اهل لوئیزیانا کلیسا که به مبارزه طلبیده ویروس مستند می میرد از COVID-19 اما کشیش ادعا می کند آن را یک دروغ

Category: دیلی بیست Comments: No comments

اهل که به طور منظم خدمات در لوئیزیانا مگا کلیسا ساخته شده است که سرفصل های ملی برای هجوم اجتماعی-فاصله سفارشات مرده است از coronavirus عوارض—اما کلیسا کشیش ادعا می کند این همه دروغ.

تونی طلسم, کشیش از زندگی خیمه کلیسا در باتون روژ صادر شد بزه احضار ماه گذشته برای بارها و بارها نقض یک دولت ممنوعیت اجتماعات بزرگ در میان coronavirus بیماری همه گیر. با وجود اتهامات او ادامه داد: برای برگزاری خدمات از جمله عید پاک یکشنبه در جمع است که او ادعا کرد 1,345 مردم حضور داشتند.

او قبلا ادعا کرد که کلیسای او بود و نه در خطر آلوده شدن به دلیل coronavirus بود “با انگیزه های سیاسی.” پیش از عید پاک خود خدمات او به رویترز گفت: “شیطان و یک ویروس نمی خواهد ما را متوقف کند… خدا را سپر ما از همه آسیب و بیماری است. ما می ترسند.”

اما, اهل, 78 ساله هارولد Orillion درگذشت در باتون روژ ما بانوی دریاچه بیمارستان در روز چهارشنبه. او علت مرگ ذکر شده بود به عنوان “سندرم زجر تنفسی حاد, 2nd ذات الریه, 2nd COVID-19,”, East Baton Rouge Parish پزشکی قانونی ویلیام ‘بیو’ کلارک در بیانیه ای گفت به The Daily Beast.

وکیل محلی جفری Wittenbrink که با حضور دو کلیسا حوادث در طول همه گیر و نشان زندگی خیمه در آن با چالش قانونی به لوئیزیانا رژیم صهیونیستی است. جان ادم ادواردز’ مذهبی تجمعات بان کی مون همچنین تایید کرد او در اکسیژن پشتیبانی در بیمارستان در روز پنج شنبه پس از آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

درباره گوشی توسط ایستگاه تلویزیونی WAFB تونی طلسم مورد مناقشه پزشکی قانونی علت مرگ را پیدا کردن برای Orillion. “این دروغ است,” او گفت: بدون توضیح. او گفت: یکی دیگر از ایستگاه WVLA که اولین گزارش در مورد مرگ که Orillion “درگذشت یک قلب شکسته” پس از اهل پسر درگذشت, هفته گذشته باعث شروع زودهنگام پارکینسون در Orillion.

“هارولد ندارد Coronavirus او هرگز در ونتيلاتور او ندارد COVID-19” او گفت:.

Wittenbrink تا به حال ساخته شده متعدد Facebook posts انتقاد لوئیزیانا مستند محدودیت و دفاع از طلسم را حق ادامه برگزاری بزرگ خدمات. “آیا دولت جلوگیری از ویروس ؟ یا اینکه خداوند جلوگیری از ویروس ؟ عیسی شفا مریض. مادر ترزا و تعداد بی شماری از پرستاران با حضور بیمار. ما quarantining سالم,” او نوشت: در یکی از پست.

او نوشت که بسیاری از اعضای طلسم جماعت فقیر بودند و تا به حال هیچ دسترسی به اینترنت و bussed به عبادت “از آنجا که آنها هیچ اتومبیل و او خوراک آنها را-نه فقط غذای روحانی اما مواد غذایی به طور منظم به عنوان به خوبی.” او گفت: طلسم “است که خودشیفتگی او خدمت گله خود را.”

در روز پنج شنبه او ارائه شده به طور قابل توجهی متفاوت نظر در دو مصاحبه داده شده از تخت بیمارستان.

“منظورم این است که من فقط نیست مراقب باشید. خدا می داند که من آن را کردم. بد چیزی است که من ممکن است گسترش به کسی. من احساس بد در مورد آن است,” او گفت: Baton Rouge, محلی, روزنامه حمایت کند.

Wittenbrink به عنوان محلی مشاور سابق, آلاباما, رئیس دیوان عالی عدالت Roy Moore, است که کمک به طلسم به چالش ادواردز’ ایالت مستند. او گفت: او با حضور در یک آوریل 2 اخبار همایش و یک مارس 5 خدمات کلیسا در زندگی خیمه. او بستری در بیمارستان روز سه شنبه پس از مبتلا به تب بالا و سرفه مداوم.

املا و Wittenbrink بلافاصله پاسخ به درخواست برای اظهار نظر در روز جمعه.

برای جلوگیری از غیر منتظره انفجار coronavirus موارد در دولت ادواردز اجرا ایالت “stay-at-home” سفارش در ماه مارس که در میان محدودیت های دیگر ممنوع تجمع بیش از 10 نفر.

او را به نام کسانی که در نقض این ممنوعیت خودخواه و “به شدت غیر مسئولانه” و در روز پنج شنبه گفت که دولت نمی خواهد میان ایالات متحده برای اولین بار به بازگشایی بر اساس کاخ سفید ارشاد منتشر شده توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

از روز شنبه وجود دارد حداقل 22,532 مورد تأیید و 1,156 مرگ و میر در کشور است.

پس از شارژ املا در مارس مرکزی رئیس پلیس راجر کورکوران گفت: پاستور تا به حال ساخته شده “بی پروا و غیر مسئولانه تصمیم گیری که در معرض خطر سلامت خود را به جماعت و جامعه ما است.”

“به جای نشان دادن قدرت و انعطاف پذیری از جامعه ما در طول این زمان دشوار آقای طلسم انتخاب کرده شرمسار ما برای خود ارتقاء او گفت:” در مارس 31, بیانیه.

طلسم باقی مانده است مبارز با این حال نشان می دهد در مصاحبه با TMZ که اگر هر یک از اعضای کلیسا مرگ از coronavirus آنها می شود انجام این کار را به نام خدا و آزادی است. “افرادی که ترجیح می دهند می تواند ظلم و ستم بیش از آزادی سزاوار نیست آزادی” او گفت:.

در یک ویدیو ارسال شده در چهارشنبه طلسم خواست parishioners به خود را اهدا $1,200 فدرال محرک بررسی به کلیسا. در فیلم دیگری ارسال شده در صبح روز جمعه او اختصاص داده شده یک آهنگ به مردم “که واقعا شده است رفتن را از طریق برخی از طوفان و محاکمه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>