافظه کار فکر می کنم تانک.

محافظه کاران را تشویق تهمت حرکت برای مهار پزشکی و تضعیف Obamacare به گفته آنها خواهد هزینه های پایین تر و ارائه بیمه درمانی مقرون به صرفه گزینه های. اما آن را بیشتر فراهم حمله علوفه برای دموکرات ها که با استفاده از مراقبت های بهداشتی برای افزایش ثروت خود را در سال 2018 انتخابات میان دوره ای و مشتاق به ویژه مغلوب ساختن پیشی جستن در دستور کار این سقوط.

“این یک خطرناک تر دستور کار تر از همیشه آن را به طور فزاینده ای سمی با رای دهندگان و ما در حال برگزاری خواهان پاسخگو” نوشته استوارت, رئیس, سخنگوی سناتوری دموکرات کمیته کمپین یک ایمیل.

نظرسنجی نشان می دهد که دموکرات ها حفظ و راحت سرب بیش از جمهوری خواهان در مراقبت های بهداشتی و مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به نظرسنجی ضعیف خود را در دست زدن به بدترین بحران بهداشتی در یک قرن. انتخابات سال پیام های بیل آمریکا تایید دو هفته پیش به دنبال یک کنتراست با مغلوب ساختن پیشی جستن سلامت حرکت خواهد گسترش Obamacare بیمه یارانه ها و همچنین تشویق باقی مانده 13 مدیکید گسترش holdout متحده برای پیوستن به این برنامه است.

یک سخنگوی کاخ سفید در دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن حمله به Obamacare در حالی که برجسته رئیس جمهور اخیر دیگر مراقبت های بهداشتی طرح با بهره گیری از هر دو حزب تجدید نظر مانند نشت انسولین هزینه برای سالمندان و گسترش telehealth ظرفیت در طول بیماری همه گیر.

“جهانی همه گیر تغییر نمی کند آنچه آمریکایی ها می دانند که: Obamacare شده است غیر قانونی شکست و بیشتر نشان می دهد نیاز به تمرکز بر مراقبت از بیمار گفت:” سخنگوی جاد Deere. “این محدودیت بیمار انتخاب نیروهای آمریکایی به خرید برنامه های غیرقابل تحمل و محدود بيماران با خطر بالا موجود شرایط را از دسترسی به پزشکان و بیمارستان ها به آنها نیاز است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن خود در تلاش است برای گرفتن نگه دارید و بر روی مراقبت های بهداشتی دیگر پیام ها در هفته های اخیر. پس از یک قاضی فدرال در ماه گذشته را تایید کرد دولت جدید نیاز است که بیمارستان افشای راز قیمت آنها مذاکره با شرکت های بیمه سلامت تهمت ادعا در توییتر این تصمیم را “بزرگتر از بهداشت و درمان خود را” — اشاره آشکار به قانون مراقبت مقرون به صرفه. نیاز نیست برنامه ریزی برای اثر را تا ژانویه و آن را عمده سوال که آیا جدید شفافیت حکومت را به زور پایین مراقبت های بهداشتی قیمت به عنوان حامیان ادعا می کنند آن را. بیمارستان ها هنوز در تلاش برای سرنگونی این حکم در دادگاه.

رئیس جمهور همچنین به تازگی chided دموکرات ها در قیمت گذاری دارو پس از بحث بیش از هر دو حزب در مجلس سنا قانون به هم ریخت اما جمهوری خواهان هرگز به طور کامل در آغوش این طرح است. شرکت های دارویی در ضمن افزایش قیمت بر روی صدها نفر از مواد مخدر در طول همه گیر هجوم تهمت را به سختی صحبت کردن در برابر این صنعت است.

برخی از محافظه کاران استدلال کرده اند که همه گیر شده و پرونده خود را برای مدیکید تعمیرات اساسی و حتی بیشتر با فشار دادن. بودجه دولت باید آمار گرفته از درآمد از دست رفته در طول خاموش شدن ناگهانی و در حال حاضر برخی از تقلیل هزینه های پزشکی است که به طور معمول یکی از بزرگترین اقلام بودجه. اما آنها اذعان دشوار اپتیک از دستور کار در این لحظه.

“ما چند ماه قبل از انتخابات تا عوامل سیاسی هستند در ذهن. و شما می دانید که چگونه رسانه ها گزارش چیزهایی است ؟ رسانه ها در گرایش به گزارش جمهوریخواه برنامه های بهداشتی به عنوان شر تلاش برای کاهش پوشش تضعیف ایمنی خالص و پس از جمهوری خواهان هستند” گفت: Brian Blase سابق مغلوب ساختن پیشی جستن aide که کمک به توسعه دولت جایگزین به Obamacare پوشش.

اما تهمت بزرگترین ایده برای مدیکید — بلوک-اعطای بخشی از هزینه های پزشکی برای اولین بار در این برنامه 55 سال سابقه- در حال حاضر مشاهده skeptically توسط بسیاری از فرمانداران جمهوریخواه با وجود دیرین محافظه کار برای حمایت از این ایده است. به جای دریافت یک در باز پرداخت بر اساس نیاز متحده را دریافت یکجا و آزادی بیشتر از بسیاری از برنامه های مورد نیاز. حامیان این ایده می گویند متحده بهتر می تواند خود را مدیریت پزشکی و برنامه های, اما منتقدان هشدار می دهند آن را ترک متحده با انتخاب کمی اما به قطع ثبت نام و خدمات در طول زمان از تنگنای اقتصادی به عنوان بسیاری از کشور در حال تجربه در حال حاضر.

“خطر متحده از یک مدیکید بلوک اعطای همواره رویدادهای غیر منتظره است که افزایش هزینه های مراقبت های بهداشتی و یا ثبت نام گفت:” لری لویت یک معاون اجرایی رئیس جمهور در بنیاد خانواده کایسر. “دو whammy یک بیماری همه گیر و بحران اقتصادی است به احتمال زیاد به کشورهای تامل است.”

این بیماری همه گیر در ضمن در حال گسترش استفاده از شبکه های ایمنی. بیشتر افرادی که از دست محل کار بیمه شده ثبت نام برای طرح Obamacare هر چند مغلوب ساختن پیشی جستن در برابر بازگشایی قانون مراقبت های بهداشتی بیمه بازار به طور گسترده تر به بیمه. دولت فدرال به طور موقت ریختن پول بیشتر به پزشکی برنامه های به ثبت نام است که انتظار می رود به رشد در طول همه گیر و کشورهای محروم از بریده خود را مدیکید رول در طول coronavirus اضطراری است.

برخی از قانونگذاران جمهوریخواه کنگره می گویند که آنها در حال رها کردن برنامه های خود برای مهار پزشکی و Obamacare — فقط با قرار دادن آنها را در خود نگه دارد.

خواه مطالعه کمیته سیاست بازوی محافظه کار مجلس در فاز دوم 58-صفحه چارچوبی برای یک Obamacare جایگزین آن پاییز گذشته منتشر شد. این بیماری همه گیر است تاخیر در برنامه زمانبندی برای اتمام طرح یک سخنگوی گفت.

بهداشت ، بیل کسیدی یک جمهوری خواه لوئیزیانا که نویسنده یک Obamacare به جایگزینی طرح که شامل یک گزینه برای مدیکید بلوک گرانت گفت: وجود خواهد داشت یک فرصت برای بررسی عمده برنامه مراقبت های بهداشتی پس از همه گیر.

“زمانی که مردم تحت فشار آنها واقعا نمی مانند تغییر” کسیدی گفت. “اما زمانی که همه چیز بهتر و سپس آنها را کمی بیشتر سطح راحتی با تغییر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>