پاسکال Siakam آگهی رپتورز به تاریخی تار و مار بیش از پیسرز

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

کایل لوری شده بود مشتاق به بیرون آمدن از NBA همه ستاره در سرعت بالا.

روز یکشنبه لوری تنظیم سرعت فوق العاده خطرناک در تورنتو رپتورز ” ترین کج پیروزی در تاریخ حق رای دادن.

لوری که می خواهم ششمین ظاهر در all-star game هفته گذشته در شیکاگو بود و 16 امتیاز و 11 پاس گل یکشنبه و رپتورز متوقف شده ایندیانا پیسرز 127-81.

“من هرگز مربی یا دیده کسی به عنوان سخت به عنوان این مرد در بسکتبال” رپتورز مربی نیک پرستار گفت: پس از آن. “آن را نهایی تعریف و آن را پاک کردن در بچه ها و نه تنها او را به آن راه که او نقش, هوشمند, او می داند که پوشش او می داند که مخالفان او, مطالعات فیلم, او می دهد بدن خود را به بالا مناسب است ؟

سازمان دیده بان | رپتورز تسلط پیسرز در پیروزی تاریخی:

تورنتو ضربان ایندیانا 127-81 برای خود 9 پیروزی راست در صفحه اصلی مجموعه حق رای دادن رکورد بزرگترین حاشیه پیروزی. 2:02

“تمام آن چیزهایی نوع از انتقال به سایر بچه ها . . . رهبری درست است؟”

لوری کشیده حرفه ای-بهترین خط متوالی دو-دو برابر به شش بازی در رپتورز’ نهم مستقیم پیروزی در Scotiabank عرصه است. همچنین رپتورز’ نهمین پیروزی خود را در تاریخ و زمان آخرین 10 گردش.

پاسکال Siakam اضافه شده 21 امتیاز در حالی که Serge Ibaka سون با 15 امتیاز و 15 ریباند. مت توماس به پایان رسید و با 17 امتیاز ترنس دیویس تا به حال 13, Rondae Hollis-Jefferson اضافه شده 12 و کریس بوچر بريدن پایین 11 پرتاب ریباند برای رفتن با نه امتیاز برای تورنتو (42-15).

Domantas Sabonis و هارون تعطیلات تا به حال 14 امتیاز هر کدام به بالا بدون زرق و برق پیسرز (33-24) که گم شد همه ستاره گارد ویکتور Oladipo (درد کمر).

در یک بازی پرستار به نام بهترین شروع-به-پایان عملکرد در سال های اخیر حافظه رپتورز زد نعل بیش از پیسرز از باز شدن مرد از برگزاری پیسرز به فقط چهار سبد در یک ضعیف 17.4 درصد در سه ماهه اول. آن زمان فرد VanVleet راه اندازی شد در حال اجرا اشاره گر سه چهار ثانیه به سمت چپ در نیمه اول رپتورز شد تا با 31 امتیاز.

“پرواز و اجرای پوشش توپ بود poppin’ و هر مرد که رفت و در آنجا بود آماده رفتن” پرستار گفت:.

پیسرز’ 32 امتیاز حاصل کار دو تیم در یک فصل کم برای نیم توسط حریف.

تورنتو در زمان 85-55 منجر به چهارم نگه داشته و پای خود را در پیسرز’ مجازی گلو و زمانی که Hollis-Jefferson متصل در یک سطل با 8:19 به بازی رپتورز شد تا 40.

“ما مجموعه ای از یک تن قبلا” Ibaka گفت. “به طور معمول زمانی که ما شروع خوب مثل این که ما نوع استراحت اما امشب به عنوان یک تیم ما انجام یک کار بزرگ متمرکز ماندن بر ما نگه داشته و کار با هم.”

پرستار خالی او را روی نیمکت برای نهایی پنج دقیقه و بازی را به خوبی در دست است. Back-to-back سه اشاره گر توسط به ندرت استفاده می شود تیرانداز ماهر توماس قرار داده رپتورز با 46 امتیاز 2:17 بازی و رپتورز بازیکنان روی نیمکت و رقص در جشن.

‘زنگ خطری برای ایندیانا

توماس شات 5-برای-7 از راه دور فقط در 15 دقیقه از عمل است.

پیسرز مربی Nate McMillan گفت: این بازی یک “wakeup call.”

“این تیم در حال پخش است برای چیزی بزرگ است و آنها به ما نشان داد آنچه فوریه, مارس, آوریل, اگر شما می توانید به مه و ژوئن آنچه در آن به نگاه و آنچه که شما رو به بازی در برابر” او گفت:. “آنها شروع به پریدن کرد بر ما آنها آمد و با شدت آنها با یک حس فوریت است که تیم متصل است در خارج وجود دارد.”

رپتورز شات 51.1 درصد در شب در حالی که برگزاری ایندیانا به 32.6 درصد و 24.2 درصد از سه نقطه محدوده. تورنتو outrebounded ایندیانا 57-39.

برنده شد تورنتو 13th در یک ردیف در خانه مقابل ایندیانا است.

رپتورز هنوز هم از دست رفته Gasol & Powell

“احساس خوبی به بازی شبیه به آن و تنها با داشتن سرگرم کننده” Hollis-جفرسون گفت. “که آنچه در مورد آن در پایان روز رقابت و داشتن سرگرم کننده است.”

رپتورز’ پیروزی آسان آمد و هنوز هم با وجود از دست رفته Marc Gasol (همسترینگ فشار) و نورمن پاول (انگشت شکسته).

رپتورز شتافت به 12 نقطه منجر قبل از روز یکشنبه بازی سختی دو دقیقه و ایندیانا برگزار شد و بدون یک هدف زمینه تا زمانی که مالکوم Brogdon را لیآپ پنج دقیقه به بازی. Siakam سه اشاره گر تا به حال تورنتو تا با 26 امتیاز و با 1:15 سمت چپ در اول و تورنتو در زمان 34-12 منجر به سه ماهه دوم.

ایندیانا شانس کمی بهتر در دومین کشیدن به عرض 17 امتیاز یک زن و شوهر از بار اما VanVleet را در حال اجرا با سه چهار ثانیه به سمت چپ در نیمی ارسال رپتورز را شکست 63-32 مزیت است.

رپتورز میزبان کنفرانس پیشرو Milwaukee Bucks در روز سه شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>