احزاب مسابقه برای شکستن بن بست بیش از بودجه برای ناامید کسب و کار

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رهبران دموکرات و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در حال مسابقه برای برش یک معامله در tranche بعدی از coronavirus کمک این هفته پس از یک کلید کوچک کسب و کار صندوق امداد منقضی شده است.

سخنران نانسی پلوسی و رهبر اقلیت سنا چاک شومر شده اند مذاکره با وزیر خزانه داری استیون Mnuchin برای چند روز به پایان حزبی بست. اگر یک معامله نیست انجام می شود منابع متعدد در هر دو طرف گفت: پیشرفت قابل توجه ساخته شده است بیش از روز گذشته و یک توافق نهایی می تواند اعلام کرد این آخر هفته.

هنوز مذاکرات شکننده باقی می ماند و می تواند سقوط از هم جدا اگر هر دو طرف حفاری در.

شرایط توافق اخیر مرکز در 250 میلیارد دلار یا بیشتر برای چک های حفاظت از برنامه های که خود را خسته $349 میلیارد خزانه در روز پنج شنبه و همچنین حدود 75 میلیارد دلار برای بیمارستان است. دموکرات ها می خواهند برخی از پول برای کسب و کارهای کوچک در کنار مجموعه ای از جوامع با چند موسسات بانکی.

یک کلید نقطه چسبیده باقی می ماند اما: پول برای دولت و دولت های محلی در تلاش برای مقابله با اقتصادی خرید اینترنتی از ویروس’ مستندات. در شب جمعه دموکرات پیشنهاد به Mnuchin ارائه 250 میلیارد دلار در جدول برای چک حفاظت از برنامه به عنوان به خوبی به عنوان پول بیشتر برای بیمارستان به علاوه 150 میلیارد دلار برای دولت و محلات.

اما با توجه به دو جمهوری خواهان پس از مذاکرات پول برای دولت های ایالتی و محلی است که یک خط قرمز برای ایران خواهد بود و به احتمال زیاد باعث مخالفان که از خط خارج شدن هر گونه توافق است. چرا که کنگره در زنگ تفریح تا مارس 4, هر عضو می تواند جسم را به یک معامله. و جمهوری خواهان به احتمال زیاد به مخزن هر گونه توافق ارائه می شود که یک افزایش بزرگ در بودجه برای دولت و دولت های محلی خواهان گفت.

رهبری رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.), جمهوری خواهان تلاش برای تصویب 250 میلیارد دلار در کسب و کار کوچک کمک های اولیه در هفته گذشته. اما دموکرات ها را رد کرد و خواستار هزینه های بیمارستان و ایالات متحده و همچنین تغییرات در کسب و کار کوچک برنامه. شومر و پلوسی پس از آن به دنبال مذاکره با Mnuchin که تبدیل به یک کلید مجرا به ایران برای دموکرات ها در طول coronavirus بیماری همه گیر.

در میان بن بست, برنامه ای است که کمک می کند تا کسب و کار شناور نگه می دارد بودجه حقوق و دستمزد و هزینه های تمام شده و منجر به دور جدیدی از dealmaking. سنا برگزار خواهد شد طرفدار forma جلسه روز دوشنبه که با ارائه اولین فرصت برای کنگره برای تصویب هر گونه معامله مسجل بیش از آخر هفته. این خانه دارای یک طرفدار forma در روز سه شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>