‘انگل’ موجب صرفه جویی در اسکار از آتشین جهنم ربطی

Category: دیلی بیست Comments: No comments

یکfter یک طاقت فرسا و پر هرج و مرج فصل جایزه اسکار رای دهندگان در نهایت لود خود آیووا انجمن و برنامه های خود را اعلام کرد Jellicle انتخاب یکشنبه شب. Blessedly آنها انتخاب درستی است.

انگل بهترین عکس برنده و من ممکن است به عنوان به خوبی می شود خزنده در اطراف Heaviside, لایه, من خیلی خوشحال هستم که فیلم مناسب به دست آورد. اما منجر به آشکار بود که بسیاری از گه-نمایش سیرک را به عنوان “اولین بار در کشور” سیاسی فاجعه و قطعا سینما بزرگترین گربه-tastrophe بیش از حد. (خوب ما در حال حاضر متوقف شود.)

هنوز هم به عنوان بزرگ ترین هالیوود سرایان می دانید محوری کار در هر پروژه نیلینگ پایان. 2020 اسکار قطعا انجام داد که اعطای تاریخی بهترین عکس پیروزی به کره جنوبی, هیجان انگیز, اولین فیلم غیر انگلیسی زبان را برای همیشه برنده آکادمی جایزه و محور قطعا ناخوشایند برنامه تلویزیونی و رفتارهاي جایزه فصل است.

انگل نیز اتفاق افتاده بود که با مایل, بهترین و مرتبط ترین فیلم ساخته شده در سال گذشته. البته, آن را مانند که تا به حال اهمیت این رای گیری بدن—در واقع آن را تقریبا هرگز—به عنوان توسط توربو شارژ از شوک زمانی که این فیلم اعلام شد بیش از presumptive برنده 1917 در پایان شب, به عنوان اگر کل صنعت فیلم گیر کردن انگشتان دست خود را در یک سوکت برق همه در یک بار.

به عنوان انگلرهبری مدیر بونگ جون-هو متصلب آن منجر چهار برنده که شامل بهترین کارگردان بهترین فیلمنامه اصلی و بهترین های بین المللی از ویژگی های مخاطب در تئاتر دالبی به نظر می رسید جمعی در یک حالت مات و مبهوت شادی آنها خیلی هیجان زده برای این نتیجه.

در پایان یک شب بود که به عنوان یک سرگرمی برنامه تلویزیونی یک فاجعه کامل وجود دارد شکوه نتیجه گیری محرک به تعقیب همه پایین قفسه صفرا را با. (تقریبا تمام سفید) ستارههای در ردیف جلو حتی رهبری یک شعار برای آوردن چراغ در میکروفون به طوری که بیشتر اعضای انگل تیم می تواند صحبت می کنند. که مارکس شاید اولین حرکت به جوایز اسکار دیگر گذشته است.

آنها خیلی هیجان زده است که در پایان فصل جایزه فرو رفته با جنجال بر سر مسائل سیستمیک از تنوع جنسیتی و به رسمیت شناختن این مهم مورد علاقه از کره جنوبی است که در آن مسائل جهانی در مورد کلاس و امتیاز بودند کاوش با بینش واضح تر از هر چیزی به بیرون آمدن از هالیوود در این سال برنده همه چیز.

آن را یک گیلاس در بالا از خراب-شیر بستنی و مغز گردو. (ببخشید Joaquin!) تمام شب انگل‘s پیشگامانه برنده شامل مصور یک آکادمی است که هیچ یادرفته ایده چه چیزی برای انجام با خود و یا چگونه به تکامل در کنار جامعه و صنعت است.

چه می گویند در مورد یک برنامه تلویزیونی اسکار که دو تعریف لحظات بودند مشاهیر در مخاطبان wincing, تعجب آنچه جهنم آنها مشاهده? (تبریک هر چند به Billie Eilish و Idina Menzel برای رفتن ویروسی!)

چه می گویند در مورد چقدر احترام به هنرمندان خارجی وقتی تمام بازیگران انگلکه قبلا برنده بهترین گروه در Screen Actors Guild بود نه تنها گذشت بیش به طور کامل برای بازیگری نامزد, اما هرگز انتظار می رود در واقع آنها را در وهله اول ؟

که باعث می شود انگل یکی از تنها 11 بهترین تصویر برندگان با هیچ بازیگری نامزد برای اولین بار پس میلیونر زاغه نشین 11 سال پیش. من تعجب می کنم چه هر دو کست مشترک…

فیلم پیروزی بود و اوج یک شب تعریف شده توسط شرم آور الگوی انتخابی نمایشی فراگیر.

که وجود دارد تنها یک بازیگری نامزد رنگ هریت‘s سینتیا Erivo نامیده می شد را بارها و بارها. برای اولین بار وجود دارد مناسب کباب از Chris Rock: “سینتیا را مانند یک کار خوب در هریت پنهان کردن مردم سیاه و سفید است که آکادمی او را به پنهان کردن همه سیاه نامزد.” اما دوم آکادمی-تحریم اجرای موسیقی در مورد تنوع و کار توسط مردم رنگ رای دهندگان نادیده گرفته mea culpa در محل واقعی تغییر تن خود خوش آمدید.

سپس سنگ را دوباره معرفی دیگر در حال اجرا تم/عمومی بشود از شب پیوست توسط استیو مارتین. “من فکر می کردم چیزی گم شده را از لیست در این سال” مارتین گفت که سنگ پاسخ داد: “Vaginas?” پیش از آن در شب, Natalie Portman راه می رفت روی فرش قرمز با یک اسکودوی کیپ دوخته شده با نام تمام زنان مدیران نادیده گرفته شده در یک نر مدیران زمینه است.

لیست بهترین عکس نامزد تنها بود اتاق را برای یک فیلم به کارگردانی و اجرای آن وجود دارد تا حد زیادی تعریف شده توسط افراطی ناشناس و مرد اسکار رای دهندگان ناله که حیله گر زمان جهش در Greta Gerwig اقتباس از زنان کمی بیش از حد سخت را برای آنها به دنبال دارد. (کسی که می خواهد به جای شرط در همان مردان ستایش یادگاری و یا آغاز به کار خود را به عنوان مورد علاقه در فیلم؟)

Overcompensating با پراکنده rah-rah لحظات فمینیستی انرژی آمد انقباض غیر ارادی ماهیچه القا اما عمدتا فقط ناخالص.

Brie Larson, Sigourney Weaver و Gal Gadot طرح که “همه زنان ابرقهرمانان” به آنها معرفی Eimear هیچ کس اولین زن رهبر ارکستر در اسکار’ 92-سال سابقه وحشی بود. هیچ کس رو به انجام دقیقا یک (1) سه دقیقه بخش نشان می دهد. دوستان عزیز اجازه ندهید که کاری انجام همه چیز! یک بخش به اندازه کافی است و ما باید خودتون خودمان را به طور همزمان به حرکت تشویق ایستاده و خودمان یک پت در پشت.

در پایان یک شب بود که به عنوان یک سرگرمی برنامه تلویزیونی یک فاجعه کامل وجود دارد شکوه نتیجه گیری محرک به تعقیب همه پایین قفسه صفرا را با.

بلافاصله پس از Hildur Gudnadóttir شد اولین زن برنده بهترین امتیاز اصلی—دوباره پس از 92 سال—برای کار او در بذله گو. او با استفاده از سخنرانی او برای تشویق زنان که شنیدن موسیقی “حباب” در آنها به “لطفا صحبت کردن. ما نیاز به شنیدن صدای خود را.”

آن لحظه زیبا, سمبل از شب ذاتی هرج و مرج: زودگذر نمونه از گذشته پیشرفت احساسات تند و تلخ در مورد جهان و صنعت در آن نقش دارند و واقعی جشن گرفت…. اما همه آن را به مبلغ صرفا بازخوانی آب ایستگاه در یک سوخته ماراتن از bafflement خستگی و نهادینه تعصب.

اسکار نیاز به یک میزبان. میزبان ارائه راهنمایی تزریق انرژی, داد و بیداد کردن همه چیز به تمرکز و کمک به حفظ gravitas که این مراسم نیاز است. قبل از نتیجه گیری را بسیار مورد نیاز بونگ آمار, برنامه تلویزیونی بود مرده تقلا کردن یک زامبی است که هنوز هم به نحوی افتاد بیش از این پایین نوار بود که مجموعه ای برای شب.

ارسال فقیر Janelle Monáe به باز کردن مراسم با Mister Rogers’ Neighborhood موضوع آهنگ بود و تقریبا مانند یک درخواست برای مهربانی به برخی از-به-می شود-بد نشان می دهد. پس از آن با یک موسیقی شماره تجلیل از تعدادی از فیلم های آکادمی توبیخ و سپس یک مونولوگ از مارتین و سنگ که به نظر می رسید به بیش مانند سندان در حال سقوط از آسمان به نظر می رسید به مجموعه ای از تن برای شب در “پسر اسکار واقعا نمی خورد نه ؟

چه کسی می توانست پیش بینی برای مثال برجسته از اسکار خواهد بود کمی در مورد گربه ها? (James Corden و Rebel Wilson pawing در میکروفون درخشان بود.) یا که Olivia Colman خواهد رها کردن بهترین کمدی مجموعه ای از شب ؟

بیشتر که به “امینم بیرون می آید و انجام کامل تفسیر ‘خود را از دست بدهند'” در اسکار کارت یکنوع بازی شبیه لوتو?

چرا که هیچ کس درگیر در نشان دادن آن احساس لازم به توضیح دهد که چرا این اتفاق افتاده است—یک عملکرد خاص از بهترین آهنگ اصلی برنده در آن 17th سالگرد به نظر نمی رسد که یک اسکار سنت—بیشتر توضیح قانع کننده ما می تواند پیدا کردن است که رپر نیست انجام شد و در حضور او قبول اسکار سال آهنگ برنده چیزی در حال حاضر به جبران است. اما چرا در حال حاضر ؟ با من تماس گرفت .GIF Idina Menzel because I ain’t got no clue.

برندگان بودند بیشتر گسترش بیش از حد معمول. صدای دسته ها رفت و به فورد v فراری و 1917چون من حدس می زنم ماشین ها و جنگ های بسیاری از سر و صدا. لباس های رفت و به زنان کمیچون کسانی که زنان آنها با پوشیدن لباس ؟ آرایش رفت و به بمبزیرا madadi مطمئن شوید که با استفاده از برخی از!

لورا درن برنده بهترین بازیگر نقش مکمل زن برای ازدواج داستاناست که تنها چیزی که در مورد اسکار. من که رای دادند برای او برای این عملکرد ؟ هیچ. آن است که یک چیز بد است که لورا درن دارای یک اسکار? هیچ!!! آن را بشویید.

براد پیت برنده بهترین بازیگر روزی روزگاری…در هالیوود است. پس از کل جایزه فصل در واقع ارائه استندآپ کمدی در تریبون او به نحو نامشخصی عصبی و وحشت زده و عصبی به جای باز کردن با یک بیانیه سیاسی: “آنها به من گفت من تا به حال 45 ثانیه تا اینجا که 45 ثانیه بیشتر از سنا به جان بولتون این هفته است.”

آن را سرگرم کننده هنگامی که یک بازیگر برنده جایزه برای عملکرد شبیه به این به عنوان یک شخصیت که پرنیان مظهر حرفه ای-طولانی تجدید نظر شود. البته چون من ممکن است هرگز متوقف نگرانی در مورد این براد پیت برنده جایزه اسکار برای یک بخش است که تبلور خود را از کل سهم را به مشهور پاپ و, فرهنگ, اما, جنیفر لوپز, آیا همان چیزی که در زرنگ و به جای آن باعث 700 Lindas به ایمیل من پس از من ستوده عملکرد او گفت: او یک زن عجیب و غریب—همیشه در همه کلاه.

پس از آن وجود دارد Joaquin Phoenix و بذله گو. این فیلم به عنوان اگر تاد Philipps گذاشته و تخم مرغ را در یک آسانسور شلوغ و سپس به اتهام همه به فرار. شما می خواهم فکر می کنم که خواهد بود نچسب به جز که در سنت sniveling نوجوانان که اجرای آن به جای آن ساخته شده او را محبوب ترین فرد در مدرسه, پس به صحبت می کنند. در این مورد بسیاری نامزد شده فیلم در شب اسکار.

قبل از این نتیجه بسیار مورد نیاز بونگ آمار, برنامه تلویزیونی بود مرده تقلا کردن یک زامبی است که هنوز هم به نحوی افتاد بیش از این پایین نوار بود که مجموعه ای برای شب.

ققنوس و گفتار عجیب و غریب بود و ناراحت کننده و مبهم قابل تحسین در یک نوع از نگران کننده است همه ما فکر آن خواهد بود. Inarguably اولین بار هر دو مصنوعی گاو تلقیح و قدرت صدای جمعی بودند استناد در پشت سر هم در اسکار مرحله این بود که اگر ققنوس تحویل بزرگترین سخنرانی که ماریان ویلیامسون هرگز این شانس را به من بدهید.

من قدردانی و تشویق سیاسی سخنرانی کردند. من نیز اتفاق می افتد به یک طرفدار انسجام. توجه داشته باشید که در من معتقدم که رنه زلوگر است که هنوز هم جایی در هالیوود پیدا کردن راه خود را به نقطه خود را در مورد آنچه که قهرمانان معنی به ما, اما او به یک helluva عملکرد جودی و خوب برای, خوب برای او باز گشت و برای او بهترین بازیگر زن اسکار.

این شده خیلی افتضاح به بحث در مورد در یک شب که تا پایان بسته بندی شده تمام لرزش از تماشای یک کودک نو پا در تلاش برای موفقیت در ضربه به حباب می ترکه.

فکر اینجا است: اگر شما نمی شیم میزبان به همین دلیل هر گونه حاشیه شادمانی? اگر آنها فقط پخش اعلام برندگان و سخنرانی های خود در روز یکشنبه, شب, شما می خواهم که از دست رفته است که پیچیده Janelle Monáe عملکرد Eminem rap برای برخی از دلیل سنگ و مارتین بمب خود را تک صدایی و زنده renditions از پنج نفر از snooziest آهنگ برای همیشه رقابت برای اسکار است. ایده آل برای تلفن های موبایل! من کامل دیوانه یا من فقط این کالا.

به لطف و پاداش از انگلهای آکادمی تحویل کالا. اما مطلوب نهایی نتیجه نمی تبرئه کثیف, سفر پیچیده آن را در زمان به دست آوردن وجود دارد. که نقشه راه نیاز به تعمیرات اساسی عمده ای حتی اگر ما به نان تست به بونگ امشب.

بنابراین او به من می گویند با تشکر از شما. من به نوشیدن تا صبح روز بعد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>