پارالمپیک دوچرخه سوار Chernove تعقیب میلاد حماسه 1000 رکورد اما توکیو باقی می ماند از ذهن

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

سریعترین زمان هر کسی که تا کنون به پایان رسید قبل از میلاد حماسه 1000 است سه روز و 15 ساعت و 33 دقیقه است. اما در این سال کانادا پارالمپیک دوچرخه سوار پای Chernove با هدف تنظیم یک رکورد جدید.

“من امیدوار به انجام آن سریعتر است,” Chernove گفت: CBC Sports بیش از یک تماس تلفنی از زادگاه خود در کرنبروک, B. C. “به دنبال آنچه که من قادر هستم شاید کمی منصفانه سریعتر است.”

شروع جولای 18, Chernove حرکت از Fernie, B. C. خواهد شد و دوچرخه بیش از یک هزار کیلومتر به مریت. او همچنین ساخته شده در این رویداد جمع آوری کمک با پول رفتن به پارالمپیک پایه همان سازمان است که به کمک Chernove انتقال به رقابتی دوچرخه سواری.

“چه نوع از حوادث مختلف می کنم که کمک به بالا بردن آگاهی برای به حاشیه رانده شده و یا گروه های دیگر که ممکن است در حال حاضر در ذهن مردم به همان اندازه به عنوان آنها باید باشد وقتی که می آید به ورزش و برابری در دسترسی به ورزش” Chernove گفت. “من می خواهم به بخشی از بین بردن این موانع و ایجاد فرصت است.”

سازمان دیده بان | کرنبروک را پای Chernove آماده را به تسخیر میلاد حماسه 1000:

پارالمپیک دوچرخه سوار پای Chernove که 45 سال آغاز خواهد شد B. C. حماسه 1000 دوچرخه سواری, سفر در روز شنبه. 5:01

اما قبل از میلاد حماسه 1000 خواهد بود یک تغییر بزرگ برای Chernove.

44 ساله و رقابت در سطح بین المللی در هر دو مسیر و جاده دوچرخه سواری اما متخصص در سرعت حوادث بیش از استقامت. به مسائل سخت تر مسیر تقریبا به طور کامل خارج از جاده زمین با بیش از 11000 متر ارتفاع. Chernove شده است وعده غذایی برنامه ریزی و بسته بندی مواد غذایی برای روزهای منتهی به این رویداد به طوری که او می تواند غذا خوردن هر 20 تا 30 دقیقه طول سوار به منظور مصرف 6000 کالری آن را به او را از طریق هر روز.

چالش متفاوت از پارالمپیک

“من عصبی به دلیل وجود متغیرهای بسیاری است که در آن آمده است که من تا به حال به رقابت با قبل از” Chernove گفت. “تا آنجا که در شب وابسته به چراغ های نسبتا ناهموار و دشوار و ویژگی های off-road زمین و دانستن دقیقا چگونه است که بازی کردن با من محدود ناوبری مهارت و با استفاده از تمام تکنولوژی مورد نیاز برای آن.”

به علاوه, او نمی داند که چگونه بدن خود را واکنش نشان می دهند به همه که مواد غذایی است.

“من هرگز مورد آزمایش قرار معده من که راه قبل از او گفت:” با خنده. “بنابراین من کمی عصبی در مورد تمام چیزهایی که من می خواهم به یاد بیشتر در مورد از تجربه و این برای اولین بار است.”

اما در غیر این صورت Chernove احساس ذهنی و جسمی آماده است.

او دراز خود را در داخل سالن های نجومی در قرنطینه شده است و قادر به آموزش بیشتر از او تا کنون است قبل از: با هیچ رویدادی یا مسابقات به کار نسبت به او نیاز ندارد به همان اندازه استراحت و بازیابی.

“من در واقع کاملا به احتمال زیاد بیشتر مناسب تر از من تا کنون بوده است” Chernove گفت. “من پیدا کردن من می تواند در آستانه مناطق دیگر و نه احساس می کنم نیاز به هر گونه بهبودی پس از آن بیشتر استقامت و پایه-end طرف از چیزهایی است که باید به اوج خود رسید و فراتر از آنچه من قادر به انجام قبلا.”

و در حالی که کمک می کند تا برای میلاد حماسه 1000, Chernove نمی دانند که چگونه آن را تحت تاثیر قرار خود را حداکثر با حداکثر سرعت دویدن. او می گوید او فوق العاده بهترینها شخصی بلکه نکرده اند و در محیط به فشار خود را که سخت است.

توکیو هنوز هم اولویت

با وجود آینده چالش Chernove هدف نهایی است که هنوز توکیو.

“من مایل به سازش خود من سلامت و آمادگی توکیو برای این است که به دلیل اهمیت,” او گفت:. “من قصد دارم برای حفظ من فوق العاده سالم, برنامه تغذیه و اگر من به احساس می کنم مثل من هیدراتاسیون بود به یک نقطه که در آن من انجام هر گونه آسیب به بدن من را متوقف خواهد کرد.

“از آنجا که آن را تنها 400 روز یا تا زمانی که پارالمپیک به طوری که هر روز مهم است.”

با وجود برنده مدال از هر رنگ در ریو 2016, Chernove احساس می کند مانند او تا به برخی از ساخت تا به انجام است.

“بله پارالمپیک ریو بود یک موفقیت شگفت انگیز اما در ذهن من آن را هرگز واقعا بوده است,” او گفت:. “نیست که نماینده من قابلیت و قوی چگونه من رفتن به این رویداد است.”

سازمان دیده بان | Chernove نمایش ریو 2016 مدال حمل و نقل:

Chernove جمع آوری طلا و نقره و برنز در مسیر دوچرخه سواری در ریو 2016. 1:14

آن Chernove اولین پارالمپیک و مدیریت استرس و اضطراب ثابت دشوار است به نقطه ای که در آن او رفت و چند روز بدون خواب قبل به برخی از مهم ترین رویدادها. او به پایان رسید تا برنده طلا در زمان محاکمه نقره در 3000m فردی پیگیری و برنز در 1000m زمان محاکمه. و یک تصادف در جاده مسابقه محروم او را از دیگر طلا او به طور گسترده ای انتظار می رود.

“من قصد را بهتر مسافت خانه از توکیو از من از ریو,” او گفت:.

اما از آن خواهد شد تجربه خود را در این تابستان یکی که برای همیشه به یاد سال های المپیک و پارالمپیک رو به تعویق افتاد که نماینده بیشتر از چیزی زندگی خود را پس از پارالمپیک دوچرخه سواری خواهد بود.

“هنگامی که من انجام تعقیب پارالمپیک مدال طلا من قصد دارم به تعقیب راه به کسانی که مدال طلا قابل دسترس بیشتر را به مردم بیشتر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>