گذشته سی کانون روسای تماس پروب ویلیام بر

Category: پلیتیکو Comments: No comments

چهار رئیس جمهور سابق از سی بار انجمن را امضا کرده اند نامه ای خواستار این گروه برای بررسی اینکه آیا دادستان کل ویلیام Barr را نقض کرده است و قوانین آن. منطقه کلمبیا نوار اجازه وکلا برای تمرین در این شهر و این قدرت به آنها را مجازات برای شکستن قوانین آن و به لغو قانون خود مجوز.

شکایت استدلال می کند که بر شکسته است واشنگتن اخلاق قوانین نادرست بودن و نقض سوگند خود را به رعایت قانون اساسی همراه با اتهامات دیگر. و آن را برجسته چهار قسمت در بر زمان به عنوان دادستان کل را به صورت: او خصوصیات ویژه مشاور رابرت مولر گزارش در روسیه سال 2016 انتخابات دخالت خود را در انتقاد از یک بازرس کل گزارش در روسیه کاوشگر خود را در انتقاد از مقامات FBI در یک مصاحبه تلویزیونی, و نقش او در پرداخت مسالمت آمیز معترضان از میدان لافایت در خارج از کاخ سفید. یک سخنگوی وزارت دادگستری کاهش یافته است به نظر.

“آقای Barr مشتری است که ایالات متحده و نه رئیس جمهور” در این نامه می گوید. “در عین حال آقای Barr همواره تصمیم گرفته و اقدام به خدمت شخصی و سیاسی خود منافع رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به جای منافع ایالات متحده است.”

بار اولیه به شرح مولر گزارش خود از دست زدن به معترضان در میدان لافایت به مدت طولانی کشیده شده اشاره کرد و انتقاد. اما نظر خود را در بازرس کل گزارش FBI در روسیه پروب نشده کشیده شده که بسیار مورد توجه. در یک ان بی سی نیوز مصاحبه پس از این گزارش انتشار Barr به نام اف بی آی اساس برای باز کردن روسیه کاوشگر “بسیار شل و ول است.” در این نامه استدلال می کند که انتقاد بود نادرست است.

“در واقع این تصور که مشروعیت یک FBI تحقیقات را شروع باید در نظر گرفته شود تا پایان آن اگر اعمال گسترده به راحتی می تواند لرز شروع تماما مشروع سوالات برای ترس از دوم حدس زده” در این نامه می افزاید.

در این نامه همچنین استدلال می کند که بر شکست d. C. نوار قوانین زمانی که او با انتقاد از مقامات سابق اف بی آی’ تصمیم گیری در مورد روسیه پروب و پیشنهاد آنها می تواند تحت پیگرد قانونی قرار. در این نامه با تمرکز بر یک نظر بر ساخته شده است در رادیو فردا مصاحبه: “فقط به خاطر چیزی که حتی ممکن است بدبو به آسمان بالا و … به نظر می رسد [به] هر کس به بد ما هنوز به اعمال حق استاندارد و متقاعد شده است که تخطی از قانون جنایی.”

در این نامه استدلال این بیانیه می تواند ناعادلانه تاثیر بالقوه دادرسی کیفری علیه آن دسته از مقامات و این بار باید به دنبال استاندارد DOJ عمل کاهش به نظر در حال انجام تحقیقات است. جان دورهام آمریکا وکیل برای کانکتیکات در حال بررسی روسیه پروب ریشه. برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان از جمله کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع را رندانه است که او را به اتهامات جنایی علیه مقامات که مشغول به کار بر روی کاوشگر.

وزارت دادگستری سخنگوی Kerri Kupec به تازگی گفته فاکس نیوز که دورهام است که انتظار می رود به موضوع گزارش تابستان تا پایان. “هیچ تضمینی وجود ندارد در زندگی, اما ما قطعا امیدواریم که برای دیدن یک تا پایان تابستان. من فکر می کنم این مهم است,” او گفت:.

این شکایت را امضا کنندگان شامل یک میزبان از حقوقی کارشناسان اخلاق و سابق دولت وکلا. Andrea Ferster فیلیپ آلن Lacovara, Marna S. تاکر و ملوین سفید — همه روسای جمهور پیشین از سی بار نیز امضا شده است.

انجمن های نوار می تواند سال ها به نقد و بررسی انضباطی شکایت و فرآیندهای خود را محرمانه نگه داشته است. این نامه می آید که بر چهره انتقاد شدید از رهبران در حرفه قانونی است. در اواخر ماه گذشته رئیس کانون وکلای شهر نیویورک و صندلی از آن نیروی کار در قانون با ارسال نامه ای به بالا اعضای کنگره در تماس تلفنی با “نامناسب” برای کار خود و بالا بردن برخی از همان نگرانی های مطرح شده در این نامه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>