پدر و مادر می خواهند دانش آموزان را به پوشیدن ماسک در مدرسه در پاییز در میان بیماری همه گیر کوروناویروس: نظرسنجی

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

تقریبا دو سوم از والدین در یک نظرسنجی جدید می گویند که آنها بر این باورند که کودکان از بازگشت به مدرسه در پاییز باید پوشیدن ماسک حداقل بخشی از زمان است.

آخرین نظرسنجی در COVID-19 همه گیر توسط Leger و انجمن کانادایی مطالعات نشان داده است که 41 درصد از پاسخ دهندگان بر این باورند مدرسه کودکان باید ملزم به پوشیدن ماسک در حالی که آنها در اتوبوس و یا در مدرسه.

ادامه مطلب: بازگشایی مدارس ممکن است منجر به شیوع بیماری های, اما ما نمی توانیم به نگه داشتن آنها را بسته, کارشناسان می گویند

بیشتر از 21 درصد گفت: بله, به, ماسک, اما تنها زمانی که یک دانش آموز در خارج از کلاس در طول زنگ تفریح ناهار و یا اگر در اتوبوس — نشان می دهد آنها خوب با دانش آموزان مصرف کردن ماسک خود را یک بار در کلاس و نه در مناطق رایج است.

نیز وجود دارد یک گروه از پاسخ دهندگان حسابداری برای 28 درصد که اعتقاد بر این ماسک باید اختیاری.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

فعلی بهداشت عمومی مشاوره است که غیر ماسک های پزشکی می تواند حاوی ذرات عفونی در استفاده کنندگان خود را’ نفس کاهش خطر سرایت از مردم با COVID-19 که ممکن است می دانم که آنها در حال حمل این بیماری است.

در حال تحول شواهد COVID-19 هوابرد انتقال

در حال تحول شواهد COVID-19 هوابرد انتقال

این Leger آنلاین نظرسنجی از 1,524 کانادایی بیش از سن 18 سالگی صورت گرفت جولای 17 تا 19. این نظرسنجی نمی تواند با توجه به یک حاشیه خطا به دلیل آن است که یک نمونه تصادفی.

Leger معاون رئیس جمهور مسیحی Bourque گفت: برای حمایت از ماسک در مدرسه ممکن است افزایش بیشتر حوزه های قضایی اتخاذ اجباری ماسک اقدامات است.

او گفت: هنجارهای اجتماعی در حال حاضر در حال تغییر با توجه به شباهت در اعداد بین پاسخ دهندگان به نظرسنجی که گفت آنها حمایت ماسک در مدارس و کسانی که به گفته آنها با پوشیدن ماسک زمانی که آنها را به فروشگاه های مواد غذایی.

“بیشتر از نظر ما این پتانسیل برای ساخت ماسک اجباری بیشتر پدر و مادر احتمالا پیدا کنید که ماسک باید اجباری و همچنین” Bourque می گوید.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“هنجار اجتماعی است که ما باید با پوشیدن ماسک را فقط برو نزدیک ما به واقعی شروع سال تحصیلی.”

ادامه مطلب: ما واقعا می توانید نگه داشتن بچه ها از راه دور در مدرسه در میان COVID-19? آن را نمی خواهد بود آسان, کارشناسان می گویند

این نظرسنجی نشان می دهد بسیاری از والدین نگران هستند از ديدگاه بهداشت در مورد فرستادن فرزندان به مدرسه یا مهدکودک, حتی در حالی که نگرانی های اقتصادی فراوان در مورد پدر و مادر قادر به کار اگر آنها نمی باید مکان های امن برای فرزندان خود می شود در طول روز کاری.

شصت و دو درصد از پاسخ دهندگان نیز ابراز نگرانی در مورد فرستادن فرزندان خود به مدرسه است.

نگرانی بودند بالاترین در انتاریو که در آن مدارس بسته شده اند و برای ماه ها و کمترین ها در کبک بود که برخی از قدیمیترین مدرسه و مهدکودک reopenings در کشور است.

حتی کسانی که می گویند آنها نگران هستند به احتمال زیاد به نگرانی ها در راه های دیگر به طوری که یک کودک ممکن است بدون علامت عبور رمان coronavirus به پدربزرگ و مادر بزرگ گفت: Bourque.

Coronavirus: برنامه ریزی برای موج دوم در کبک مدارس

Coronavirus: برنامه ریزی برای موج دوم در کبک مدارس

“وضعیت بسیار پیچیده تر از فقط داشتن پسر یا دختر خود را در مدرسه” او گفت:.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

بسیاری از مدارس در حال کار بر روی برنامه ای برای بازگشایی مدارس در بسیاری از نقاط کشور که بسته شده اند و از ماه مارس زمانی که بهداشت عمومی مستندات دستور داده شد به سرعت گسترش COVID-19.

برخی مانند انتاریو با توجه به ترکیبی هفته در کدام گروه از دانش آموزان به طور فیزیکی در مدرسه بخشی از وقت و کار در خانه و یا اتصال با ویدئو کنفرانس برای بقیه.

نتایج نشان می دهد که 59 درصد پشتیبانی ترکیبی هفته مدرسه. در ضمن 31 درصد از پاسخ دهندگان مخالف چنین طرح.

ادامه مطلب: چه خواهد کانادا مدارس مانند پس از COVID-19? در اینجا چیزی است که می تواند تغییر

حدود نیمی از پاسخ دهندگان در این نظرسنجی گفت: کلاس اندازه باید نصف از شماره های معمول زمانی که مدرسه بازگشایی. بیشتر از 20 درصد بر این باور کلاس باید کوچکتر _ یک سوم از اندازه معمول.

فقط بیش از یک پنجم از پاسخ دهندگان یا 23 درصد گفت: Leger که اندازه کلاس باید در 100 درصد از آنچه را که آنها قبل از مستندات.

“اکثر مردم انتظار داریم که ما را از رفتن به مدرسه اما نه در یک کلاس عادی اندازه و نه با یک برنامه عادی,” Bourque می گوید.

مشاهده link ”

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>