جزئی باقی مانده از نیروهای کانادایی خلبان کشته در سقوط هلیکوپتر بهبود

جزئی باقی مانده از یک خلبان که کشته شد در کانادا نیروهای هلیکوپتر سقوط در اواخر ماه گذشته بازپس گرفته شده است و مقامات می گویند.

از طریق تست DNA, Ontario, رئیس پزشکی قانونی شناسایی کرده است همچنان به عنوان کسانی که از سروان. Brenden ایان مک دونالد, وزارت دفاع ملی گفت: در بیانیه ای در روز یکشنبه ،

این بیانیه به طور خاص استفاده از اصطلاح “جزئی باقی مانده است” به درخواست خانواده است.

“کاپیتان مک دونالد و خانواده ها از دیگر اعضای خدمه از دست داد در این تصادف شده است و اطلاع از این شناسایی است.”

ادامه مطلب: خانواده سوگوار Sub-سرهنگ متی Pyke پس از طوفان هلیکوپتر سقوط

جدید, گلاسکو, N. S. بومی یکی از شش در هیئت مدیره نیروی هوایی سلطنتی کانادا CH-148 طوفان هلیکوپتر که سقوط کرد در سواحل غرب از یونان در دریای ایونی در مارس 29.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

باقی مانده از Sub-سرهنگ Sey Cowbrough قبلا بازیافت. چهار نفر دیگر از اعضای خدمه خلبان سروان. کوین هاگن سروان. Maxime Miron-Morin زیر ستوان متی Pyke و استاد بدنی متی عموزاده — مرده فرض شده است.

ادامه مطلب: کشنده نیروهای کانادایی در سقوط هلیکوپتر شاهد HMCS فردریکتون خدمه: DND

“CAF جامعه ابراز عمیق ترین تسلیت به خانواده و دوستان و همکاران ما شش عضو دارد. ما امیدواریم که که آنها می توانید پیدا کردن برخی از راحتی در دانستن است که ما همه عزادار با آنها” DND گفت.

هلیکوپتر بازگشت از یک فعالیت آموزشی در زمان تصادف. این هواپیما بر اساس نیروهای کانادایی ناوچه HMCS فردریکتونکه مستقر شد به عنوان بخشی از یک ماموریت ناتو به نام عملیات اطمینان.

علت سقوط همچنان تحت بررسی است. DND می گوید: جستجو همچنان ادامه دارد.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر