Pastrnak آخرین hat trick کمک می کند تا قدرت برونز گذشته Canadiens

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

دیوید Pastrnak شده است یکی از برونز’ قابل اعتماد ترین گلزنان این فصل است.

آخرین شب بزرگ آمد در هزینه یکی از بوستون رقبای دیرین.

Pastrnak به حال خود چهارم کلاه ترفند های نجومی و برونز نورد به سوم خود را مستقیما از پیروزی بر Montreal Canadiens, 4-1, در شب چهارشنبه.

“بدیهی است که بازی مونترال, آن را یک رقیب” Pastrnak گفت. “این بازی همیشه سرگرم کننده است.”

و حتی بزرگتر برای بوستون تیم که موفق به کسب هفت از آن گذشته هشت و در زمان سه نفر از چهار فصل سریال با, شمال, nemesis. برونز outscored این Canadiens 15-3 بیش نهایی سه نشست. مونترال دهکدهای از دست داد دو راست آن را به عنوان تلاش می کند به ماندن در شکار برای پلی آف.

پاتریس برگرون اضافه شده خالی-net هدف و Tuukka Rask به حال 28 صرفه جویی برای برونز برای بهبود به 13-0-6 در خانه در این فصل است.

سازمان دیده بان | Pastrnak میشود برونز برای پیروزی:

بوستون ضربان مونترال 4-1 دیوید Pastrnak آگهی NHL با 41 گل. 1:20

نیک سوزوکی به ثمر رساند مونترال هدف تنها. Canadiens goaltender Carey قیمت که اجازه داده بود دو یا کمتر گل در هفت قبلی خود را در 11 شروع می شود تا به حال 34 موجب صرفه جویی در.

Pastrnak در حال حاضر دارای هشت حرفه ای به طور منظم فصل کلاهبرداری کلاه و نه به طور کلی همه آنها به جز یکی که در دو فصل. او اولین برونز بازیکن با چهار کلاه کلاهبرداری در یک فصل پس از فیل اسپوزیتو در طول سال 1974-75 فصل است. تنها بازیکن در برونز سابقه با بیش کلاه کلاهبرداری در یک فصل شد اسپوزیتو که تا به حال هفت در سال 1970-71. Pastrnak می شود بازیکن دوم در NHL در این فصل با چهار کلاهبرداری کلاه پیوستن به واشنگتن الکس Ovechkin.

NHL بهترین گلزن (دوباره)

با 41 گل در فصل Pastrnak نیز طول می کشد بیش از NHL منجر به گل به ثمر رساند. Ovechkin و تورنتو Auston ماتیوز هر دو باید 40. افرا برگها و پایتخت بودند بیکار در روز چهارشنبه.

Pastrnak گفت که او نمی گرفتن رسیدن به 40 اهداف برای اولین بار در حرفه ای خود را برای اعطا.

“این چیزی است که من تا به حال انجام شده و در عین حال در زندگی حرفه ای من بنابراین بدیهی است که هیجان زده,,” او گفت:. “اما من نمی توانستم آن را انجام داده اند و بدون هم تیمی های من. تشکر بزرگ به آنها می آیند و فقط آن را نگه دارید نورد.”

Pastrnak را به ثمر رساند رگبار گلوله آمد و در یک شب که در آن شدت که در آن معمولا در سطح بالا بین رقبای دیرین. در مجموع 12 جریمه صادر شد از جمله شش برای سنگزنی.

برونز’ 23 ساله رو به جلو مورد نیاز فقط هفت دقیقه از دوره اول به پست بازی هدف.

براد Marchand ره یک پاس در خط قرمز و skated به Canadiens’ منطقه. از وجود او تقسیم مدافعان جف Petry و برت کولاک, چرخید و سرانجام به یک برش Pastrnak که سراغ یک مچ شات گذشته قیمت.

Marchand, Petry مخلوط آن را تا

Marchand صرف نهایی 1:12 اولین بار در مجازات جعبه همراه با Petry پس از وارد شدن به مختصری مسابقه کشتی در مرکز یخ بود که به سرعت شکسته توسط مقامات. تبادل زمانی آغاز شد که Petry بررسی Marchand به تخته. Marchand پاسخ توسط poking چوب خود را در Petry. بازگشت او به نفع منجر به هر دو به رها کردن دستکش خود را.

برونز از آن ساخته شده 2-0 در اوایل دوره دوم پس از Sean Kuraly در زمان جن دور از Petry برای شروع 2-در-1 با Pastrnak که تکمیل آن سخت مچ شات گذشته غواصی قیمت.

مونترال رو کمی شانس برای رفتن راه خود را فقط 36 ثانیه بعد گرفتن در هیئت مدیره زمانی که Scandella را شوت از داخل خط آبی ricocheted کردن هم تیمی نیک سوزوکی و Rask.

اما پس از جوئل Armia فرستاده شد به جعبه مجازات برای سنگزنی Torey Krug با 4:46 در سمت چپ در دوره Pastrnak خود هدف نهایی از شب در بازی قدرت 31 ثانیه بعد وقتی او قطع Petry را ترخیص تلاش Marchand را به ضرب گلوله در مقابل چین و تحت فشار قرار دادند و آن را به گوشه ای از net.

مونترال به ثمر رساند تا فقط سه گل در آخرین آن دو ضرر و زیان چیزی است که جناح برندان گالاگر گفت: چقدر تغییر هر چه زودتر به جای بعد.

“ما واقعا نمی تولید می شود که بسیار به هر دلیل” گالاگر گفت. “این ناامید کننده در یک حس. اما ما این تیم ناامید. ما نیاز به پیدا کردن یک راه به جمع آوری امتیاز.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>