Patrick Jones می خواستم یک شانس دوم. او Coronavirus.

Category: دیلی بیست Comments: No comments

این داستان منتشر شد در همکاری با مارشال, پروژه, غیر انتفاعی, سازمان خبری پوشش ایالات متحده در سیستم عدالت کیفری. ثبت نام برای خبرنامه خود را در اینجا.

وقتی Patrick Jones به نام اعضای خانواده خود را از یک زندان فدرال در ایالت لوئیزیانا او می خواهم به بحث در مورد چقدر سخت او در تلاش بود به بیرون. او می خواست برای بازگشت به تگزاس و باز کردن یک رستوران, خدمت, همه چیز از tacos به سینه به غذای روح. او حتی می خواهم آموخته را به شیرینی در حالی که در داخل.

اما بیشتر از همه او نگران بود پسر خود را ممکن است در مسیر زندان و پس از صرف مقدار بسیار زیادی از خود زندگی بزرگسالی در داخل و خارج از مشکل او می خواست به خارج در زمان به دخالت. “پاتریک هدف این بود که به خارج به تلاش برای متوقف کردن او از زندگی که نوع شیوه زندگی” به یاد می آورد جونز قدیمی Lateasha Crumpton-زدگی.

جونز خدمت شد و 27 سال برای فروش کوکائین در معبد شهر کوچک بین آستین و دالاس در سال 2007. سال گذشته بیش از وکلای او شده بود درخواست یک قاضی فدرال به او اجازه دهید تحت شرایط جدید اولین مرحله عمل از هر دو حزب عدالت کیفری اصلاحات لایحه امضا شده توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. “پاتریک سزاوار فرصت دیگری در زندگی” یکی از وکیل نوشت. قاضی رد درخواست اما جونز گفته خانواده اش او تجدید نظر خواهد بود.

“من می توانم شنیدن صدای او بود که او بسیار صدمه دیده است” گفت: خواهرش دبرا canady را از دست. “اما او همیشه در آنجا ماند قوی نسبت به من.”

در مارس 28, جونز شد اولین فدرال زندانی به مرگ به علت عوارض ناشی از COVID-19 با توجه به اداره زندانها آزادی مطبوعات. او 49. او برای اولین بار از پنج زندانی که پس از ابتلا به کروناویروس در FCI اوکدیل من یک زندان فدرال در ایالت لوئیزیانا است که دارای نزدیک به 1000 مردان است. این ویروس گسترش یافته است به طوری گسترده در این مرکز با توجه به لنز است که کسانی که نشان می دهد علائم دیگر در حال آزمایش است.

حتی به عنوان زندانها در سراسر کشور لغو بازديد خانواده و کلاس های آنها همچنان به خانه تعداد زیادی از سالمندان و در غیر این صورت مردم آسیب پذیر است. ایالات متحده دادستان کل ویلیام بر دستور مقامات برای آزادی برخی از زندانیان فدرال اما طرح او مورد انتقاد قرار گرفته به صورت بالقوه به استثنای مردم با قبل از دستگیری بسیاری از آنها تمایل به سیاه و سفید. بحث بر سر آنها دولت باید آزادی در طول این بحران بهداشتی آینه سال کشمکش سیاسی تحت هر اوباما و مغلوب ساختن پیشی جستن بر کسی که سزاوار یک شانس دوم و که به احتمال زیاد به ارتکاب بیشتر جرم.

اگر چه بعید است Jones شد تا کنون شخصا ذکر شده در سالن از قدرت او نوع دیگری از این مناظره بودند.

“در مورد او این است که دقیقا همان نوع مورد ما نیاز به دست و پنجه نرم کردن با” گفت: Kevin حلقه, رئيس جمهور از انجمن حمایت از خانواده در برابر اجباری حداقل اشاره به این که جونز بود که برای اولین بار مواد مخدر مجرم بلکه نبود “تکرار خشونت مجرم که هرگز تغییر خواهد کرد.” هنوز حلقه که خود قبلا زندانی در نظر گرفته جونز جمله از 27 سال بیش از حد: “او کشته شد قبل از coronavirus او را کشتند چرا که حکم پوچ بود.”

در مورد جونز در اوایل زندگی است در رمز و راز و حتی به برخی از بستگان نزدیک. Canady را از دست, که 16 سال جوانتر گفت: آنها بیولوژیک مربوط به, اگر چه آنها به عنوان یکی دیگر از خواهر و برادر. “مادر بزرگ او فوت کرد زمانی که او بود 6 و او حوصلگی بین اقوام و خیابان برای بقیه از دوران کودکی خود” نوشت سابق خود وکیل, آلیسون Looman در اکتبر 2019 به عنوان او یک قاضی به او را به عنوان مستحق آزادی است. “توسط سن 16 پاتریک آغاز درگیر شدن در جرم و جنایت خرده. با توجه به فقدان ساختار و یا حمایت خود را در طول دوران کودکی این ممکن است کاملا تعجب آور است.”

در همان زمان جونز اعضای خانواده گفت: آنها دیدم طرف دیگر به او که او نگهداری حقوقی اشتغال به عنوان یک نوکر که او نیز در زمان مراقبت از چمن. “او دوست داشت برای تعمیر اتومبیل” گفت: canady را از دست یادآوری چگونه آنها می خواهم به رانندگی در اطراف در یک کادیلاک او می خواهم مرمت. او به نظر می رسید برای همیشه در حال حرکت است. “او همیشه می خواهم ما را به کار: ‘هی برو این گیاه بوته گل رز است.'” او شناخته شده برای آزمایش در آشپزخانه, با توجه به اعضای خانواده که منجر به این نام مستعار “ریز ریز کردن ریز ریز کردن.”

در حدود سال 2001 او را سقوط در عشق با یک زن که تا به حال نقل مکان به منطقه معبد با چند فرزند از آلاباما و آنها دارای یک پسر با هم. “او دوران کودکی او را می خواهم بیشتر می خواهید بهتر برای کودکان و نوجوانان” canady را از دست گفت.

جونز قدیمی Lateasha Crumpton-زدگی گفت که او هرگز به خاطر هیچ نشانه ای از فعالیت های غیر قانونی در خانه. او مشکوک آنها در بخشی از یک تلاش برای ارائه خود را برای رشد خانواده — او تا به حال چندین بچه های خود را همراه با stepkids — پس از سال ها از احساس تنهایی. “او واقعا نمی باید هر کسی به نوبه خود به” Crumpton-زدگی گفت.

او گفت که او نگه داشته تا با مادر او حتی پس از او قفل شده بود به طور خلاصه در اطراف 2005. آنها تقسیم و او دوباره ازدواج کرد. سپس در سال 2007 جونز دستگیر شد و پس از یک معبد افسر پلیس در حالی که به دنبال یک فرد متفاوت در آپارتمان یافت ابزار مورد استفاده برای تمیز کردن لوله بعد از سیگار کشیدن کراک کوکائین. جونز شده بود به جرم سرقت نه بار (همه ناشی از یک ولگردی و قانونی شکنی زمانی که او 17 به گفته یکی از وکلای او) و همچنین فروش مواد مخدر بود و حکم برای دستگیری او چرا که او می خواهم نقض شرایط آزادی مشروط خود را. افسر جستجو آپارتمان پیدا کردن 23.1 گرم کراک کوکائین با توجه به سوابق دادگاه و 21.4 گرم پودر کوکائین است.

جونز را شهادت در دادگاه او را که با هم آنها را تولید و به فروش مواد مخدر و بر اساس حساب دادستان متهم او را با 425.1 گرم کراک کوکائین حتی اگر این مقدار گسترده بود هرگز یافت نشد. (پس از شهادت همسرش دریافت کرد و سه سال آزادی مشروط و.) حکم او نیز افزایش یافته است چرا که آنها زندگی می کردند در 1000 فوت از یک تاریخ و کالج. او پیش بینی تاریخ انتشار شد Aug. 9, 2030 پس از پنج سال از نظارت.

طول جمله می توان به ضد مواد مخدر مصوب سال 1986 گردد سپس توسط-بهداشت ، جو بایدن که بسیار افزایش الزامی حداقل جملات برای کرک کوکائین در مقابل پودر کوکائین است. این ماده بعدها مورد انتقاد قرار نامتناسب مجازات آفریقایی-آمریکایی است. “جاده ای به جهنم هموار است با نیت خوب” بایدن بعد از آن گفت.

جونز به زندان رفت فقط به عنوان قانونگذاران فدرال بودند شروع به تجدید نظر چنین طولانی زندان برای جرایم مواد مخدر. یک سال به حکم کنگره کاهش می یابد (بدون حذف) اختلاف بین ترک و پودر کوکائین است. در نهایت اوباما بیشتر رفت اعلام کرد که او شخصا به دخالت رایگان متعدد فدرال زندانیان با اعطای آنها را بدانند. جونز در میان متقاضیان.

اگر چه او دریافت چند انضباطی و تخلفات داخل زندان, پرونده های دادگاه نشان می دهد که تا سال 2016 با یک مقدار دیگر جمله از او می خواهم همیشه در خدمت او تبدیل شده بود زندگی خود را در اطراف. (Criminologists اغلب صحبت از مردم “پیری” از جرم و جنایت است.) “مولد کارگر” سرپرست نوشت: در مورد کار خود را دوخت دکمه بر روی تی شرت. او برای مطالعه خود GED و زمان کلاس با نام مانند “پنج راز برای پیدا کردن یک شغل” و “بلیط به آینده است.” از زندان او فرستاده اعضای خانواده عکس از مردان که موهای او بافته. “برادر من است که از اشتباهات خود را,” او خواهر canady را از دست نوشت.

یک پسر که او در گذشته به عنوان یک کودک نو پا بود و در حال حاضر یک نوجوان. “من نگران پسرم را به دنبال خواهد داشت پایین جاده اشتباه پدرش را” مادرش, Claudette Crumpton نوشت: رئیس جمهور اوباما که تا به حال ساخته شده “مسئول بودن” تمرکز دولت او. “مذاکرات آنها زمانی که با او تماس لطمه می زند و من به عنوان یک مادر” او توضیح داد: “برای دیدن فرزند من گریه شب پس از شب گم شده خود را در سال با پدرش است.”‘

اگر چه اوباما تبدیل جملات از 1,715 مردان و زنان بیشتر از هر رئیس جمهور در دهه روند انتقاد قرار گرفته بود برای آن کندی و استبداد. “انسان در تصمیم گیری همیشه نمی توان کامل” کاخ سفید مشاور نیل Eggleston گفت: مارشال پروژه.

جونز رد شد. “زمان منجر به اعتقاد من ممکن است دادخواست خود را نمی شد مورد بررسی در همه,” جونز وکیل بعد از آن نوشت. هنگامی که او به او گفت, خبر بد او اشاره کرد: “او ابراز نگرانی نه برای خود بلکه برای من … این یک مثال گفتن از چه نوع و فرد دلسوز پاتریک است.”

واشنگتن تجدید نظر از عدالت کیفری قوانین ادامه داد: به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان و یک ائتلاف دو حزبی از قانونگذاران تصویب اولین مرحله عمل 2018 ساخته شده است که زندانیان مانند جونز واجد شرایط برای انتشار توسط رندر اوباما-دوران سیاست تغییرات عطف به ماسبق.

در طول اجرا به تصویب قانونگذاران جنگیدند و آنها همچنان به مبارزه امروز بیش از این که آیا کسانی که با توجه به احتمال دوم ممکن است مرتکب جرایم جدیدی است و این که آیا لازم است که عبارتند از: افرادی که مرتکب جرایم خشونت آمیز به عنوان مستحق این شانس.

جونز بود دوباره جرم در گذشته نیز مرتکب سرقت به عنوان یک نوجوان و یک جرم است که در نظر گرفته شده است هر دو خشونت آمیز و غیر خشونت آمیز در زمان های مختلف. اما پس از مغلوب ساختن پیشی جستن امضا اولین مرحله عمل جونز اعمال دوباره به ترک زندان در اوایل. وکیل او به دادگاه گفت که

قوانین جدید امضا شده توسط اوباما و مغلوب ساختن پیشی جستن یک تصویر واضح و روشن است که حکم او شده بود بیش از حد و جرائم او متعهد به عنوان یک نوجوان هنوز در حال برگزار شد و در برابر او را به عنوان او نزدیک 50.

جونز خود نوشت: به دادگاه. “من احساس می کنم که با اعتقاد و حکم نیز یک مجازات است که فرزند من تا به حال برای تحمل و قدرت نیز وجود دارد هیچ کلمه ای برای چگونه پشيمان هستم,” او نوشت. “من او را دیده نمی شود پس از او سه ساله بود.” وی در ادامه با اشاره به زندان شماره شناسایی “83582-1800 معنایی ندارد. آن است که فقط یک شماره به فراموشی سپرده شود در زمان. اما آقای پاتریک Estelle جونز بسیار فرد خوب است. مراقبت زحمتکش رایگان و پاک از مواد مخدر و دقیق تر در حال حاضر با متعادل چشم انداز در زندگی است.”

“او در تلاش بود به جبران” گفت: یکی از جونز, مسن, پسر, کریستوفر واکر. “هر کسی اشتباه می کند.”

دادستان فدرال مخالف اجازه او خارج است. “جونز بود و نه کوچک-زمان crack فروشنده که جمله بسیار مهم تر از محدوده خود فعالیت های جنایی” را بخوانید دسامبر 2019 پاسخ ظ توسط آمریکا وکیل John F. باش که با اشاره به جونز را سرقت و مواد مخدر محکومیت. “او در ادامه به نقش رهبری خود را در” کرک “توزیع شرکت با استفاده از شخص دیگری برای توزیع” کرک ” برای او.”

در اواخر ماه فوریه ایالات متحده در منطقه قاضی آلن آلبرایت حکومت برای حفظ جونز در زندان در تماس تلفنی با یک “حرفه ای مجرم” با سابقه ارتکاب جرایم جدیدی در هر زمان به او اجازه دهید از آزادی مشروط.

در مارس 19, Jones, شکایت, سرفه مداوم, با توجه به اداره زندانها مطبوعاتی که اشاره کرد که او “در دراز مدت از قبل موجود شرایط پزشکی که CDC لیست به عنوان عوامل خطر برای توسعه بیشتر شدید COVID-19 بیماری است.” او گرفته شده بود به یک بیمارستان محلی که در آن او آزمایش مثبت بود و قرار داده شده بر روی دستگاه تنفس مصنوعی. او مرده در مارس 28.

“بنابراین بسیاری از مردم خارج وجود دارد و نگران این است که رفتن به اتفاق می افتد به اعضای خانواده” Crumpton-زدگی گفت.

گروهی از مدافعان نامه ای به بار تماس جونز مرگ یک “گریم نقطه عطف” و خواستار “سریع decarceration.” پس از مرگ او چهار مردان بیشتر در زندان در لوئیزیانا نیز تسلیم به کروناویروس عوارض. یکی بود وجود دارد برای پورنوگرافی کودکان اتهامات دیگری به صورت مسلحانه سرقت از بانک و دو نفر دیگر به اتهامات مرتبط با فروش ماری جوانا و متامفتامین.

هر یک از آنها یاد شده توسط اعضای خانواده و مواجه با اخبار خوانندگان خواهد شد که جزئیات زندگی خود را طلبه برای اینکه آنها باید در زندان بوده است در وهله اول.

کوین حلقه, مدافع, هشدار در برابر افراطی تصاویر از قربانیان و خائنانی. “ما نمی نیاز به او را به بزرگترین فرد همیشه,” او گفت: Patrick Jones, “منظور می گویند زندگی خود دارای ارزش است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>